Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sredniakus

FOREX = dobra inwestycja?

Polecane posty

Gość sredniakus

Poważnie zastanawiam się nad inwestycją pieniędzy na największym rynku wymiany walut jakim jest FOREX. Czy są tu osoby, które już inwestują i mogą podzielić się swoimi doświadczeniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhjhjhkl
lepsza juz bukmacherka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sredniakus
Bukmacherka, niby dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sredniakus
Bukmacherka, niby dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam0890
bardzo dobra :) tylko musisz najpierw dużo się na ten temat pouczyć, forex wymaga wiedzy. żebyś później nie pisała jak te wszystkie osoby, które grały bez przygotowania i teraz płaczą, że przegrały miliony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sredniakus
Jasne, wiem o tym. To ma być poważna inwestycja. Na razie czytam w Internecie, mam książkę "Forex dla bystrzaków" i planuję wybrać się na kurs dla taderów. Jakieś wskazówki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewata
nie inwestuj swoich pieniedzy!!!!!!!!!!! najpierw platformy demo a jak zobaczysz ze wychodzi to dopiero prawdziwe pieniadze. gralam na bonusie plus500 ale mnie oszukali i zrazilam sie do forexa. zreszta niemam pieniedzy na takie inwestycje ale jesli ty masz to powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sensualll seductionnn
BUHAHAHA FOREX TO NIE ZABAWA I NA TYM TRZEBA SIE ZNAC!!!!!!!! jeśli chcesz stracić wszystko to prosze bardzo;) ps. masz jakiekolwiek pojecie o rynku walutowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam0890
nauka, nauka, nauka. ja gram na platformie easy forex, łatwa i czytelna platforma, możesz wejść najpierw na symulatorze i sprawdzić, czy tobie odpowiada. poszukaj czegoś odpowiedniego dla siebie, nie spiesz się z inwestycją. działaj bez emocji i żądzy milionów, bo może cię to szybko zgubić. może jest to bardziej czasochłonne, ale... na pewno bardziej się opłaca małymi kroczkami do przodu, sama zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem to słaby
plan z tym forexem, koóo 85% ludzi traci kasę, nie ma nic gorszego niż granie walutą z dźwignią/lewarem 10%, masakra. Ja bym tam nie zagrał, choć jak ktoś pisał to na demo mógłbym spróbować, ale swojej gotóki bym nie wsadził w to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sensualll seductionnn
na kursie cie niczego ciekawego nie naucza!! gdyby sie oni znali to by kursow za kase nie musieli prowadzic tylko sami by inwestowali i mieli wszystko w trabie!! jezeli chcesz byc traderem to musisz miec smykalke i byc wolny od sugesti innych... pamietaj!! 95% ludzi podejmuje trefne decyzje na gildzie itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sensualll seductionnn
demo to zabawa PRAWDZIWA JAZDA ZACZYNA SIE JAK WLOZYSZ PRAWDZIWE PIENIADZE NAWET NIE WIESZ JAKIE PSIKUSY ZACZYNA PŁATAĆ TWÓJ MÓZG obsrasz sie przy pierwszej zwale kursu buhahaha a póżniej tylko zostanie nadzieja igłupie ruchy ktore doprowadzaja do bankructwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam0890
może i zabawa, ale lepiej od tego zacząć niż od razu wkładać swoje pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsza rada: książki i kursy traktuj z dużym przymrużeniem oka, bo generalnie nadają się do kosza :D druga: w necie możesz powymieniać się doświadczeniami, to lepsze niż co innego, ale najlepiej bazować na własnych... trzecia: działaj raczej na zagranicznych platformach, na polskich możesz się rozczarować ;) czwarta: mówi się, że zarabia jedynie 8-10 % "uczestników", reszta dostarcza kapitał :D miej to na uwadze, przeciętnemu Kowalskiemu potrzeba min. paru(nastu) m-cy, żeby to opanować, a jak nie masz smykałki do tego typu rzeczy, to w ogóle lepiej zajmij się sprzedażą pietruszki na targu ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sgdy
dkjh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sensualll seductionnn
mówie ci że nie i wiesz mi bo nauczysz sie tylko złych nawyków!! nie licz na analize fundamentalna jesli chcesz to zacznij od technicznej bo kursami steruja wielkie korporacje i one dyktuja ceny... ty jedyne co mopzesz to podpinac sie pod nich stosujac analize techniczna... No chyba ze wkladasz 10mln i ci wisi czy to za 10lat czy 30lat kurs kiedys wyskoczy do góry:) ps mysle ze inwestycje dlugoterminowe cie nie interesuja:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sredniakus
Znam rynek walutowy, chociaż na forexie jeszcze nie inwestowałam. Nie traktuję tego jak zabawę. tylko jak poważną inwestycję. Dlatego chcę być dobrze przygotowana. Dlaczego odradzasz kursy, czy sam brałeś udział w jakimś? Argument, że "gdyby sie oni znali to by kursow za kase nie musieli prowadzic tylko sami by inwestowali i mieli wszystko w trabie!!" mnie nie przekonuje, przecież a) mogą sami grać, a b) wiele ludzi tak robi, że uczy tego co sami umieją i właśnie na tym zarabiają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sensualll seductionnn
wilbiciel bardzo dobrze powiedziane!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sensualll seductionnn
pamietasz ostatnia hosse na gieldzie? wszyscy juz inwestowali wtedy a anale czyli analitycy trabili wszedzie ze hosa hosa i wszyscy sie łapali a to był sygnał że trza spierdalac Jak juz wszyscy kupowali to wiadomo ze nadchodzi zwala a gruby sypie z góry... SYPAŁY WIELKIE FUNDUSZE ITP i ubierali ludzi w akcje na grube lata ehhhhh duzo by pisac... wtedy nie mialem duzej kasy ale w pore spierdolilem a anali mam za kretynow bo gowno wiedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sensualll seductionnn
A TAK NA MARGINESIE KOBIETY SA LEPSZE W TYM NIZ FACECI TAM TRZEBA DUZO ROZSĄDKU KTOREGO BRAK FACETOWI KTORY CZESTO IDZIE NA ZYWIOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a no ciekawe ciekawe
na forexie może z 5% ludzi wygrywa cokolwiek kasy. Reszta topi równo. Chcesz, próbuj, ale potem nie płacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rhrhr
rthg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że większość na tym rynku traci swoje pieniądze, ale ja wykorzystam swoje wszystkie umiejętności, żeby być w tym wyróżnionym gronie zarabiających. ;) Co jest z polskimi brokerami, nie umieją technologicznie dogonić swojej zagranicznej konkurencji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" 16:04 sredniakus Argument, że "gdyby sie oni znali to by kursow za kase nie musieli prowadzic tylko sami by inwestowali i mieli wszystko w trabie!!" mnie nie przekonuje " x x x a mnie przekonuje w 100 procentach ;) dlaczego? dlatego, że jak ktoś się naprawdę zna I ZARABIA, to w jego interesie leży, aby jak najmniej ludzi się znało i zarabiało :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się dobrze składa, bo jestem kobietą. Szkoda, że to nie wystarczy, żeby być w tej szczęśliwym gronie nielicznych-zarabiających ;) A tak na poważnie: co jest z polskimi brokerami, technologicznie nie nadążają za zagraniczną konkurencją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherycoke
oj ludzie ludzie :) uważacie że można się nauczyć inwestować? hehehe nic bardziej mylnego :) waluty znasz? ok to napisz mi w takim razie co oddziaływuje na wartość walut? który wskaźnik iż zmieni swoją wartość CPI PPI itd?bedzie miał wpływ na walutę. żeby zacząć inwestować na rynku walut musisz poznać rynek, gospodarkę, to co się w niej dzieję i to dogłębnie. to czy Merkel w danym momencie za przeproszeniem piardnie itd. wtedy jeśli świetnie znasz problemy w gospodarce, np informację o QE czy będzie dalszy ciąg możesz zacząć inwestować. na Twoim miejscu początkiem inwestycji były by dane spółki z rynków np amerykańskiego, w duże stabilne nie przewartościowane, analiza techniczna MACD RSI id są łatwe do opanowania, a to Cię nauczy jak zachowuje się rynek. Waluty to pierwszy stopień do piekła jeśli nie znasz się na rynku :) pozdrowienia od kobiety doświadczonej na giełdach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry buk
Większość osób na tym traci. Nie ma sensu w to sie bawić chyba, że te sprawy naprawdę cię pasjonują. Lepiej pograć u bukmachera :) przynajmniej jakaś zabawa jest z oglądaniem meczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" 16:19 sredniakus Co jest z polskimi brokerami, nie umieją technologicznie dogonić swojej zagranicznej konkurencji? " x x x nie posądzałbym o nieudolność w zakresie technologii, bo tutaj nie mamy się czego wstydzić; raczej o celowe działania na niekorzyść "gracza" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" 16:29 cherycoke żeby zacząć inwestować na rynku walut musisz poznać rynek, gospodarkę, to co się w niej dzieję i to dogłębnie. to czy Merkel w danym momencie za przeproszeniem piardnie itd. " x x x i to jest to, o czym nie piszą w książkach ani nie mówią na kursach :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" 16:29 cherycoke oj ludzie ludzie uważacie że można się nauczyć inwestować? hehehe nic bardziej mylnego " x x x no ale tutaj wygłupiałaś się :D można się nauczyć, przecież nie rodzisz się z tymi zdolnościami hehe :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×