Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sandrusia1996

Tabletki antykoncepcyjne i ciąża.

Polecane posty

Chciałabym się dowiedzieć czy jest możliwość zajścia w ciążę podczas brania tabletek antykoncepcyjnych ? Jeśli tak to w jakich przypadkach jest to możliwe ? Bo słyszałam wiele różnych opini i już sama nie wiem jak to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma 100% antykoncepcji,jak się bzykasz to możesz zaciążyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak ale muszą być tego jakieś powody, bo raczej niemożliwe żeby zajść w ciążę biorąc dobrze tabletki bez żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również uważam, że żadna metoda antykoncepcji nie daje 100 % pewności. Jeśli tabletki bierze się regularne ryzyko jest minimalne ale zawsze istnieje. Los lubi płatać figle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak powiedziała dziewczyna wyżej nie ma 100% antykoncepcji. Chyba ze szklanka wody zamiast ;) Ja dlatego nie biorę hormonów bo szkoda mi zdrowia. Używam komputera cyklu i współżyjemy tylko w dni niepłodne. Metoda sprawdza sie świetnie już dwa lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiej firmy masz komputerek? Ostatnio też zastanawiałam się nad tą metodą. Tabletki zdecydowanie mi nie służą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam cyclotest. Skusiła mnie cena. Ale odkąd zaczęłam o stosować jestem przekonana ze to dobry wybór. Sprawdza się doskonale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tabletki mogą zawieść jeśli pominiesz więcej niż jedną w cyklu mogę też zawieść jeśli wymiotujesz, masz biegunkę po jej zażyciu bierzesz antybiotyki które wpływają na skuteczność tabletek anty (wtedy w tym cyklu trzeba dodatkowo zabezpieczać się prezerwatywą) kolejna możliwość: masz źle dobrane tabletki do swojego profilu hormonalnego czyli np. bierzesz minitabletkę a Twój organizm wymaga większej dawki hormonów niż tej jaka jest w minitabletkach przeznaczonych dla młodych dziewcząt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zgadzam sie z wypowiedzią wyżej.nawet jedna tabletka pominięta może być przyczyna ciąży.proszę nie szerzyć głupot bo później ktoś przeczyta i uwierzy że jedna pominięta tabletka jest dopuszczalna.źle dobrane tabletki też nie spowodują ciąży co najwyżej skutki uboczne typu plamienia w środku cyklu,ból głowy i inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja się zgadzam z poprzednią wypowiedzią. moja koleżanka zaszła w ten sposób. Też brałam tabketki ale w związku z tym ze również zdarzało mi się zapomnieć wziąć jakąś, dałam sobie spokój. Stosujemy teraz femcap, kapturek i współżyjemy tylko w dni niepłodne. wyznaczam je Afrodytą na ślinę. Mam teraz świadomość ze jestem dobrze zabezpieczona i dodatkowo poznałam swój cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×