Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość LaLuna

Gdzie kupic olejki do masazu ??

Polecane posty

Gość LaLuna

W Gdansku ? takie pachnace, aromaterapeutyczne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiemy
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LaLuna
ale mi chodzi o sklep normalny nie chce czekac na przesylke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulkaaa21
no właśnie ja mam ten sam problem:(Chcę zrobić niespodziankę mężowi, ale nie wiem gdzie można kupic taki olejek do masażu:(i też chodzi mi o zwykły sklep a nie internetowy.Pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulkaaa21
a poza sexshopem?i jakie są ceny takich olejków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurny_gburny
polecam te olejki http://www.podwiazka.pl/sklep/factory-akcesoria-olejki-masazu-c-143_145.html szczególnie ten afrodyzujący. Korzenny, zmysłowy zapach. Skóra po nim jest aksamitna, bardzo przyjemna w dotyku. Uczucie niesamowitej gładkości i zapach utrzymują się długo. Masaż z tym olejkiem - poezja. Przecież nie musi to być od razu masaż erotyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia223
Polecam produkty Aroma Group dostępne w sklepie internetowym: http://spa.aromagroup.pl/ naprawdę świetne olejki do masażu, w przystępnej cenie. Mój chłopak i ja jesteśmy zachwyceni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aroma group
Proponuję Ci współpracę w nowej, dobrze zapowiadającej się firmie. Wśród narzędzi, jakie otrzymujesz od firmy w pakiecie startowym znajduje się sklep partnerski. Koszt współpracy jest naprawdę minimalny wporównaniu do kosztu otworzenia własnego sklepu (domena, oprogramowanie, produkty, itd.). Gotowe produkty (perfumy, naturalne olejki zapachowe, kompozycje zapachowe, sole mineralne do stóp, sole mineralne do kąpieli, olejki do masażu) i gotowy sklep. Firma sama aktualizuje wszystkie promocje, zniżki, nowości, itd. Asortyment produktów będzie się powiększał z miesiąca na miesiąc (chcemy dostosowywać ofertę sklepów do potrzeb naszych Klientów i dystrybutorów). Firma sama obsługuje złożone zamówienia. Do Twoich zadań będzie należało przede wszystkim pozyskanie Klienta do sklepu. Dalszy proces jest prosty: 1. Klient składa zamówienie, 2. Klient opłaca zamówienie, 3. Firma pakuje i wysyła towar. 4. Ty zarabiasz 30% (z klubu stałego Klienta) lub 43% zamówienia (czyli jeżeli Klient zakupi towaru za 70 zł, Ty otrzymasz 21 lub 30,10 zł). Jeżeli klient zapisze się do Klubu Stałego Klienta i zakupi towar za min. 100 zł otrzyma na ten zakup oraz każdy inny przez kolejne 3 miesiące zniżkę 10%, jeżeli za 3 miesiące znowu zakupi za minimum 100 zł rabat zostanie przedłużony o kolejne 3 miesiące. Z zakupów tego Klienta Ty zarabiasz 30% jego zakupów. Aby dołączyć do współpracy należy wykupić starter (mały za 50 zł lub duży za 100 zł). W skład startera wchodzą: próbki produktów (perfum i olejków), katalog produktów, spersonalizowany sklep partnerski, dostęp do biura on-line, materiały promocyjne (bannery, wizytówki, ulotki, itd.) i edukacyjne (filmy szkoleniowe, konferencje on-line). Dodatkowe wynagrodzenia wg rewelacyjnego, jak na polskie warunki Planu Marketingowego (możliwość osiągania dochodów aż na 6 różnych sposobów), liczne konkursy i promocje. Wiele ryzykujesz? Możesz się sprawdzić we własnym biznesie. Umowa o współpracę (agencyjna), umowa zlecenia lub karta przedpłacona (wszystko zgodnie z polskim prawem). W razie pytań zapraszam do kontaktu: e-mail: aromagroup@plusnet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dudek Tomasz
Perfumy damskie i męskie Calmeline (bogaty wybór zapachów, zaperfumowanie 22%), produkty do aromaterapii: naturalne olejki zapachowe, kompozycje zapachowe (40 różnych zapachów), sole mineralne do stóp i kąpieli, oleje do masażu. dokonaj zakupów o wartości min. 100 zł i ciesz się 10% rabatem na zakupy przez kolejne 3 miesiące (rabat obowiązuje od 1 zamówienia). Zostając Stałym Klientem będziesz mógł korzystać z promocji i brać udział w konkursach organizowanych przez Aroma Group Klientów. http://www.podkarpacie.aromagroup.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aroma Group
sklep internetowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natik86
Polecam sklep www.zdrowecialo.pl są olejki do masażu ze Starej Mydlarni taniej niż u nich!! Np. Czekoladowy mmm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pachnący_flakonik;)
Jeśli chcecie nabyć oryginalny olejek do masażu w formie świecy o zapachu apetycznej czekolady i kuszącej wiśni to wiem gdzie możecie taki nabyć...=>http://pachnacyflakonik.blogspot.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A to chyba nie jest
A to ma byc olejek do masazu erotycznego????czy tylko ma pachnieć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anitaaa123
jeśli chodzi o oliwki aromaterapeutyczne to polecam zajrzeć sobie do sklepu dr Beta i coś poszukać tam -> http://www.drbeta.pl/category/oliwki-do-masazu ja tam kupuję swoje oliwki (jestem masażystką) i moi klienci sobie je chwalą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość traciczek
Olejków nie używam bo się strasznie lepią. Ja używam takiego żelu http://www.asport.pl/p/29841,1030/rozluzniajaco-chlodzacy-preparat-do-masazu--mentol-2-5--aloe-250ml-alivio/ . Jest cudowny jeśli chodzi o masaż rozluźniający. Po nim mięśnie całkowicie się rozluźniają i wszelkie bóle mijają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Figa86
Mogę polecić Ci relaksujący pomarańczowy olejek do masażu od laboratorium Ava. Spisuje się rewelacyjnie, dobrze rozprowadza i szybko wchłania, a oprócz tego bardzo ładnie pachnie, dzięki czemu można używać go do aromaterapii. Powinnaś bez problemu dostać go w drogeriach Jasmin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuje olejki do masażu w mydlarni u nas w Częstochowie. Mają też sklep internetowy więc wysyłają http://www.kwiatyupominki.net Uwielbiam czekoladowy olejek, a mąż erotyczny . Wiadomo czemu :D lubię kosmetyki, których opakowania do czegoś się później przydają, dlatego te ich olejki mi pasują, bo są szklane, a jak mi się olejek kończy, to myję i wsypuję tam sole do kąpieli albo wstawiam dekorację więc mam 3w1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o matko jak ja uwielbiam oleje do masażu ;). głównie chodzi mi o masaż twarzy (ale nie tylko). jak robi się go regularnie to skóra zupełnie inaczej funkcjonuje i przynajmniej tak jak u mnie staje się bardziej napięta. trzeba tylko poczekać trochę na efekty bo nic nie przychodzi od razu. najbardziej przypadł mi do gustu olej z awokado a to z tego powodu że mam bardzo suchą skórę. kupuję go w www.esent.pl i jest tam olejów do wyboru do koloru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na mnie dobrze dziala olejek arganowy kupiony tu www.sklep.profarm.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bygysdryg
Babeczka dodała ten post 8 lat temu a wy wciąż piszecie! To wspaniale bo aktualnie sama poszukuje olejka do masażu, nie ukrywam chodzi tez o części intymne, zalezy mi na tym aby był bez intensywnego zapachu. Kupiliśmy z mężem oliwkę dla dzieci, co bylo największym bledem w zyciu. Zapach jest straszny! Dziewczyny pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happygirl9876543213680
11 lat jesli juz. Sporo olejków tego typu można znaleźć w mydlarniach, salonach ziai lub drogeriach typu Rossmann. Nie wiem w czym masz problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×