Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Głupi mężczyźni z portali randkowych

Polecane posty

Gość gość

Mówię o tych, którzy myslą, że znajdą kobietę na łatwy seks. Którzy myslą, że skoro z nimi rozmawiasz i sie spotkasz to znaczy, że już majtki ci spadają na ich widok. Czarusie, uważający sie za wielkich przystojniaków wielce urażeni, że nie ślinisz się do nich, bo przecież spotkał cię taki zaszczyt, że taki wysokiej klasy samiec cię zaprosił na kawę. Oni naprawdę są tak głupi, że myslą iż skoro posiadają wszystkie zęby, samochód i przystojną twarz to należy im się za to coś. Trzeba karmić ich ego, bo jak nie to są obrażeni. Jeśli chcesz seksu idź do prostytutki, to jest naprawdę bardzo proste. Co mężczyznom na trych portalach każe mysleć, że obca kobieta będzie z nimi robić jedną z intymniejszych rzeczy? No nie wiem, chyba tylko wielkie EGO im podpowiada taki scenariusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty czego szukasz na portalu randkowym? Związku na całe życie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Randki to nie szukanie darmowej prostytutki. Portal randkowy służy do randek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co są randki? żeby sobie znaleźć kobietę na jakiś czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw trzeba chyba ją poznać ??????? A nie od razu spodziewać się, że wam wskoczy do łózka. No niby jak to jest w ogóle możliwe by znać kogoś parę godzin i coś takiego robić? To jest wbrew zasadom rozumu i na awet fizyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy założyłem fejkowe konto ze zdjęciem modela na Tinderze, to kobiety same proponowały seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudno, zawsze będziesz sama :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może te co proponowały to też był fejki? normalna kobieta może sobie znaleźć w otoczeniu kogoś na seks, ale po co jej to? normlana kobieta chce zwiazku. A co zrobić jak wszyscy w ogół zajęci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, kobiety to w ogóle nic nie bzykają, a później się facet dziwi "jak to nie mogę oddać mojemu 20 letniemu dziecku nerki do przeszczepu?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale przecież jak się z obcym fracetem prześpisz to on cię będzie traktował jak zabawkę a nie kandydatkę na życiową partnerkę. Jak mozna szanowac kobietę, która jest taka łatwa? to znaczy ja nie mam nic przeciwko takim kobietom, ale przecież one są traktowane jak jednorazówki ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja teraz bardziej szanuję "jednorazówki" niż kobiety, które niby takie cnotki, a po 25 latach małżeństwa okazuje się, że przez 3 lata przyprawiała rogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze będziesz samotna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakie są najpopularniejsze portale randkowe to też sobie założe fejkowe konto może być zabawnie i śmiesznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego zawsze będę samotna? Myślisz, ze jeśli się prześpię szybko z obcym facetem to on się we mnie magicznie zakocha? Raczej pomysli, że "łatwo poszło" i będzie szukał kolejnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tinder

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co jesteś taka brzydka że w realu nie możesz nikogo poznać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo że na portalach randkowych mezczyzni kobiety na cale życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Bywam podrywana w realu, ale po pierwsze mało wychodzę, jestem introwertykiem, a po drugie ci którzy mnie podrywają z jakiegoś powodu nie działają na mnie. Kolega z pracy niby fajny, ale jak mi zaczął opowiadać co robił z zajętymi koleżankami na wyjeździe to straciłam cały szacunek do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ci którzy mnie podrywają z jakiegoś powodu nie działają na mnie. xxx z jakiego powodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem. Ja szukam kogoś inteligentnego, dobrego, szczupłego i mającego "to coś".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda kobieta gdy mówi "to coś" ma na myśli pierwotną agresję samca alfa, widocznie mężczyźni, którzy ciebie podrywali byli zbyt mili, a ty pewnie ślinisz się do jakiegoś Khala Drogo, Lukiego albo innego kolesia, który zagrał psychola w znanym filmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A własnie poznałam takiego i właśnie on chce głównie seksu. I też o nim jest ten post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ zosiakowal16 dziś 1 na 100 facetów na portalach randkowych jest normalny, więc chyba szkoda czasu na szukanie I ten normalny ma zerową siłę przebicia tam. Wiec trzeba krakać jak reszta wron. Testowałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie szukaj na portalach randkowych , tam jest wylegarnia debilizmu brzydoty i przerosnietego ego , a jeśli jesteś wierzaca to się zapisz na "zapisani sobie " katolicki portal randkowy tam Cię raczej na seks ciągnąć nie będą tylko do kościoła (bez ironii) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak a propos kościoła, to ciągle trafiam na facetów, któzy nie chodzą w ogóle do kościoła, są ateistami i przedstawiają się jako "bezbożnicy". Chociaż był jedne wierzący, ale jakoś dziwnie natrętnie mnie wypytywał, próbował wybadać czy nie jestem oziębła ::D Taki świętoszek ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×