Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hej jest tu ktoś?

Forex kto z was

Polecane posty

Gość Hej jest tu ktoś?

obstawia spora korektę eurodolara przed kolejnymi wzrostami? Apropo frank oczywiście będzie sie umacniał,pamiętacie co się działo z frankiem kiedyś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej jest tu ktoś?
Hej! Co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej jest tu ktoś?
Super. Z czego wy ludzie żyjecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aire force one
z pracy a wy na giełdzie i głupoty was sie trzymaja z nudów do pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isuwugvfhdjkl
Żyjemy np. ze sprawowania nadzoru finansowego w Polsce :) Dobry wieczór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej jest tu ktoś?
Byłam w pracy dziś Zarobiłam 700pln po odliczeniu kosztów wszystkich. Gram bo chce żyć lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej jest tu ktoś?
To oczywiste. Gdyby było odwrotnie byłoby dziwne że jeszcze jest... Nie sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isuwugvfhdjkl
Sądzę, że jeśli ktoś ma wehikuł lub pomysł do zarabiania to nie dzieli się z nim z innymi. Ktoś kto nagania szuka jeleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isuwugvfhdjkl
A teraz drobny naganiaczu idź grzecznie spac :) Kolorowych snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej jest tu ktoś?
COOOOO? Ze ja naganiam? Ja pier... Pytam sie co sądzisz o korekcie co inni sądzą? Ptam sie tak jak sie pyta jak sądzisz jaka będzie jutro pogoda bo prognozy juz widziałam a teraz pytam ciebie i innych-jaki korrwa naganiacz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej jest tu ktoś?
Od poniedziałki grałam na wzrostach wygrałam 500 potem wymiękłam bo nie sądziłam że będzie szło w górę i na spadki liczyłam i przejeebałam,teraz mam chęć odrobic stratę i jeśli się nie mylę to do rana powinno sie zwrócić .. Do czego naganiam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej jest tu ktoś?
Ja was ludzie nie rozumiem! W pracy jakiejkolwiek-nie cenicie się! W zyciu cenicie się jak jasna korwa! Zapytac was o coś-niczego nie wiecie nic was nie interesuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem głupoty ludzkiej !!! Wierzycie we wszystko .... masakra, lepiej zajrzyjcie w tą miejscówkę, którą wyczaiłem niedawno o "produkcie" Forexa heh, szkoda gadać.... macie stronke : http://typeon.pl/forex-time

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ferej_2 Wyjaśnij co miałeś na myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noble Markets przygotował dla swoich Klientów nową kampanię: rachunek inwestycyjny. Rachunek inwestycyjny to przede wszystkim: dostęp do najpopularniejszej platformy MT4, szkolenia w każdy wtorek i czwartek, w przypadku strat możliwość odzyskania zabezpieczonej kwoty. http://piast92.produktyfinansowe.pl/e/lead/1180/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również próbuję swoich sił na forexie. Na razie jestem na etapie wersji demo na mforex.pl, ale myślę, że niedługo zacznę w realu, zobaczymy co z tego wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten gość od mforex powinien trochę przystopować, bo nawet największy debil się zorientuje, że to jest tylko naganianie frajerów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość administrator portalu forex
Poszukiwani dawcy kapitału od zaraz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleg32
:) Osobom zainteresowanym Forexem polecam spotkanie z Gregiem Seckerem, które będzie 30 stycznia w hotelu Gromada w Warszawie. Na spotkaniu zaprezentowane zostaną metody zarabiania na rynku Forex oraz unikalne oprogramowanie wspomagają inwestycje. Tutaj https://gregsecker.pl/bilety?source=brand1 więcej informacji. Żeby mądrze inwestować i zarabiać trzeba mieć jakąś wiedzę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafek34
Forex bez odpowiedniej wiedzy faktycznie może być nieopłacalny. Dlatego ja postawiłem na temat równie zyskowny, ale wymagający mniej wiedzy - na opcje binarne. Od dawna korzystam z platformy Exbino https://exbino.com/pl/ , która umożliwia mi tego typu inwestycje. W Exbino mogę liczyć na stałego opiekuna konta i regularne wypłaty zysków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×