Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość obolalaaaaaaaaaa

................wstydliwa sprawa

Polecane posty

Gość obolalaaaaaaaaaa

........... no wlanie wyglada na to, ze chyba przeziebila sobie pecherz.... boli piekielnie przy oddawaniu moczu i wszytsko wew natrz znacie jakies sposoby na ta dolegliwosc??? zeby bylo przyjemniej to mam jescze okre i calkiem wymiekammm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli masz
wez ze 2 furalginy i nospe, ale furalgin trzeba brac kilka dni nie przerywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniecznie do lekarza!!!! I to jak najszybciej bo to cholerstwo bardzo szybko przenosi sie na nerki a wtedy to dopiero jest ból;( Do mnie też się jakiś czas temu przyczepiło. Samo nie przejdzie, bo taki stan wywołują konkretne bakterie, które trzeba potraktować antybiotykiem. Pozdrawiam i łączę się w bólu;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NO SPA
pomaga, go rozkurcza, dobry jest też furaginum - ale jest na receptę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UROSEPT w aptece bez recepty - mi pomogl ale i tak poszlam do lekarza bi takich spraw nie mozna olewac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jest żadna wstydliwa sprawa przecież, leć do lekarza , dostaniesz furagin, może jescze jakis antybiotyk, zalezy czy stan zapalny jest duży, bo urosept ma dośc delikatne dzialanie, może nie wystarczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...poprostu ja
bez recepty urosept, mysle ze jak ladnie sie usmiechniesz powinni dac furagin (na recepte ale moze wywalczysz) to nie jest antybiotyk ale skuteczne mi zawsze pomaga....jednak do tego wszytskiego pij duzo niegazowanej wody moze byc nawet z cytyrna (by zakwasic mocz i przez to utrudnic zycie bateriom - one lubia wyzsze ph) i ja osobisice polecam kupoic sobie zurawine w tabletkach (lub sok choc tabletki lepsze sa bez recepty choc drogie z herbapolu kolo 15 zl - ale naprawde naprawde skuteczne) gdyz zurawina ma silne wlasciowosci bakteriobojcze i swietnie zakwasza mocz totaki naturalny antybiotyk na te sprawy - zycze duzo zdrowka - pozdrawiam Gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pecherzykowata
jejku wiem co czujesz i to doslownie. 3 dni temu poczulam ze cos mi sie tam na dole dzieje, a wczoraj dostalam takiego okropnego zapalenia pecherza... bol okropny i najgorsze caly czas che mi sie siku, a nie dam rady sie wysiusiac bo piecze strrasznie. znalazlam qw domu furagin i rano bylo juz lepiej. wizielam jeszcze 2razy po 2 tabletki i juz nie piecze jak sikam. bede brala przez 7 dni i mam nadzieje ze sie wylecze calkowicie :) a furagin moze dostaniesz bez recepty w aptyece tylko znajdz mila pania i ladnie ja popros :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicpoń
Żadnych leków sama nie powinnaś brać tylko udać się do lekarza.Możesz mieć potem powikłania,nawet ginekologiczne i dopiero będzie problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicpoń
i to nic wstydliwego dla lekarzy to normalność,udaj się do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×