Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czasami balujaca

TABLETKI anty a ALKOHOL?

Polecane posty

Gość czasami balujaca

doradzcie mi prosze czy alkohol ma jakis wplyw na tabletki antykoncepcyjne? np 2 piwa czy cos czy kilka drinkow czy to oslabia dzialanie tabletek? nie mowie tu o nachlaniu sie do nieprzytomnosci i wymiotach? ale takim kulturalnym piciu na imprezie u przyjaciol:) i jeszce jedno po alkoholu mnie czysci to znaczy rano mam rewolucje na kibelku czy w zwiazku z tym jak biore tabsy o 22. to do rana sie zdaza wchlonac i czy jestem zabezpieczona? czekam na opinie plissssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alkohol nie ma wplywu na tabletki tak, zdazy ci sie wchlonac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalcool
nie ma wplywu na skutecznosc :) jedyna interakcja jaka moze zazjsc to nasilenie szkodliwego dzialania hormonow. Mam namysli cos w stulu reakcji uczuleniowej. Wiem o czym mowie, bo mialam juz nie raz. Najpierw myslalam ze to jakas alergia, na calej twarzy pojawialy sie wielkie czerwonosine plamy i twarz mnie palila. Po jakims czasie zauwazylam ze dzieje sie to casem pod koniec opakowania kiedy stezenie hormonow jest najwieksze. No i wyczytalam ze tabletki + alkohol moga dawac takie efekty. Zdarza sie to mniej wiecej raz na pol roku (mnie oczywiscie, innym raczej nie ;) ). Ale ALKOHOL NA PEWNO NIE OSLABIA DZIALANIA TABLETEK! ps. czas wchlaniania sie tabletek to 3-4 godziny, tak pisza na ulotce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×