Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nblknsba

Firma SELEK /Białystok/-kto korzystał?

Polecane posty

Gość nblknsba

Czy też sie zawiedliscie na tej firmie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hf2
Powiem szczerze że raczej bym ich nie polecała można się zawieźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ander
a coś konkretnego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogusława
Czekałam na zamówiony towar 3 tygodnie , 3 razy telefonowalam pytając czy wreszcie wysłano do mnie przesyłkę. Pani przez telefon zapewniała, że za raz ją otrzymam. Po trzech tygodniach oczakiwania -zrezygnowałam! Na swojej stronie piszą, że pakują towar niezwłocznie- nawet w dniu zamówienia. Bzdura. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aw55
Zamówiony towar otrzymałem po 2-óch tygodniach,ponieważ nie spełniał moich oczekiwań(chiński bubel),odesłałem go na drugi dzień w ramach możliwości zwrotu w ciągu 14-tu dni.Po tygodniu zamiast zwrotu pieniędzy przysłano mi pocztą ten sam towar!!! z żądaniem ponownej opłaty(niemałej). Nie przyjąłem przesyłki,czekam na dalsze postępowanie tej "Firmy"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamówiłam spodnie nie tanie-110 zł są koszmarne materiał do d**y ODSYŁAM!!!!!!! NIE POLECAM!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beznadziejna firma nie zamawiajcie tam nic... banda oszustów i nic wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się w pelni,odesłalam rzeczy z zamówienia,nie otrzymalam zwrotu kasy!!! juz prawie miesiąc, kontakt telef. to tylko jeden numer telefonu, gdzie nierozgarnięta konsultantka przyjmuje zamówienia!! nic innego nie potrafi powiedzieć ani wyjaśnić, zwrot pieniędzy to sprawa księgowości,ale nie wiadomo,gdzie ona jest ?ja moze w Panamie? nr.kierunkowy telefonu 89 to Olsztyn.towar odesłałam do Gdańska, paranoja!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprzedają chińskie produkty np. adidasy za 110 zł, a hurtowo z chin sciagaja placac za pare np 20 zl. nie polecam. dodatkowo polityka tej firmy jest nieciekawa, pisza ze maja tylko oryginalne produkty tym czasem to klamstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystałam i nie polecam. Dwa razy ,mnie oszukano kiedy zamówiłam towar po promocyjnej cenie. Raz wogóle ani towaru ani informacji. Drugi raz po mojej interwencji otrzymałam odpowiedź, że mojego rozmiaru nie ma a potwierdzenie zamówienia na mojego maila zaraz po złożeniu zamówienia otrzymałam, z tym, że gdyby mi przysłali po zamówionej promocyjnej cenie to "straciliby" ok 2/3 wartośc****erwotnej ceny czyli coś ok 100 zł. Nie chcieli tego więc odpisali, ze towaru zabrakło.Bardzo nieuczciwa firma i bez honoru. W dodatku nie mieli zamiaru się odezwać; poprostu nie przysłali towaru i cicho sza. NIE POLECAM W ŻADNYM WYPADKU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×