Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kotek89

Farbowanie czarnych włosów.

Polecane posty

Witam was kobitki :) Od paru dobrych lat farbuje włosy na czarno (naturalne jasne rude) Włosy mam długie do pasa i myślałam ostatnio nad zmianą koloru. Coś typu burgund z blond pasemkami?? Moje pytanie brzmi... czy takie farbowanie bardzo niszczy włosy? i ile trzeba robic podejsc zeby uzyskac oczekiwany efekt?? Włosy zawsze farbowałam sama....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niszczy włosy, w domu się nawet za to nie bierz tylko u fryzjera. Potrzebna jest dekoloryzacja a potem nakładanie farby. Ja mam ciemne włosy a chcę jasny brąz i żadna farba mi nie daje pożądanego efektu. Pytałam ostatnio fryzjerki i chyba się zapiszę na jakiś termin. Tylko jak sobie pomyślę siedzieć u fryzjera z 4 godziny to mi się odechciewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to w takim razie może warto teraz przestawić się na farbowanie włosów u fryzjera? ja tak zrobiłam, bo tam zawsze jeszcze dodatkowo jakoś zapobiegaja nadmiernemu niszczeniu się włosów i ogółem mają potem one lepsza kondycję - tu miałam farbowane http://www.studioessenza.pl/oferta/fryzjerstwo jak dla mnie bardzo fajne podejście mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie, najpierw trzeba zastosowac zdejmowanie koloru z włosów, a dopiero potem zabrać sie za farbowanie na nowo, więc najlepiej u fryzjera, zobacz sobie tutaj - http://www.strefa-piekna.pl/strefa-uslug/fryzjerstwo miałam właśnie u nich robiony taki zabieg i bez problemu udało się zmienić kolor włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja farbuję włosy farbami Biokapu, dobrze je się nakłada i kolor ładny wychodzi. Sama sobie nie farbuję, robi mi to siostra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja farbuję włosy farbami Biokapu, dobrze je się nakłada i kolor ładny wychodzi. Sama sobie nie farbuję, robi mi to siostra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestań spamować tym biosrapem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rude farbujesz na czarne przy różowej cerze rudzielca ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×