Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytajacammmmmmm

Gdzie oplaca sie wziasc kredyt? Potrzebuje 1 tys, nie mam pracy..

Polecane posty

Gość pytajacammmmmmm

jw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popoprorporp
kupe robisz regularnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdc
PROVIDENT - weźmiesz1000 oddasz 2000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety w takiej syt nie szukaj gdzie najtaniej tylko gdzie Ci dadza.... provident to zdziercy ale dadzą kazdemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inzynier serwisowy//zablok
mbank ci da jak masz wpływy na konto u nich. Najniżej bo ok 8% A tak to raczej nikt ci nie da normalnego kredytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajacammmmmmm
Raz juz bralam providenta. Nie ma czegos z nizszym oprocentowaniem gdzie nie trzeba zasw o zarobkach? Nie mam za co kupic ksiazek i potrzebuje pilnie wplacic minimum 500 zl za prad. Chyba ze jest ktos ze śląska kto mialby dla mnie prace? Jestem po szkole średniej, skonczylam kurs na kase fiskalna, pracowalam na sezonówkach, pakowalam przesylki, zajmowalam sie dziecmi. Pomoze ktos? Bo juz rozne mi mysli przychodza do glowy. Mam tylko 261 zl miesiecznie od panstwa. Same ksiazki kosztuja ok 250 ;( Jestem z Myslowic. Pomoze ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wez sie ogarnij
a z czego ty chcesz później spłacić ten kredyt jak nie masz pracy a pozatym w takiej sytuaci zaden bank ci nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajacammmmmmm
Juz poroznosilam wszedzie cv, nawet po zakladach pogrzebowych bylam sie pytac. Obiecuja ze zadzwonia ale cisza :( Pewnie dlatego ze mam dziecko nigdzie mbie nie chca. W UP same oferty dla mezczyzn :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajacammmmmmm
Ten via sms to nie jakaś ściema? Jestem w takim dolku ze mam juz najgorsze mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emmett Fitz-Hume
Zapewniam, że Via SMS to nie ściema ale tylko pierwsza Twoja pożyczka jest bez kosztów. Kolejne mają ponad 1100% RRSO i te stanowczo odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajacammmmmmm
Do 1 klasy. Edukacja Wczesnoszkolna "elementarz XXI wieku" cz 1 i 2 B.Gepert (podobno to sa jakies dwa pakiety ksiazek i cwiczen) j.ang "my world" wyd. Nowa era j.heath d.sikora-banasik Wyprawke juz kupilam, tylko jeszcze te ksiazki zostaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredyt można co najwyżej
wziąc ale nigdy wziąść matołku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emmett Fitz-Hume
Do inteligenta wyżej: każdy kredyt się KUPUJE a nie bierze. Wziąć można łapówkę (czyli korzyść majątkową).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajacammmmmmm
Troche boje sie wziasc kredyt z nieznanego zrodla. Chyba zostanie mi provident. Mam 261 zl od panstwa wiec z tego bede na razie splacac. Mysle ze moze do wrzesnia uda mi sie znalesc prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama dwóch dziewczynek
posłuchaj, dobrze byłoby porozmawiać z nauczycielkami ze szkoły, tylko za wczasu. Każdy nauczyciel dostaje darmowy pakiet książek, czasami nawet nie otwiera, bo dzielą klasę i korzystają z jednego pakietu albo nawet z książek z poprzedniego roku. Myślę, że gdybyś poszła i porozmawiała z dyrekcją, nauczycielami to jest szansa, że książki dostałabyś za darmo. Ewentualnie nauczycielka załatwiłaby od swoich koleżanek, czy nawet z wydawnictwa. Gorzej z życiem, opłatami... niestety, tu już trzeba gotówki. Ale może uda Ci się na razie pożyczyć od rodziców/rodziny a jak znajdziesz pracę to oddasz? przecież kredyt w Twojej sytuacji to petla na szyję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frędzel
Ja pożyczałem 5 stówek we Via SMS nie ma żadnych problemów jak w terminie spłacisz i ta promocja to nie lipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frędzel
Ja pożyczałem 5 stówek we VIA SMS nie ma żadnych problemów jak w terminie spłacisz i ta promocja to nie lipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsdfsfdg
trzeba bylo po prostu MYSCEC a nie rozkladac nogi i robic dzieci ale jak sie chcialo seksu to prosze bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzeńa
wielka ściema sama jestem matką dwóch dzieciaków i kobita na poczatku sierpnia woła kase na podręczniki , co za bzdura szkoły finansują podręczniki dla dzieci z ubogich rodzin trzeba pokazać zaświadczenia wyłudzacz i oszust , na jedzenie nie ma a o podręcznikach gada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płatnosc za prad
mozesz rozlozyc na raty napisz do nich pismo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajacammmmmmm
Ojca nie mam a matka siedzi za granica. Aktualnie siedzi i czeka az ludzie zjada sie z wakacji. Sprzata mieszkania, ma teraz zastoj i gdzies po polowie wrzesnia cos ruszy. Nawet jej nie mowie bo wiem ze nie ma latwo, po co ja dodatkowo przygnebiac. Wstyd mi isc do szkoly prosic o ksiazki. We wtorek po raz pierwszy umowilam sie z panem z MOPSu w sprawie obiadow w szkole i na jakies buty dla corki :( Tak mi strasznie wstyd,czuje sie jak jakis dziad. Najlepiej w tej polsce to sie oplaca zostac alkocholikiem. Najtansze,zalejesz łeb i o nic nie trzeba sie martwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzeńa
jeśli chodzi o dziecko to matce nie jest wstyd bo jesteś odpowiedzialna za głodne i nie wyprawione dziecko do szkoły więc wstyd schowaj sobie do kieszeni wstydzisz się prosić i pewnie też wtydzisz sie pracować idź na kase, pracuj w sklepie, tam ciagle potrzebują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzeńa
ja mam dwójkę dzieci i poszłam do pracy , nie wtydziłam się jesteś niezaradna życiowo i nie wiesz co ze sobą zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raty u lichwiarza
Jeżeli nie pracujesz to żaden przyzwoity bank nie udzieli Ci pożyczki,nawet tej najmniejszej.Takie kwoty bez zaświadczeń daje Provident, wezmiesz 1000 zl. oddasz 2000 zl. Nawet nie potrzymasz gotówki w portfelu a już za 5 dni przychodzi przedstawiciel po ratę! Raz w tygodniu musisz mieć na spłatę pożyczki,jeżeli nie zaplacisz musisz zaplacic CAŁOŚĆ z odsetkami takie to jest udogodnienie u lichwiarzy!.Ciekawi mni czy są jeszcze tacy naiwni że biorą pożyczki od nich! Duzo ludzi dalo sie nabic w butelkę- niestety!Cały czas się reklamują w mediach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajacammmmmmm
Napisalam pismo. Na dniach powinni mi przyslac odp. Ale powiedzielu ze wcale nie musza sie godzic na rozlozenie. Z tym licznikiem to tez cos nie tak bo placimy tyle samo kiedy nas bylo 6 w domu a teraz mieszkal tylko brat z siostra bo ja bylam u mamy, chcialam sie odbic od dna ale nie wyszlo. Nie rozkladalam nog byle komu, ale co ja wtedy wiedzialam o milosci. Potrzebowalam troche ciepla, bo w domu przewijal sie alkohol. Ciagle awantury itp. Nie osadzajcie mnie jak wogole nie znacie. Eh. Chcialam sie tylko wygadac. Ja chce miec tylko prace w tej pieprzonej polsce,o nic wiecej nie prosze ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzeńa
ona chce pożyczkę nie mając z czego oddać z góry wie że nie odda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama dwóch dziewczynek
czego się wstydzisz? nie idziesz kraść, normalnie zajdź i powiedz jaką masz sytuację. Tylko nie czekaj na ostatnią chwilę, zajdź teraz na dniach. To nie prawda, że szkoły zapewniają książki, oczywiście są stypendia socjalne, ale jeżeli dziecko idzie dopiero do tej szkoły, albo sytuacja nagle się zmieniła to należy zgłaszać. Ponadto na pewno zaraz po początku roku powinnas pójść do pedagoga szkolnego i powiedzieć o swojej sytuacji, dziecko będzie objęte pomocą, na pewno dostanie stypendium socjalne.Nauczycielka też musi wiedzieć, bo np. kino czy galerie oferują 2-3 bilety darmowe na grupę i zawsze będzie mogła wziąc małą za darmo. Różnie w życiu bywa, na pewno znajdziesz pracę i staniesz na nogi, ale póki co musisz poprosić. A co z ojcem dziecka? masz alimenty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×