Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jennifer96

uzywanie prezerwatyw i moje wątpliwosci, niepewnosc

Polecane posty

Czesc Wszystkim! Mam ostatnio dziwną jakby to powiedzieć "fazę". Mam chłopaka, z którym zawsze zabezpieczamy sie podczas stosunku. Jestem bardzo pod tym wzgledem przewrazliwiona, wiec uwazam na wszystko. Prosze, aby przed nalozeniem gumki wytarł członka chusteczką, pozniej dlonie, a dopiero po tych czynnosciach nalozyl prezerwatywę. Później, gdy nadchodz "końcówka" zawsze konczy na zawnetrz mimo, ze uzywamy gumki. Mianowicie chodzi mi o nastepujaca rzecz- naczytalam sie na internecie roznych głupot na temat gumek, że np. mają jakies mikrodziurki i pewna pani zaszla w ciaze, mimo, ze uzywala gumki i jak twierdzila nic nie pękło, ani się nie zsunęło. Ja sie pytam jakim cudem ? Serio to jest mozliwe? Od tamtego czasu nabiłam sobie tym głowe i sama co miesiac i po kazdym stosunku boje sie o niechccianą ciążę ;/ mam wrazenie juz, ze mam cos z glowa, ale po tym co sie naczytalam to juz sama nie wiem ;/ Zawsze z TŻem zbamy o prawidlowe zalozenie, czyste ręcę i sprawdzamy co jakis czas czy nic sie niestalo oraz o "dojście" na zaenatrz mimo wszystko... Dodam, ze mama czesto mi przypomina o tym, zebym "nie była głupia, zebym czasem czegos nie wymodziła" i to dodatkowo mnie stersuje... Teraz po kazdym stosunku, mam jazde w glowie, ze jestem w ciazy..to mnie wykancza :( Doradźcie coś..jak to z tymi gumkami jest, czy naprawde mam sie czym stresowac ? Bo już panikuje, az za bardzo, tym bardziej, ze ciazy na mnie presja rodzica..Jakie Wy mieliscie przypadki albo wpadki z prezerwatywami ? Ja juz glupieje, prosze o rady :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile Ty masz lat? Zacznij stosować antykoncepcję hormonalną. Jest pewniejsza niż prezerwatywa. Nie przez mikrootwory, ale przez awaryjność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja stosowalam gumki , pekaly czesto kupa stresu tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×