Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Witam.

Polecane posty

Gość gość

HEJ. Problem w tym ze miesiąc temu wspolzylam z chłopakiem w dni płodne, bez zabezpieczenia skończył we mnie ( dosłownie wszystko i do końca.) nie robiłam testów nic. "Miesiaczke" dostałam dwa dni wcześniej, czy mogą być spokojna że nie jestem w ciąży? Krwawienia juz 3-4 dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomnialam dodać ze okres zawsze miałam regularny. Co 28 dni. Teraz dostalam za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oo to jakis cud ze nie zaszlas ale hmm..chcesz byc w tej ciazy czy nie ? Bo napewno nie jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem przerażona , że ktoś z tak nikłą wiedzą w ogóle bierze się za sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro testów nie robisz to czemu ma służyć temat na forum? Nikt z nas nie wie czy miałaś okres czy jesteś w ciaży a to była np. implantacja!! Zrób test to będziesz wiedzieć!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dorośnij może najpierw zanim zaczynasz nogi rozkładać, ręce opadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli współżyliście podczas okresu? Moim zdaniem szansa jest znikoma. Czemu wiec twierdzisz że miałaś wtedy dni płodne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boshe widzisz i nie grzmisz! Masz jakieś objawy ciążowe? Może to była implantacja zarodka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.05.08 czyli współżyliście podczas okresu? Moim zdaniem szansa jest znikoma. Czemu wiec twierdzisz że miałaś wtedy dni płodne? nie wiem, tak wyczytałam w necie. Nie znam się na tym zbyt dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwierz, zainteresuj się tym - warto. Jeśli masz z tym kłopot, a pewnie masz to kup sobie do pomocy mikroskop owulacyjny. I zapamiętaj, że kalendarzyk nie jest skuteczny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Martrwi mnie, że ludzie biorą się za seks, nic o nim nie wiedząc.Jeśli dostałaś kolejnego krwawienia, raczej nie jesteś w ciąży.Zawsze jednak warto wykonać test (co najmniej 14 dni po ostatnim stosunku).Kalendarzyki nie są dobrym sposobem, by określić, kiedy ma się dni płodne! Zmiany długości cyklu-w granicach do 7 dni-w obie strony są normalne i nie świadczą o ciąży.Tak więc nawet jeśli "zawsze" masz cykle 28-dniowe może Ci się czasem trafić cykl krótszy lub dłuższy i nie świadczy to o żadnych zaburzeniach.Zacznij wyznaczać sobie dni płodne-np.mikroskopem ze śliny -i w te dni unikajcie stosunków lub zabezpeczajcie się prezerwatywą.Proste, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×