Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ForeverSlim tabletki

Polecane posty

Gość gość

Czy ktos stosował???Faktycznie są takie skuteczne???Ma ktoś link do oficjalnej strony??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj sobie z tym spokój. Tylko szkoda kasy na to. Zaraz pewno tymi linkami do stron Cię zasypią a to są tylko osoby, które to sprzedają albo płaci się im za te wszystkie "pozytywne" komentarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Umiesz robić tylko kopiuj-wklej czy stać cię na coś więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unka98
Zamierzam kupić jakieś tabletki na odchudzanie do zrzucenia mam troche ponad 14 kg wiem że to dużo ale czas coś z tym zrobić.Ale na rynku jest ich tyle że na prawdę ciężko wybrać.Czytam analizuje i nadal nie wiem.Macie jakieś doświadczenia w temacie tabletek co możecie doradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może zacznij od diety i ćwiczeń.Powinnaś dzięki temu schudnąć.Tabletki to ostateczność ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28L_Ala
Gościu kochany, poczytaj jaka jest zasada działania środków wspomagających odchudzanie, tak więc tabletki to wcale nie ostateczność, a środek wspomagający cały proces, ułatwiający i wzmacniający efekty. Podobnie jak nie zgodzę się z druga wypowiedzią, że na dany środek szkoda kasy. Wszystko zależy od tego co chcesz osiągnąć, jakimi metodami i w jakim czasie . Przykładowo jak masz rok czasu i 2 kg do zrzucenia, to faktycznie szkoda kasy, możesz próbować samą dietą, ale nie wszyscy mają tak małą nadwagę lub długi okres na jej zrzucenie. A co do środka, to też padło pytanie o coś co warto polecić. Moim zdaniem na uwagę zasługuje IQGreen. I aby nie było żali, nie podaję strony, jak kogos zainteresuje, to "poprosi o pomoc" wujka Gugla... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam na kuracji z preparatem Slimcea. Są to tabletki wspomagające odchudzanie. Odczuwałam na nich hamowanie łaknienia. Świetnie przydaje się to przy utrzymaniu diety bądź zwyczajnemu nie podjadaniu. Efekty to oczywiście spadek wagi. Na początku powolutku, ale po 2 miesiącach mogłam już pochwalić się 7kg mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do tabletek wspomagających odchudzanie to kiedyś próbował i efekty były żadne.Decydując się na zakup Foreverslimu ryzykowałam stratę kolejnych pieniędzy.Całe szczęście tym razem się nie zawiodłam.Ale zdałam sobie sprawę że same tabletki nie dadzą sobie rady.Może ta poprzednia próba skończyła się fiaskiem ponieważ brałam tabletki nie robiąc nic innego i czekałam na cud.Teraz zaczęłam jeść mniej ale za to zdrowo łykam Foreverslim i chudnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim przypadku gdyby nie tabletki Foreverslim to nie wiem jakby teraz wyglądała moja dieta i moje odchudzanie.Te tabletki pozwoliły mi na szybszy i większy spadek wagi.A dieta nie była koszmarem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście nie przepadam za suplementami diety a już tabletkami szczególnie tym nie mniej spróbowałam i to był duży błąd. Cierpiałam na roztrój żołądka przez tydzień kuracji nimi. Stanowczo nie polecam :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie tabletki nie pomoga.Te wszystkie super komentarze, to od osob, ktore sprzedaja te tabletki..a wiadomo chca naciagnac ludzi, to musza sie jakos reklamowac Trzeba zmienic styl zycia na zdrowszy. duzo sie ruszac, jesc zdrowo..to kilogramy same poleca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No chyba nie masz racji.Ja próbowałam wiele razy odchudzać się na samej diecie i niestety efekty tego były słabiutki.Foreverslim wspomaga odchudzanie zresztą nigdzie nie było napisane że te tabletki odchudzają.Zresztą nikt jeszcze takich nie wymyślił.Ale fakt jest taki że dzięki Foreverslimowi dieta jest łatwiejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja straciłam kilkanaście kg na Foreverslim. Tabletki zmniejszyły apetyt, dużo mniej jadłam, więcej się ruszalam, a nadwaga leciała. Kuracja trwała 3 miesiące, teraz walczę o utrzymanie wagi, ale generalnie sama metoda rzeczywiście pomogła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem bardzo zadowolona z tego co mi dało zastosowanie foreverslim, wcześniej ie myślałam, że tak dużo może zależeć od środka wspomagającego odchudzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odchudzanie z Foreverslimem dobiegło końca.Nie mówię że było różowa bo raz było gorzej raz lepiej ale ogólnie udało mi się schudnąć 11kg.Teraz przyszła pora na zakupy ciuchów w nowym rozmiarze bo naprawdę nie mam co na siebie włożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×