Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wyjazd wakacyjny

Polecane posty

Gość gość

czy jak jadę do Hiszpani na wczasy mogę się bez problemu kapać w hotelowym basenie? Chyba są tam lepsze warunki niż w Egipcie? Po wczasach w egipcie wróciłam z paskudną bakterią w pochwie, wiec już sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na baseny nie chodziłam nigdy, bo nie mój klimat ale koleżanki mi mówiły, że jak one chodziły to trenerka zalecała żeby za każdym razem zakładać tampon, nawet jakiś mini. Potem oczywiście juz lepiej sie profilaktycznie umyć. Możesz użyć tantum rosa albo jakichś probiotyków co sie profilaktycznie stosuje. nie ręczę że to cię uchroni ale może zmniejszyć ryzyko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
basen równa się probiotyk, zabezpiecz się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za wyjatkiem prysznica wszystko jest dla kobiety niebezpieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa4563
Wiem znam ten problem, z rezerwą podchodzę do hotelowych basenów... Jedynie co można zrobić to przed wyjazdem wzmocnić mikroflorę stosując np. przez 7-dni probiotyk dopochwowy invag i wziąć go ze sobą. Do tego tamtum rosa, maść clotrimazol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ciekawy artykuł na kobiecości, okres wakacyjny sprzyja problemom intymnym dlatego warto dodatkowo się zabezpieczyć, czyli stosować odpowiedni probiotyk. Widziałyście ten spot, żartobliwe podejście do poważnych problemów, super: https://www.youtube.com/watch?v=dqoroFH0pvA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie trzeba się martwić na zapas.Wiadomo jako jest budowa kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migea
Lepiej sie zabezpieczac niz miec zepsute wakacje. Możesz zabrac ze sobą probiotyk Lactovaginal i stosować na noc, bedzie chronił przed rozwojem infekcji. Do 4 tygodni możesz go trzymac poza lodówką i nie traci swoich własciwości ale oczywiście jesli masz taką możliwość to chowaj do lodówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myśle, że jak najbardziej tak. Nie mysl tak o tym bo cos takiego to nie regula i mozesz zlapac to wszedzie :) ogólnie co do wczasów to polecam firme Alfa Tour, zawsze korzytam z ich ofert a w tym roku jadę na wycieczkę do Pragi :) A polecam dlatego ze organizuja naprawde dobre wycieczki(nie zanudzaja) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaqaz
Jak wyjazd wakacyjny to tylko do Pensjonatu www.zdrowiepodwierzbami.pl Bylam tam juz 3 razy i za dwa tygodnie jadę czwarty raz. Tylko tam mogę odpocząć cisza i spokój świeże powietrze. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na każdy wyjazd zabieram ze sobą provag żel, smaruje się nim przed wyjściem na basen i po powrocie, jak również po skorzystaniu z toalety np. na stacji benzynowej. Żel chroni przed rozwojem infekcji, ma działanie kojące i nawilżające. Wygodny dozownik i niewielkie opakowanie wiele ułatwia, żel można „wrzucić” nawet do małej torebki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zeszłym roku na wakacjach bo kąpieli w basenie dostałam takiej grzybicy że myślałam że sobie wydrapie, całe wakacje miałam zmarnowane. W tym roku nakupowałam przed wyjazdem bardzo dużo specyfików, między innymi clortimazol, tantum rosa, globulki ale koniec końców używałam wkładek śnieżny lotos bo były najwygodniejsze, szczególnie w podróży autokarem. Wydaje mi się że może to nawet nie była grzybica tylko zmiana ph przez inna wodę. Taka głupota a może cały wyjazd popsuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My wróciliśmy właśnie ze Szklarskiej Poręby, bardzo ładna miejscowość. Mieszkaliśmy w uroczym pensjonacie "Pod koziołkami" http://dompodkoziolkami.com.pl/ fajna lokalizacja, 7 minut piechotą do centrum miasta, w pensjonacie jest basen, strefa spa i gabinet masażu, odpoczęliśmy od wielkiego miasta, nawdychaliśmy się górskiego powietrza, a jesień w górach jest po prostu piękna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo nam się podobało w http://lisewskidwor.pl/ Byliśmy już jesienią na dłuższy weekend i było świetnie. Cisza, spokój, odpoczynek, przyroda i książki. I do tego sauna, jacuzzi i dobra kuchnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam wolę sobie Polskę pozwiedzać, dlatego jedziemy z moim lubym do Wrocławia. Mamy zarezerwowany pokój w http://www.hotelsleep.pl/, będziemy lecieć samolotem! :) Fajnie, bo szybko dostaniemy się na miejsce i szybko później wrócimy do Warszawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A słyszeliście o Hotelu http://www.azzun.pl/? Jak dla mnie idealne miejsce na trochę wschodniego akcentu w Polsce. Niezwykły klimat i powiew orientu na Mazurach. Jak nie znacie tego miejsca, to polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwieńczeniem tegorocznych wakacji będzie wyjazd do Oświęcimia. Bardzo interesuje się okresem II wojny światowej, dlatego wybór padł na tamte rejony. Mieszkać będę w http://jk-agroma.pl/ , który znajduje się 1,5 km od Auschwitz. Pokoje polecił mi znajomy, gdyż podobno są bardzo klimatyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saba8889
Marzy mi się Hiszpania w tym roku, bo ostatnio byłam tam 10 lat temu. Ale tym razem skorzystałabym z trochę innej opcji - marzy mi się jakiś rejs po wyspach Hiszpanii. Co o tym myślicie? Podsyłajcie jakieś oferty, bo jak na razie trafiłam na fajną tylko na stronie podrozeirejsy.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim organizując wyjazd trzeba znaleźć odpowiednie miejsce, w którym wszyscy będą się dobrze bawić. Jeżeli planujecie jechać w góry to polecam wam www.stokrotka-bialka.pl Jest to świetny ośrodek zlokalizowany w Białce Tatrzańskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×