Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kathleen

Green Coffee Plus. czy skutkiem odchudzania jest zmniejszenie rozmiaru piersi

Polecane posty

Gość kathleen

Chciałabym zacząć się odchudzać, ale jedno zawsze mnie powstrzymuje. Mam ładne piersi, o miseczce B/C. Za każdym razem, kiedy zaczynałam ćwiczyć "spadały" mi piersi, a jaśniej mówiąc malały. ;) Podobają mi się i nie chce żeby mi z nich spadło :P Stąd też moje pytanie, skierowane do kobiet :) Czy po stosowaniu Green Coffee Plus wyczułyście/zauważyłyście zmniejszenie rozmiaru biustu? Jeśli chodzi o mój wiek, to jestem młodą osobą - 17 lat, jednak biorąc pod uwagę fakt, iż genetycznie grożą mi żylaki, chciałabym się pobyć kilki kilogramów, gdyż 1 kg, może 2 kg brakują mi do nadwagi*. *biorąc pod uwagę wskaźnik BMI ;) Bardzo proszę o odpowiedzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomysl logicznie, jesli Twoje cialo spala tluszczyk to z calego ciala a nie tylko z buzi, dupki, brzucha czy ud..... niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowa
Ja brałam amerykańskie tabletki Foreverslim schudłam dużo.Jedynym minusem tak dużego spadku masy ciało jest to że niestety moje piersi wyglądają zupełnie inaczej.Ale nie ma dramatu w końcu cycków nie nosi się na wierzchu.Dobrze dobrany stanik i jakby problemu nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajnie by było chudnąć tak żeby cycki zostały, ale tak się nie da to tylko możliwe na reklamach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cekinka
Ja stosowałam zupełnie inne tabletki z zielonej kawy IQGREEN.Dzięki tym tabletką schudłam spora niestety w pierwszej kolejności spadek wagi widziałam po zmniejszonym rozmiarze biustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikta2
Zainteresowana jestem zakupem IQGREEN bardziej odpowiada mi taka forma czyli kapsułki niż zaparzanie i picie.O skuteczności tych kapsułek dowiedziałam się od koleżanki która stosowała je jakiś czas temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość tamara
Nie wiem jakie ma dokładnie działanie Plus, ale w moim przypadku strzałem w dziesiątke okazał sie zakup IQgreen. jak dla mnie rewelacja 14 kg mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×