Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Facet czasami Podsmiewuje sie z mojego wygladu..

Polecane posty

Gość gość

Znamy sie pare lat ,nie biore go na powaznie,czetso olewam go ,nie odbieram telefonow od niego,troche pozniej jest zly,zlosliwy ,nie chcialabym byc z nim w zwiazku,lubie go i czasami na sex ok,ale nic wiecej ....Czasami mowi mi ze brzydko wygladam,ze brzydka jestem ....Skoro tak twierdzi to po co tak bardzo zabiega za mna ,chce sie spotykac ? Skoro tak twierdzi tak bardzo mu sie nie podobam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie masz wymiary i kształt twarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy Ty powazny jestes ? czy to wazne jakie ma ksztalty??? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dosc wazne. Bo jesli dziewczyna wyglada jak barbie, to wiemy na bank, ze facet wymysla. A jak nie, to owszem, zachowuje sie beznadziejnie, ale przynajmniej jest szczery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poważnie ci odpowiadam. Nie pozwól na to. Dorosłego chama nie nauczysz juz szacunku. Juz za późno. To typ obszczymura który musi naszczac na każdym rogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem idelana ,nie wygladam jak barbi,ale brzydka jakas tez nie jestem.. Wiec po co mi to mowi jak pozniej wydzwania wyszukuje kontaktu ze mna ,skoro tak bardzo mu sie nie podobam ? A on tez nie jest jakis piekny ,idealny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale po co ty w ogole zadajesz te pytania, nie masz nic lepszego do roboty niz zastanawiac sie nad motywacjami jakiegos polglowka? Zachowuje sie jak idiota, to traktuj go jak idiote. Chyba, ze tak ci z tym dobrze, nie nam oceniac, czy takie gadki sa dla ciebie obrazliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety bądźcie świadome swoich praw!!! To podchodzi pod mobbing tylko poza miejscem pracy. Powinni znaleźć na to określenie. Mobbing: Mobbing zazwyczaj ma na celu lub skutkuje: poniżeniem, ośmieszeniem, zaniżeniem samooceny lub wyeliminowaniem albo odizolowaniem pracownika od współpracowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie traktuje go powaznie ,on wie o tym czuje to doskonale... ale zastanawia mnie dlaczego tak postepuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo chce cie ponizyc i przywiązać do siebie!!!! Nic tak nie przywiązuje jak nierozwiązywalny konflikt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wygladasz? Jesli jesteś niskim koczkodanem bez cycków z jakaś dużą gębą to mu się nie dziwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''To podchodzi pod mobbing tylko poza miejscem pracy. Powinni znaleźć na to określenie.'' Bardzo mi sie podoba twoje myslenie wspak. Ale czego sie spodziewac w sobotni wieczor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest dokładnie to samo. Celem jest oglupienie kobiety, wpędzenie w poczucie winy i poczucie malosci żeby na tym tle odgrywać role pana i władcy. Tak postępuje większość facetów w tym kraju. Subtelne igielki z czasem zamieniaja się w wielkie szpile wybijane w serce a kobieta dalej interpretuje jego zachowanie jak zakochanego, zagubionego chłopczyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przywiazac do siebie ??? taki zachowaniem ,ze mowi mi ze brzydko wygladam ,ze taka ladna nie jestem ? a tak to lata za mna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez oczywiscie, tak robia zakompleksieni chlopcy, by zapewnic sobie, ze partnerka ich nie zostawi. Niszcza jej poczucie wlasnej wartosci, zeby przypadkiem nie pomyslala, ze stac ja na wiecej. A stac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale jak wygladasz? To jest tu istotne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz cie przywiązał, bo bys go olala ciepłym moczem a nie zalila sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z twarzy ok ,tylko mam problemy ze skora tradzik,ale troche Zgrabna jestem Jedrna zgarbna pupe mam,spore jedrne pieris,ladne zgrabne Nogi,troche okragly brzuszek ,ale nie jest zle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak mowie przy nim ,ze jakis facet ladny w tv to jest zly ,jak rozmawiam z kolega przez telefon ,przy nim to jest pozniej zly zlosliwyi wyzywa,ze jestem dz... ,ale przeciez ja z nim nie jestem w zwiazku,wiec o co chodzi..? Spotykam sie z nim tylko czasami na sex i wiecej nie chce z nim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże, ja się produkuje a to jakiś pustak pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalna twarz ,,ale mam problemy ze skora -tradzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pal licho tradzik, ty masz problemy z samoocena. Pesel tez mu podasz, jak zapyta? Probowalas leczyc tradzik dieta? Sprawdz moze, czy cos ci pomoze na cere czasowe odstawienie mleka i/lub glutenu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trądzik jest dla biedoty, zaniedbanych i gimbazy Każda laska po 16 roku życia powinna iść na peelingi kwasem, żeby wyglądać jak człowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Walka z tradzikiem nie jest taka latwa ,jak moze sie niedoswidczonym wydawac... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ALE ONA pyta dlaczego o tak postepuje a lata za nia ,a wy tu tylko o wygladzie,pusci ludzie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie masz krótkie nóżki i jesteś brzydka / średnia a nie ładna, zgrabna :D Weź już nie wypisuj do tego faceta, też tak nieraz mówię nachalnym adoratorom na odczepne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam corke bardzoo bogatych rodzicow ,rozne sposoby probowala by pozbyc sie tradziku ,ale jej nic nie pomoglo ,nie pomaga,widocznie Bog chce zeby miala tradzik..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie krotkich brzydkich nozek nie mam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CZY Ladne kobiety moga sie nie podobac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×