Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka..

wanna...

Polecane posty

Gość oliwka..

MAm pytanie odnośnie sexu w wannie:),ktoras z Was probowala?Czy prezerwatywa może zostać uszkodzona w cieplej,badz goracej wodzie?Ma to być moj pierwszy raz,może w wodzie nie bede sie tak stresowac i nie bede czula bolu...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprosu ja
w wannie odczuaw się bardzo nieprzyjemne tarcie, nie polecam, a na pewno nie na 1 raz:) :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprosu ja
w wannie odczuaw się bardzo nieprzyjemne tarcie, nie polecam, a na pewno nie na 1 raz:) :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprosu ja
w wannie odczuaw się bardzo nieprzyjemne tarcie, nie polecam, a na pewno nie na 1 raz:) :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *m*
w wannie jest bardzo niewygodnie żeby kochać się w wannie, trzeba trochę wprawy :) a pierwszy raz wiadomo, nie wszystko idzie tak jak by się chciało... odnośnie prezerwatywy -- możesz uszkodzić, bo woda wypłukuje wilgoć z ciebie, i on będzie wchodził "na sucho".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no co ty
kali nie polecac tez, wanna twarda byc, a woda wymywac sluz i obcierac sie tu i tam, niewygodnie byc i juz a na 1 raz , to bez sensu, jeszcze sie potopicie, dajcie sobie spokoj jeszcze jak cie to az tak stresuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *m*
seks w wannie jako pierwszy raz, to może być porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no co ty
kali nie polecac tez, wanna twarda byc, a woda wymywac sluz i obcierac sie tu i tam, niewygodnie byc i juz a na 1 raz , to bez sensu, jeszcze sie potopicie, dajcie sobie spokoj jeszcze jak cie to az tak stresuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka..
dzieki Wam serdecznie za odpowiedzi:).Tak sie zastanawialam,jaka pozycja na pierwszy raz,zeby bylo jak mniej stresu i bolu...no i pomyslalam o wannie i wspolnej kapieli;),ale juz mi przeszlo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no co ty
tylko nie planujta, najpierw tak potem tak , pupa gora, pupa dol, bo sie natniecie, pieszczot na maksa, porozciagac cipule, ale to dooporu az swiat zawiruje, a potem samo pojdzie, najgozej planowac, to kaszanka sie robi, szalenstwa troche i tyle i antykoncepcie miec w zanadrzu - bo to daje luz i spoko - a nie potem raatunku i zalamana, i nie kalendarzyki ani inne ruletki watykanskie bo becikowe lpr ci wyplaci potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka..
Dzieki no co ty:),antykoncepcja jest zapewniona;),a cipencja jest tez rozciagnieta,powinno byc spoko,ale wiesz,zawsze jest to ale...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka..
Dzieki no co ty:),antykoncepcja jest zapewniona;),a cipencja jest tez rozciagnieta,powinno byc spoko,ale wiesz,zawsze jest to ale...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka..
Dzieki no co ty:),antykoncepcja jest zapewniona;),a cipencja jest tez rozciagnieta,powinno byc spoko,ale wiesz,zawsze jest to ale...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×