Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Vikta..

Tabletki anty..ktore powoduja tycie,ktore nie..a ktore lecza tradzik??

Polecane posty

Gość Vikta..

Sluchajcie..od jakiegos czasu zazywam Diane35 na poprawe tradziku..ale planuje kochac sie regularnie..i potrzebuje zmienic tabletki..wiem,ze najlepiej potrafi doradzic ginekolog..ale chcialabym sie dowiedziec,ktore tabletki nie tylko beda mnie "chronic" przed ciaza jak takze dbac o moja cere..a przy tym nie spowoduja tycia..dodam,ze po Diane przytylam 4kg i nie chce juz wiecej...pomozcie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MM 26
Bardzo polecam ci REGULON, ja brałam właśnie na cerę, napięcie przedmiesiączkowe, nic po nich nie przytyłam, są tzw. pigułki nowej generacji z małą dawką hormonów, całkowicie zabezpieczają przed ciążą. Niestety nie są takie tak takie jak Diane, koszt 50 - 58 zł 2 opakowania, ale nie bedziesz miała potem problemów zdrowotnych. Ja przestałam już brać i od pierwszego okresu wszystko wróciło do normy. Teraz staramy się z mężem o dzidzię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktaa
Dzieki NN26 za rade..rozumie,ze moge poprosic o nie lekarza..a one sa 2czy 3 skladnikowe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m*m
A co to są pigułki 3-skladnikowe ??? :P Co do tycia, to niekoniecznie zależy od tabletek. Jeśli masz skłonność do tycia, to możesz utyć po każdych - to zależy od Twojego typu hormonalnego. Oczywiście lepiej poradzić się lekarza (powiedzieć mu o tyciu) niż sugerować się tym, że ktoś nie przytył po Regulonie czy innym. Ja np. jestem bardzo szczupła stosując tabletki, które u bardzo wielu dziewczyn powodują przytycie (stwierdzam czytając ich wypowiedzi) -- a ja ani grama w górę! To co dobre dla kogoś nie musi być dobre dla Ciebie, i na odwrót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczekaj jak bedzie Yasmin w polsce: nie powoduje tycia, a nawet traci sie do 2 kg w skali roku, oraz wspomagaja walke z acną (ciezkim przypadkiem trądziku). Sama uzywam i jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I chyba Ci chodziło o pigułki 3 fazowe a nie 3 skłądnikowe. 3 fazowe polegają na tym ze masz 3 różne rodzaje pigułek które różnią sie ilością hormonów. Np. Yasmin jest jednofazowa i w 21 tabletkach ma ten sam skład :30µg EE + 3 mg drospirenon tabletki trzyskładowe np. jak Trigynon : 1 tydzień: 30µg EE + 0,05 mg levonorgestrel 2 tydzień: 40µg EE + 0,075 mg levonorgestrel 3 tydzień: 30µg EE + 0,125 mg levonorgestrel I NADAL POLECAM YASMIN A CO DO DIANE-35 TO TEŻ JESTEŚ 100% ZABEZPIECZONA PRZED CIĄŻĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po ile są Yasmin
i kiedy maja sie pojawic w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Holndii 25 euro za 3 oakowania, a w Polsce ma sie pojawic w czerwcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haniaaaa
A co sądzicie o Mercilonie??Ja od niedawna biore tabletki dlatego nie mam zbyt duzego doświadczenia z nimi jeszcze. Mam pytanie-czy wszystkie rodzaje tabletek antykoncepcyjnych(przyjmując,iż są prawidłowo stosowane) są równie skuteczne???A poza tym, czego nie można jeśc, bądź pić, aby ich skutecznośc była jak najwyższa??? Oprócz alkoholu i palenia papierosów naturalnie.. Z góry dziękuje za odpowiedzi:) Ja po Mercilonie nie przytyłam ani grama i cere tez mam w porządku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dołączam sie do pytań
jakie zadała Hania.Takze prosze o odp.:-)Z góry dzięki:-0Pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yasmin
ja biore Yasmin od ponad pol roku, wszystko super, na cere tez wplywa o,k tylko ze libido spada, pewnie jak z kazdymi. dziwie sie ze w Polsce ich jeszcze nie ma, przeciez chyba je produkuja w Niemczech. Tu w stanach sa najlepsze!! place 35$ pewnie w polandzie beda tez drogie, powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja brałam trzy rodzaje tabletek i żadne nie spowodowały u mnie wzrostu wagi,po prostu dobrze dobrane tabletki, które będę pasowac Twojemu organizmowi nie spowodują tycia. a co do libido, to też indywiduALNA sprawa, bo u mnie żadne z tych co bralam nie spowodowały obniżenia libido. w tym momencie jedynie pozostaje Tobie metoda prób i błędów, bo nie ma ogólnej odpowiedzi na Twoje pytanie, każdy organizm reaguyje inaczej. na trądzik może jeanine... ale głowy nie dam sobie za to uciąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yasmin--> to nie kwestia, gdzie produkują tabletki, ale długiej drogi przez formalności w MZ i badań różnych, przeciez kiedy do nas jeanine ( valette) dotarła, a jak długo juz była w niemczech:O zresztą nie dotyczy to tylko antykoncepcji, wiele leków dopuszczonyhc na rynek w stanach czy w europie nie ma u nas, nie wiem, mamy jakieś inne organizmy, czy co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lsce jest jakieś pieprzone
zacofanie w medycynie i zanim dotrze do nas jakiś lek,który już jest od wielu,wielu lat w cywilizowanych krajach to miną całe wieki:-o Polska jest po prostu zacofana i w tyle ze wszystkim i za wszystkimi!!!! 😡Wkurwia mnie to zacofanie niesamowicie a Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorki ale w tytule miało być
"W Polsce...." Zjadło mi kilka pierwszych literek:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po mercilonie przytylam 15 kg nie tyle po tabletkach jako samych, ale spowodowaly ze mialam ogromny apetyt, jedyne co bylo dobre to to za mi piersi urosly.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po mercilonie przytylam 15 kg nie tyle po tabletkach jako samych, ale spowodowaly ze mialam ogromny apetyt, jedyne co bylo dobre to to za mi piersi urosly.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×