Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Fotki z wakacji czyli polacy cebulacy na portalach społecznościowych

Polecane posty

Gość gość

Każdego roku to samo. Wchodzę na Facebook i z każdej strony zalewają mnie takie same zdjęcia. "Z moim dziubeczkiem na tureckiej plaży", "U nas upały a u Was?", "Pozdrawiamy z gorącego Egiptu" bla bla bla rzygać się chce. Nie żebym zazdrościł, bo stać mnie na wakacje ale nie jeżdżę bo mam lepsze zajęcia. To wszystko jest takie prostackie, chwalenie się gadżetami, telefonami, laptopami i ostatnio moda wśród nastolatek na fitness - czyli pokazywanie swojego gołego brzucha, tyłka i wypchanych cycków tak żeby wszyscy widzieli jakie robi wielkie postępy. Dlaczego Polacy są tacy prości i muszą przechwalać się każdą głupią pierdołą? Ja takie rzeczy robię na co dzień i mam w d***e czy ktoś na to patrzy czy nie. A tu sobie wrzucają zdjęcia i tysiące ludzi to lajkuje i podziwia. Jak można podziwiać takie coś? Co się z tymi ludźmi k***a mać dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam fb juz dlugo dlugo, odawalam jakies fotki moje, synka itp, ale teraz czuje żenade, juz nie ma zadnych zdj., czuje sie wlasnie zazenowana jak jakies wiesniaki nagle wyjada gdzies i od razu relacja po 30 zdj.....albo co weekend- relacje smieszy mnie to, ludzie na poziomie wyjezddzaja w ciekawsze i drozsze msca a nie chwala sie na fb, -sama bylam w wielu mscach a sie nie chwale--- fb siegnal dna moim zdaniem, naprawde ludziom sie powalilo, a zwlaszcza tym "cebulaczkom"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miejskie wieśniaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko cebulaki zakładają konta na fb i zaglądają do kont innych. Normalni ludzie takimi bzdetami sie nie racują i nie mają takich problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mnie to śmieszy,mam konto na fb z jednym zdjęciem głównym.Po jaki c***j ma ktos wiedzieć gdzie jestem,co robie itd... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładny brzuszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salsa_on2
A po co w ogole zakladacie konta na FB? Skoro nie lubicie czytac co u znajomych, to posiadanie konta mija sie z celem. Ja mam przyjaciol w roznych miejscach na swiecie i lubie ogladac ich fotki z wakacji, slubow, zdjecia ich dzieciakow. To czesto jedyna forma uzyskania informacji o nich, bez FB zupelnie nie wiedzialabym co u nich slychac. Jasne, ze z najblizszymi przyjaciolmi utrzymuje sie kontakt telefoniczny, odwiedza. Ale znajomych sprzed lat, kiedy nasze drogi sie rozeszly, a oni czesto mieszkaja na drugiej polkoli widuje tylko na FB i ciesze sie z nimi (lajk), jak u nich cos fajnego sie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdroscicie im i tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam konto na fb założone podczas realizacji pewnej współpracy. Pracowaliśmy w jednym projekcie i koordynator wrzucał na fb informacje dla wszystkich. Umieszczał tam też zdjęcia z działań naszych wspólnych. No i konto zostało, projekt już zakończony, ponad rok nie zaglądałam na fb. Wczoraj koleżanka napisała mi maila żebym zajrzała na fb bo wrzuciła fotki no i pooglądałam przy okazji zdjęcia innych znajomych. Moi znajomi chyba jacyś inni - nie ma fotek z egzotycznych miejsc, nie ma dzieci, przeważnie jakieś śmieszne i z dopiskiem - miło się oglądało. Myślę, że wiele zależy od użytkownika. Kto się lubi chwalić ma kolejną okazję przez fb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TomekMały Ogonek
Mnie najbardziej zażenowała moja znajoma, na fejsie.Jest dobrze po 40-stce, ha, ha.I założyła sobie czapkę imitującą głowę owcy.Do tego grube szkła w okularach, mina starej dziewoi w kostiumie kąpielowym, leżąca na drzewie i z miną oczekującą; No oczywiście na księcia , ha, ha. Patrzcie jakie ja mam jeszcze ciało- krzyczało to zdjęcie.A pod tą wełnianą czapą rozumu nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TomekMały Ogonek
Mnie najbardziej zażenowała moja znajoma, na fejsie.Jest dobrze po 40-stce, ha, ha.I założyła sobie czapkę imitującą głowę owcy.Do tego grube szkła w okularach, mina starej dziewoi w kostiumie kąpielowym, leżąca na drzewie i z miną oczekującą; No oczywiście na księcia , ha, ha. Patrzcie jakie ja mam jeszcze ciało- krzyczało to zdjęcie.A pod tą wełnianą czapą rozumu nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo polaki to pustaki, chcą się dowartościować, bo z wiochy zabitej dechami to pochodzi i musi teraz się pokazać na co i na ile ich "stać", tz. kredyt i spłaty. Żenada wieśniaków, nic pozatym. Niech się tam cieszą, leje na to, może kiedyś zmądrzeją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja zawsze oglądam, jak ktoś był w fajnym miejscu, jak jakieś fajne laski porozbierane to fajna sprawa. Warto się pochwalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam profil na fb. Mieszkam od dłuższego czasu za granicą W związku z tym mam wielu znajomych ze szkoły a teraz z pracy. Znajomi pochodzą z różnych krajów świata. Nie widzę różnicy pomiędzy zdjeciami ludzi np z Hiszpanii a Polski. Niektórzy wklejaja zdjęcia z wakacji a niektórzy z weekendowego grila. Ludzie z Wenezueli uwielbiają wklejać fotu tego co jedzą. Koleżanka z Chin wkleja roslinki i jakieś robaczki w Micro, ci którzy mają rodziny to zdjęcia dzieci. Nie rozumiem dlaczego krytyka odnosi się do Polaków. Jakieś kompleksy? Jak ci nie pasują znajomi to sobie ich zmień i koniecznie wyrzućcz listy znajomym na fb. Pozdrawiam evellka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtom
Najważniejsze jest to żeby nam było dobrze a jak komuś się nie podoba to po co ogląda zdjęcia. Chuj kogoś strzela że ktoś nie żałuje kasy na dobrą zabawę a wy dusić te grosze do udanej śmierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt,że niektórzy robią z siebie pośmiewisko na fb,mnie najbardziej śmieszą znajomi z sąsiedztwa,którzy każde wydarzenie relacjonują.Jadą do Krakowa,zaraz pełno zdjęć,impreza rodzinna,wyjazd na narty,raz wsiedli do Pendolino i pełno zdjęć.Najlepsze są komentarze pod tym:"to my dzisiaj",albo "szusujemy na nartach na Gubałówce tym razem",siedzą gdzieś na leżakach,słońce świeci,a oni"łapiemy odrobinę mahoniu",ale w sumie większość osób jest zabawna,szczególnie starsze osoby dzieciom wstyd przynoszą.Dają głupie zdjęcia,starzejące się kobiety są żałosne,ale to ich sprawa.Poza tym chwalenie się ciążą z detalami,zdjęcia z USG to niesmaczne,po co to komu:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahaha to jest poyebane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaaaaak tez mam znajomych, ktorzy gdzies jada i relacjonuja kazdy szczegol albo wielce skrzywdzone panienki wrzucajace łzawe wyznania o facetach itp., ale nie musze na to patrzec jak odklikne obserwuj. Fb mam bo przydaje mi sie do pracy i łatwiej utrzymac kontakt z rodzina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...a najciekawiej jest... gdy osoba A narzeka, ze osoba B wstawia zdjecia z wycieczek zagranicznych..a sam pojedzie pierwszy raz za granice...to pierwszego dnia wrzuca post ze zdjeciem z nad morza z bulgarii ;) po drugie- ja na przyklad lubie popatrzec na zdjecia innych z wycieczek do innych krajow. Nie zazdroszcze- wrecz przeciwnie, milo mi popatrzec na usmiechniete twarze...na wspaniale widoki ...itd. a po trzecie- skoro autorowi przeszkadzaja takie zdjecia..to niech nie oglada ...albo skasuje konto i po sprawie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobra spoko ale sa tez zdjecia artystyczne i inspirujace - bo ktos lubi bawic sie fotografia i lubi sie tym dzielic. Sama uzywam swojego profilu do tego by wrzucac zdjecia ktore robie gdy gdzies wyjezdzam. Sa to zazwyczaj zdjecia natury i krajobrazow (nie ma na nich ludzi ani ja na nich nie jestem) i tak samo podobaja mi sie piekne fotografie ktore robia inni jesli ktos ma dobra reke i sprzet do robienia zdjec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama nie wrzucam zdjęć ale lubię oglądać - bardziej wkurza mnie jak ludzie daja linki do rożnych kretyńskich p*****l. A jak fo odkreslic - nie da sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ze ktoś nie ma konta na fb nie czyni to lepszym. Kiedyś była moda na zakładanie profilów na NK potem FB. Teraz jest moda na nie posiadanie konta na FB. Nie masz konta to o co chodzi, czym się tu chwalić? Mi tam wszystko jedno czy ktoś ma tam jedno zdjęcie czy sto. Albo ze Wogole nie ma konta. Mam znajomych bez kont jak i takich z dwudziestona zdjęciami pod piramidami w Egipcie. A niech mają. Chętnie zobaczę co u niektórych się dzieje i jakie miejsca zwiedzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktos nie ma teraz konta na FB, to tak jakby nie żył, a jak nie wkleja zdjęć gdzie był, to tak jakby wegetował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedny informatyk
Normy społeczne są jakie są. Takie czasy, osoba bez konta na FB jest zwyczajnie inna, tak samo nie mająca samochodu / prawa jazdy itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba nie widzicie profili zagranicznych. Ja mam sporo znajomych z Kanady i USA, bo trochę tam przebywałam i tam to jest dopiero masakra z tymi wpisami ;). Każdy jest taki słodkopierdzący że masakra, a pokazują wszystko co się da. Jest o wiele więcej zdjęć pokazujący każdy dzień ciąży, ogrom zdjęć ze swoimi drugimi połówkami zawsze okraszonych jakimś super słodkim opisem, często cytatem. Ma-Sa-Kra ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbereznik to fota Twojej dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" biedny informatyk wczoraj Normy społeczne są jakie są. Takie czasy, osoba bez konta na FB jest zwyczajnie inna, tak samo nie mająca samochodu / prawa jazdy itd. " hahaha :D:D:D:D leżę i kwiczę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego pijesz do Polaków? Nie rozumiem skąd ten atak. Polacy gorsi czy co? Za mało swiatowi? Rozumiem jakbyś autorko napisala Ludzie na portalach społecznościowych *** Włosi, Hiszpanie, Niemcy itp również wklejaja fotki z wakacji, imprez i dzieci. Jak ciebie to irytuje to koniecznie musisz zmienić znajomych. Pozdrawiam evellka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×