Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sredniakus

FOREX = dobra inwestycja?

Polecane posty

Gość marcinekssgh
Hm, ostatnio odkryłem taką stronę jak – www.forexsignum.pl . Można się paru patentów na temat rynku Forex dowiedzieć. Ja tutaj zlecałem usługę sygnałów. Jestem z niej bardzo zadowolony, zdecydowanie pozwala mi zaoszczędzić czas i usprawnić transakcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli zastanawiasz się jak pomnożyć swoje pieniądze i chciałbyś spróbować swoich sił jako inwestor, sprawdź jakie promocje Easy Forex przygotował dla nowych klientów. Promocja „INWESTUJ NA GLOBALNYCH RYNKACH Z BONUSEM 100%”: Załóż konto Easy Forex i zainwestuj 100 euro (400 zł), a otrzymasz już na starcie drugie tyle. Dzięki dźwigni 400:1 możesz handlować z kapitałem w wysokości aż 80 000 euro. Szczegóły i regulamin znajdziesz na stronie: www.easy-forex.com/gtw/6191001.aspx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dodam jeszcze coś o szkoleniach: Zachęcam do zapisów na darmowe webinarium „Jak inwestować na rynku walutowym za pośrednictwem easy-forex?” Webinarium porusza podstawowe zagadnienia związane z inwestycjami na rynku walutowym: 1. Wprowadzenie do rynku Forex 2. Najważniejsze funkcjonalności platformy WebTrading 3. Jak wykorzystać analizę techniczną? 4. Analiza fundamentalna Data: 19 maja 2015 (wtorek) , Godzina: 17:00 Szczegóły oraz rejestracja poprzez stronę brokera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edila
Jeśli są tu osoby, które szukają bonusów powitalnych u brokerów Forex, to na pewno ucieszy Was ta wiadomość: Darmowe 100 zł od Easy Forex – bonus bez depozytu na start W Easy Forex trwa właśnie promocja, dzięki której można otrzymać 100 zł darmowego bonusu na inwestycje. Zyski z handlu mogą być wypłacone w dowolnym momencie, a bonus po wykonaniu określonej liczby transakcji. Promocja dostępna dla nowych klientów, a także dla istniejących klientów, których poprzednia transakcja została zawarta ponad 180 dni temu. Szczegóły oraz regulamin promocji na stronie: http://www.easy-forex.com/gtw/6215456.aspx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://debarex.pl - Jak dla mnie jeżeli skorzystasz z ich pomocy, to możesz coś ugrać na giełdzie forex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edila_easy
A może inwestycje w opcje przy minimalnym ryzyku? W Easy Forex bonus do 1200 zł na pierwsze transakcje. Broker Easy Forex przygotował ofertę dla nowych klientów, którzy chcą handlować opcjami waniliowymi albo obecnych użytkowników, którzy jeszcze nie handlowali nimi na tej platformie. Rejestrując się, można skorzystać z bonusu do 1200 zł wobec strat poniesionych w pierwszych pięciu transakcjach na opcjach. Dodatkowe zabezpieczenie stanowi gwarantowany stop loss, który ochroni przed negatywnym bilansem konta. Przypomnę jeszcze, że łatwość handlu opcjami z easy-forex zapewnia intuicyjna platforma opcyjna - Option Are Easy (ORE). Jeśli planujesz krótkoterminowe inwestycje, to opcje mogą okazać się bardzo efektywnym instrumentem finansowym - u tego brokera klient może parametryzować profil zysk/ryzyko w zależności od własnych preferencji oraz zawierać transakcję opcyjne na 21 głównych parach walutowych w tym EUR/PLN i USD/PLN oraz na złocie. Platforma oferuje handel opcjami „in the money”, „at the money” oraz „out of the money”. Więcej informacji o ofercie oraz jej regulamin na stronie Easy Forex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybierz swój indeks giełdowy – Easy Forex oferuje 100zł bonusu powitalnego bez depozytu Inwestując w easy-forex masz gwarantowane stałe spready oraz praktyczne narzędzia tradingowe, takie jak ochrona przed ujemnym saldem konta, czy Inside Viewer. Sprawdź aktualną promocję brokera oraz jej regulamin na stronie internetowej Easy Forex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edila
Konsylium Inwestycyjne edycja V: 24 października 2015, Kraków Weź udział w konferencji na temat inwestowania na rynku walutowym (Hotel Best Western Premier Kraków), 24.10.2015. Tym razem – dzięki brokerowi easy-forex - udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny. Podczas tej edycji unikalnego cyklu spotkań, będzie można wysłuchać aż 8 prelegentów i poznać 4 strategie handlowe. Jednym z inspirujących mówców, a jednocześnie gwiazdą konferencji jest Martin Pring - lider i ekspert w społeczności inwestorów. Liczba miejsc na konferencję jest ograniczona. Darmowa rejestracja oraz więcej informacji o wydarzeniu: http://konsyliuminwestycyjne.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firbo6
Forex jest dobrą inwestycją jeśli ktoś się zna na tym lub ma zaufane źródło sygnałów. Ja dziś już nie korzystam z forexa, ale kiedy korzystałam to wykupywałam sygnały transakcyjne. Dlaczego? Dlatego, że zaoferowali mi gwarancję zysków, ale zwrot pieniędzy. Ja korzystałam ze strony www.debarex.pl Wykupując usługę dostarczenia wiadomości, gdzie wejść, wyjść z pozycji i gdzie ją odwrócić Klient zachowuje komfort inwestycji. Nie zastanawia się, nie myśli, nie musi czytać tych dziwnych skretyniałych analityków, którzy poprzez swoje analizy tylko wprowadzają zamęt do głów inwestorów, a tak naprawdę są to tylko pobożne życzenia tych analityków w którą stronę ma kurs iść. Jeśli chcecie zarobić to musicie zaryzykować. Ja nie jednokrotnie to robiłam. Finansowo mi się to bardzo opłacało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowiedzieć się więcej o inwestowaniu na rynku walutowym można właśnie na Konsylium Inwestycyjnym, o którym pisałam wyżej. Konferencja odbędzie się już jutro, a więc to ostatnia szansa, żeby skorzystać z bezpłatnego udziału w tej konferencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piczmen
Obserwujcie JARTOM - tam nie ma takiego ryzyka, można zrobić fajną inwestycję bez wydania sporej kasy - ale to wszystko jest długoterminowe. Nie da się zrobić na tym biznesu w ciągu kilku miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zawsze forex jet dobrą inwestycją. Na nic nie ma gwarancji, a czynnik losowy odgrywa wielką rolę. http://www.forum-inwestycje.pl/f/nieruchomosci.4/ czytałem, że nieruchomości są w miarę stabilne jeśli chodzi o inwestowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mogę jedynie potwierdzić inwestowanie w nieruchomości jest znacznie pewniejsze od forex, proszę sprawdzić statystki ile procent na starcie inwestorów bankrutuje. https://pozyczka-bez-zaswiadczen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zainwestowałam swoje oszczędności w złoto w www.mennicazlota.pl Trochę czytałam na ten temat i sądzę, że w niedalekiej przyszłości będę bardzo zadowolona z tej decyzji. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość januszx39
Poszukajcie na tym portalu wiele ciekawostek na temat dotacji z UE, http://dotacjezue.yolasite.com/ świetny blog biznesowy, sami zajrzyjcie i się przekonajcie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belka565
Ja bardziej jestem za inwestowaniem w ziemie. Nawet ostatnio znalazłam stronę http://www.grunttozysk.pl/ i tam oferują inwestycje w grunty i zarabianie na ich przekształcaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janka562
Grunty to lokata dobra od lat. Jak się teraz na tym nie zarobi, to za parę lat z pewnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IzaMM00
Hmm ziemia to opcja okej, a co do forexu to mało się w tym orientuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Forex akurat na pewno nigdy nie będzie pewną inwestycją. Ogólnie to zdecydowanie radzę ten kierunek - http://www.big.biz.pl/poradnik-inwestora Tzn. przynajmniej wydaje mi się, że jest sensowny. Widzicie w tym potencjał? Kilka razy wyższy zysk, niż daje lokata, zabezpieczenie kilka razy droższe od obligacji... O co tutaj może chodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia8set
przy inwestycji na rynku walutowym ważne jest to gdzie się inwestuje, poza innymi czynnikami, dla bezpieczeństwa mam środki u trzech brokerów, moim ulubionym jest hotforex, ale wiadomo, dla własnego spokoju nie trzymam tam wszystkich środków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hotforex ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×