Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dzielna z mielna

fryzjer i makijażystka z okolic Stalowej Woli

Polecane posty

biore ślub w małej miejscowosci niedaleko Stalowej Woli.Nie ma tam żadnej porządnej fryzjerki- same takie co robia trwałe starszym paniom a na śłub to koniecznie ohydny kok- a jak tak nie chce. Nie znam kompletnie tych rejonów Polski a juz totalnie nie mam pojęcia gdzie mogłabym udac się do jakiegoś dobrego fryzjera który zrobi mi naturalną, lekka fryzure i do kogos kto zrobi mi profesjonalny makojaż- jesli któraś was może polecić jakiś salon to bładam- pomóżcie. sama nie maluje sie na co dzień a juz na pewno nie potrafie sie uczesać do ślubu więc jestem zmuszona skorzystać z pomocy specjalisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ooooo
ja estem z tbg i znam dobrego fryzjera :)ale to chyba za daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki wielkie, ale tarnobrzeg to rzeczywiście za daleko, tym bardziej że ja po tej drugiej strony stalowej będę miała slub, do tarnobrzega to z godzine bym jechała. Jeśli któraś z Was mogła by coś pdpowiedzieć w kwestii fryzjera i makijazysty z okolic Stalowej Woli to bardzo proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mac82
Makijaż - polecam salon Sara w Rozwadowie - bardzo miła Pani, brałam ślub pod koniec 2007 roku i makijaż kosztował 40 zł, a french manicure 20 zł, więc tanio. Ewentualnie Salon Ilona (czy U Ilony) w St. Woli (na Poniatowskiego) - robia makijaż, fryzurę, ale ceny wyższe, bo p. Ilona jest świetna fryzjerką. Ale naprawde polecam, starannie uczesze, a makijaż tez bardzo udany. Z fryzjerów jest jeszcze Metamorfoza (http://www.metamorfoza.to.pl/), próbna fryzura kosztowała mnie 35 zł, a finalna 70 zł. - dla porównania koleżanka za próbną u p. Marka (znany fryzjer w stalówce) zapłaciła 130 zł - po czym poszukała innego fryzjera, bo z ceną przesadzili ;) A i co ważne, w tych 3 salonach, które polecałam nie robia problemów z ślubu w niedziele. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felunia
dzielna z mielna, a kiedy masz slub?? bo ja tez planuje w tym roku w stalowej i z chcecia bym sie dowidziala, kogo wybralas i jaki byl efekt i cena:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z makijażem jakoś to będzie, najlepiej się czuję kiedy mam bardzio mało makijażu więc może nawet nie będę go robiła w kosmetyczki czy makijażystki. delikatnie tylko podkreśle oczy i może jakoś kości policzkowe i tyle, ale z fryzjerem to bedzie masakra bo baaaardzo zależy mi na naturalnej lekkiej fryzurze a do tej pory takie widziałąm tylko na zdjęciach w internecie, wszytskie koleżanki które wychodziły za mąż chciały mieć naturalne fryzury a wychodziły z kokami polakierowanymi tak że poźniej przez tydzień nie mogły się rozczesać. jak myśle o takim kasku to mi się słabo robi. mam cienkie, dosyć rzadkie włosy więc nie ma takiej opcji żebym sama się uczesała bo nie zdąże do kościoła dojechać a juz będę miałą potargane włosy...a co mówiąc przeszaleć z nimi jeszcze całą noc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mac82
No tak..., każda Panna Młoda chciałaby mieć w dzień slubu naturalne włosy jak z reklamy, ale niestety coś za coś. Jesli fryzura ma wytrzymać do późnej nocy (a na tym nam powinno zależeć), to nie ma mowy, żeby ją zrobic bez uzycia lakierów itd ;) Ale jesli sie wybiera gładkie uczesania, to wtedy jest tego zdecydowanie mniej. Każde udziwnienie, każdy loczek niestety wymaga mocnego utrwalacza, bo grawitacja to potężna siła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta_edi
CZeść. a ja bym się chętnie dowiedziała o adres tego fryzjera w Tarnobrzegu bo własnie tam planuję przygotowania do \"wielkiego wydarzenia \" :) Będę wdzięczna za pomoc, bo od jakiegoś czasu już tam nie mieszkam a duzo na pewno się zmieniło. Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia:)
fryzjerka, baardzo dobra,super czesze!!! będę polecać ja każdemu, bo tak jak mnie uczesała na studniówkę, nigdy nie byłam tak zadowolona!!!moja siostrę czesała do ślubu, tez pięknie!! super ślicznie!!!salon JOANNA w stalowej woli. jest ich kilka ale ja chodzę TYLKO do BASI!!! to taka blondyneczka, naprawdę, dziewczyny będziecie zadowolone!! wcześniej robiła mi pasemka... po prostu trzeba to wypróbować. suuper!! SALON JOANNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przewodnik-ślubny
Witam wszystkich :) Zapraszam pary organizujące ślub oraz wesele do zapoznania się z moją stroną internetową http://przewodnik-slubny.blogspot.com/ Znajdziecie tu wiele ciekawych treści, pomysłów, które można wykorzystać na swój ślub i wesele a także przydatne linki. Mój e-mail: przewodnikslubny@gmail.com Serdecznie zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Selena_G
Dobrego fryzjera w okolicy, który mi zrobił fryzurę na ślub paradoksalnie znalazłam w sieci, bo na blogu https://slubi.pl/blog . Jakoś nikt ze znajomych nie był w stanie nikogo sensownego polecić, więc weszłam w neta i trochę poszukałam. Dobra strona, z dużą porcją porad i długą listą firm weselnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×