Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

natalianaaa

TABLETKI ANTY A ALKOHOL!!!

Polecane posty

Hej:) Mam pytanie. Czy biorac tabletki antykoncepcyjne moge normalnie pic alkohol czy podczas picie staja sie one nieskuteczne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghgh
trzeba uwazac zeby nie wypic za dzuo i zeby nie wystapiły wymioty do 4 godz od przyjecia tabletki bo nie zdazy sie wchłonac. nie ma innych przeciwskazamn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejek
potwierdzam, można pić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Picie alkoholu nie wpływa na skuteczność tabletek. Musisz uważać tylko żeby nie przecholować i nie zwracać bo możesz wydalić dopiero co polknietą tabletkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felenela
Ja jednak bym obstawał przy tym,że alkohol ma wpływ na skutecznosc tabletek antykoncepcyjnych. Nawet jak wymioty czy biegunka nie wystapi to moze tabletka dobrze sie nie wchłonac. Czesto czytam posty w ktorych dziewczyny pisza,ze powpadały mimo,ze punktualnie zazywały tabl.,nie wystepowały biegunki,ani wymioty. Ja jak zazywam tabl.to w ogole nie pije,po prostu boje sie,ze wtedy beda mniej skluteczne i moze dlatego przez 15 lat nie zaszłam w ciaze biorac tabl.A płodna jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackcat
nie wpływa :o o ile nie ma wymiotów. A te co zachodzą to albo są tym "szczęśliwym" ułamkiem pocenta albo źle zażywały a głupio sie przyznać - lepiej zwalić na siły zewnętrzne :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie - palenie nie wpływa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yousunriseeeeeeeeee
ee.. ja palilam , a srednio raz w miesiacu bylam pijana :):):);) i dziecka nie mam. najwazniejsze zeby nei zapomniec lyknąc tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli okrasu dostalam kolo 23.00-2.00 z piatku na sobote a pierwsza tabletke wzielma o 13.00 w sobote to ta tabletka juz mnie zabezpiecza?? To moje 1 tabletki wiec wole sie wszystkiego dowiedziec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajen
A co mam zrobić jeśle wzielam pierwsza tabletke i zle ja polknelam..tzn czuje ze nadal mam ja w przelyku????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeataC9783
Uzywaliscie leku o nazwie Defur? Bo szukalam komentarzy na temat tego preparatu i nie wiem co myslec. Moze mozecie cos powiedziec mi o tym produkcie? Jest sens go kupowac, testowaliscie zamienniki? Tu jest troche recencji o Defur: http://www.listalekow.pl/defur/ - myslicie, ze warto sie tym zasugerowac? Nie chcialabym sie rozczarowac i wydac bezsensownie czesc swojej wyplaty, dlatego licze na Wasze sugestie. Dziekuje z gory za ewentualna pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny mysle ze powinnyscie sie powaznie zastanowić nad takim rozwiazaniem jakim jest Diafragma Caya. A to dlatego ze jednak warto sięgac po antykoncepcje bez hormonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Diafragma Caya jest nowo opracowanym, mechanicznym środkiem antykoncepcyjnym. Jest zbudowana zgodnie z budową anatomiczną kobiety i ergonomią, dlatego jest odpowiednia dla większości kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pochwa sztuczna w ci/pie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można pić nie ma to znaczenia znaczenie ma to czy się wymiotuje po spożyciu tabletki do kilka godz lepiej nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma znaczenia picie albo palenie tylko ważne jak juz większość osób napisała żeby nie bylo wymiotów ani biegunki zanim tabletka się wchlonie. To drugie zabezpieczenie jest na zasadzie kobiecej gumy wiec od razu mi nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam takich problemów bo biorę pigułkę rano a jak pije to wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po alkoholu dziewczyny częściej korzystają z pigułek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można pić pod warunkiem, że do 4 godzin od wzięcia tabletki nie wystąpią wymioty. Mi o tym powiedział lekarz, więc to raczej nie wpływa na skuteczność. A co do palenia to można palić ale najlepiej uprzedzić o tym lekarza bo podobno palenie przy tego typu antykoncepcji wpływa na jakąś zakrzepice żył :) Ale jak dokładnie z tym paleniem jest to nie wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy nie lepiej w takiej sytuacji jednak pomysleć o takim zabezpieczeniu ? http://caya.info.pl/ Mysle ze naprawde to jeden z najlepszych pomyslów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×