Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość problemos

zapalenie, globulki a seks

Polecane posty

Gość problemos

gin wykryl zapalenie pochwy i jeszcze nadzerke, ktora pozniej bede leczyc, teraz dostalam Gynalgin i Clotrimazolum na zmiane, czy naprawde musze zrezygnowac ze wspolzycia??? bo ja nie mam takiego zamiaru:) a czy przy moim zapaleniu chlopak tez powinien cos przyjmowac? czy zatem prezerwatywa konieczna bedzie przy kazdym stosunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaala
jak nie masz zamiaru rezygnowac, to nie rezygnuj z sexu-> tylko nam tu potem nie wypisuj o swoich problemach:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perffumka
odradzam, lepiej sie doleczyc i czeprac z tego przyjemnosc niz sie martwic o podraznienia, jesli tak bardzo Ci zalezy to tylko z prezerwatywa. A lekarz zakazal stosunku przede wszystkim z powodu 'wyplukiwania sie' tabl z pochwy, bo jak wiadomo robi sie tam wilgotno i soki wyplywaja z tabl, a ta ma dzialac jak najdluzej. Zobaczysz bedziesz brac na noc te globulki a do popoludnia beda z Ciebie uchodzic... tez to przezywalam ;) -- Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agućkaQ
hej mam to samo ale mi lekarz od razu dał leki dla partnera bo nawet jak tobie przejdzie to facet może bakterie zapalenia przenosić i zapalenie wraca. Współżycie do czasu zakończenia leczenia trzeba odpuścić bo szkoda znowu to przerabiać. Mnie też czeka leczenie nadżerki. Powodzenia i współczuje bo mi post się znudził i bardzo się męczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemos
ale ona mi nic nie powiedziala, ze nie mozemy sie kochac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perffumka
no to ja Ci mowie, bo mam swietnego ginekologa prv. A zreszta - zrobisz co uwazasz ;) Zeby chllopak tego nie mial bo sie wyleczysz i znow to samo bedziesz przechodzic, tym razem od niego.. Roznie to bywa u nas kobiet, jestesmy tam takie wrazliwe itepe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaala
bo to jest tak logiczne ze nie trzeba tego mowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może troche offtop ale jak nudzi się Wam seks z partnerką to warto spróbowac czegos innego. Nasz związek uratowały sex telefony. Zacząłem od profesjonalistek z http://boginiesexu.pl/ a one tak mnie wyuczyły, że teraz swoją żonę doprowadzam do orgazmu przez telefon. Mówie Wam fajna odmiana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×