Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytajacammmmmmm

Gdzie oplaca sie wziasc kredyt? Potrzebuje 1 tys, nie mam pracy..

Polecane posty

Gość rtp octp t4
Pisze raz jeszcze!! skoro jestes samotna matka (ojciec nieznany, powództwo odrzucone)- mas zprawo do zasiłku z mopsu jako matka samotna!! i jeszcze dotatek rodzinny, cok około 70 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajacammmmmmm
Wyprawek nie dawaja. Jedzenia z unii eu tez nie bo nikomu nie chce sie wydawac tego jedzenia. Na razie zalatwiam na obiady szkolne, buty i dodatek mieszkaniowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ixyyyyyyyyyyy
a ta dalej swoje; dawaja :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajacammmmmmm
Popytam o ten zasilek bo nawet nic mi w mopsie o czyms takim nie powiedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtp octp t4
wejdź na strone sowjego ośrodka pomocy społecznje i tam bedzie wszystko napisane- formy i rodzaje pomocy. Jesli jest tak jak piszesz, napewn ci takowy przysługuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama dwóch dziewczynek
pytaj koniecznie, najlepiej wogóle od razu przejdź się do punktu konsultacyjnego /zwykle są przy mops-ach/ i wypytaj o wszelkie formy pomocy dla Ciebie i dziecka. Skoro jest 3 najemnców to powinniście spłacić wspólnie - prąd przynajmniej. Czynsz comiesięczny podobnie... Wodę może Wam umorzą, bo 10tyś to jakaś zawrotna kwota... woda aż taka droga nie jest, to wychodzi po 200zł/m-c??? W mieszkaniach komunalnych jeżeli jest mały fundusz remontowy to niestety warunki są jakie są...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek_D
Niezłą ofertę mają doradcy finansowi ze strony www.kredytytotu.pl . Oni współpracują z 28 bankami, więc praktycznie w jednym miejscu można sobie porównać ofertę całego rynku. Ja dzięki nim dostałem kredyt na 100 tysięcy na bieżące wydatki firmy i nie wiem, czy gdzie indziej dostałbym pieniądze tak szybko i na tak dobrych warunkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michal98966
Mnie się osobiście wygodnie korzysta ze strony www.pozyczkolandia.pl . Nie wiem czy są podobne na tym sobie poziomie, ale ja nie znalazłem. Tu mam dużo zabezpieczeń jeśli by mi się jakiś pożyczkobiorca spóźniał ze spłatą. Mogę jako inwestor poczuć się pewniej. No i zyski są nieporównywalnie wyższe niż w przypadku załóżmy lokat, a o kontach oszczędnościowych nie wspominając.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olek886
Bardzo dobrą ofertę ma firma www.pozyczkiprzez.net , dostałem tam pożyczkę od ręki, tylko złożyłem wniosek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość immaculate112
Szukasz kredytu biznesu? pożyczki osobiste, kredyt dom, kredyt samochodowy, kredyt studencki, kredyt konsolidacyjny zadłużenia, niezabezpieczonej pożyczki, venture capital, itp .. Albo czy odmówiono kredytu przez bank lub instytucję finansową dla jakichkolwiek powodów. Jesteśmy kredytodawców prywatnych, kredyty dla firm i osób prywatnych na niskim i niedrogie oprocentowaniem 2% stopy procentowej. Jeśli jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami w (immaculatefinance@hotmail.com) i dostać dziś kredytu Pozdrawiam immaculatefinance@hotmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pożyczka Gotówkowa dla Każdego http://kredytyk.net.pl od 100zł do 200.000zł Odbierz pieniądze! - Chwilówki na Dowód bez zaświadczeń bik - kredyty przez internet, dla Firm - Kredyt na mieszkanie/hipotekę - Kredyt Samochodowy, pożyczka na dowód bez dochodów - kredyty pozabankowe, gotówkowe i konsolidacyjne Wypełnij krótki wniosek a my do Ciebie bezpłatnie oddzwonimy i przestawimy najlepszą ofertę dla Ciebie! http://kredytyk.net.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Profi Credit. Dostałam u nich pożyczkę bez żadnych problemów, pomimo zadłużenia. Są uczciwi i na pewno Ci pomogą. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uważam że kredyty gotówkowe i chwilówki na dowód najlepiej wziąść na stronie http://kredytyk.net.pl mają wybrane najlepsze kredyty i pożyczki w danym czasie od 3 lat korzystam gdy cos mi brakuje inigdy sie nie zawiodłam maja przedział od 100zł do 200.000zł i to w 30minut przelewaja na konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×