Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość LaLuna

Gdzie kupic olejki do masazu ??

Polecane posty

Gość gość
ja uwielbiam z nich korzystac, najlepsze miejsce jakie znalazlam do kupna to www.sklep.profarm.com.pl swietne ceny i duzy wybor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka521
Moge polecić wam ten olejek: http://7czakr.pl/index.php/olejki-do-masa%C5%BCu/olejek-do-masa%C5%BCu-czakra-3-splot-s%C5%82oneczny-52-detail Fajnie rozgrzewa i ma przyjemny, owocowy zapach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moge Wam polecic olejki z lavea.pl. Są niesamowite. Pieknie pachną, są naturalne i mają dodatki masła shea, uzywam i polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli olejki do masażu to tylko Lavea! Mają tylko naturalne produkty najwyższej jakości. Używam też mydeł i balsamów tej firmy. Idealnie nadają się tez na prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja osobiście kupuję olejki do masażu w tym sklepie internetowym www.ever-green.com.pl//. Trafiłam na nich bo szukałam jakiegoś żelu przeciwbólowego, a okazało się, ze maja sporo innych ciekawych produktów naturalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiś w tym plus jest :-) te wszystkie rzeczy nie są drogie :-) ciuszki tak samo tanie są... Tylko kupować :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja za to nie wiem jaki jest najlepszy, chciałabym wybrac cos z oferty www.profarm.com.pl chodzi mi o olejek do relaksacyjnego masazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marleya
Mogę polecić moje ulubione olejki do masażu Aromatherapy Massage od Avy. Najbardziej lubię od nich harmonizujący olejek różany - jest niezastąpiony :) Ma bardzo ładny zapach, dzięki czemu masaż staje się jeszcze bardziej przyjemny ;) Olejki można kupić spokojnie przez internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anielka83
Od siebie mogę dorzucić świetną internetową mydlarnię Lavea.pl Zaopatrujemy tam sklepik w kosmetyki naturalne, właśnie między innymi różnego typu olejki do masażu, mydełka organiczne, sole do kąpieli. Spory i bardzo konkretny wybór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chociażby w drogerii. To nie musi być specjalny olejek do masażu, może to być np. olejek migdałowy .Poczytacjcie sobie o nim tutaj: http://olejek-migdalowy.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olejki do masażu można kupić w zwykłej drogerii, w rossmannie, w naturze. Fajne są zmysłowe olejki do ciała od Bielendy, mają trójwarstwową strukturę, dobrze wmasowują się w ciało i przepięknie zmysłowo pachną. Masaż nimi to prawdziwa rozkosz i dla ciała i dla zmysłów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamiast olejku ja wsmarowuje podczas masazu kremowe serum z zielona oliwka z bielendy, ładnie pachnie ale najważniejsze ze szybko sie wchłania i pozostawia skórę przyjemna w dotyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia12221w
Na www.ichemia.pl masz bardzo dobre jakościowo olejki do masażów w 100% naturalne bez substancji chemicznych. Bardzo sporo rzeczy tam zamawiam i wszystko świetne jakościowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia

Duży wybór naturalnych olejków do masażu znajdziesz na ichemia.pl. Olejki w 100% naturalne bardzo gęste i wydajne, używane przez niejednego masażystę. Sama bardzo częste je zamawiam i jeszcze się nie zawiodłam na nich. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Do masażu warto wybierać profesjonalne kosmetyki, można je dostać chociażby w salonach spa, takich jak https://www.spavitao.pl/. oferują całe zestawy, na których sami pracują.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny jest Olejek wonny do perfumowania ciała Nefretete, pochodzi z Abisynii,skóra po nim jest delikatna, nawilzona, ładnie pachnie. Super do masażu, ale i tak pieknie pachnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×