Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie wiem czy sie uda

Zajde tak w ciąże?

Polecane posty

Gość nie wiem czy sie uda

Mam 35lat i 7letnią córkę. Pragnę drugiego dziecka- mąż ciągle mówi "za rok". A ja przecież nie będę młodsza. Czytałam dużo tutaj i doszłam do wniosku, że muszę próbować "Wpadki" tylko przez wprowadzanie spermy ręką. Czy ta metoda jest skuteczna? Czy któraś pani tak zaszła w ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szase prawie znikome, mi sie tak nie udalo tak samo jak przebijalam prezerwatywy tez nie wyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy sie uda
a długo próbowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może idź do gin po tabletki, i udawaj ze je wcinasz, wtedy będzie myślał ze jest bezpieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy sie uda
On wie, że nie moge brac hormonów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy sie uda
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze strzykawka?niech ci skonczy na brzuchu idz sie umyj do lazienki i psryk strzykawka do srodka mocnym ruchem zeby cisnienie miala duze zeby doleciec odpowiednio na miejsce:) lub z prezerwatywy wez chyba ze jest plemnikobujcza to ciezko ci bedzie ale dzioraic tez mozesz probowac moze akurat ci sie uda ale ja uwazam ze nadziurawieneie igla to jest za malo i to nic nie daje bo sperma ogolnie jest gesta przeciez:) a reka ci sie nie uda poniewaz to gleboko musi doleciec...:) ps mojej kolezance strzykawka sie udalo:):) przy 3 razie teraz ma super dziecko a jej chlopak zwariowal na jego punkcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy sie uda
prezerwatywy mamy plemnikobójcze, więc faktyczniezostaje mi strzykawka, albo ręka. z tą strzykawką będzie ciężko, borazem zazwyczaj idziemy sięmyć, dlatego napisałam o tej ręce licząc że plemniki popłyną sobie w śluzie do celu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej szczerze z nim porozmawiaj czego chcesz, zapytaj kiedy on chce dziecko, znajdź jakiś kompromis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×