Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Onaaaa23

Grubaski w ciąży...:(

Polecane posty

Witam wszystkie dziewczyny, kobiety, które ciążę zaczynały z nadmiarowymi kg:) Pewnie nie jestem sama z taka sytuacja, ale szukam osób, które przechodzą to samo. Otóż właśnie dzisiaj zaczęłam 21tc:) Jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa, choć ciąża nie była planowana. Pierwsze ważenie u mojej gin w czerwcu pokazało 88,6kg. Na ostatniej wizycie pod koniec sierpnia waga pokazała 4kg więcej. Martwię się, że to za dużo bo nie chcę przekroczyć magicznych 100kg:(a termin porodu dopiero na 21 stycznia:( może którąś z was jest w takiej sytuacji. Ja specjalnie nawet dużo nie jem, choć mam dni że przysłowiowego "konia z kopytami" bym zjadła a innymi wcale. Najgorsze jest to ssanie w żołądku po przebudzeniu. Wtedy to 3 skibki chlebka lub dwie bułki z jakimś serem, wędlina, pomidorem i sałata potrafię zjeść. Na szczęście żadnych apetytów oprócz ciągłej ochoty na banany nie mam:) Pozdrawiam wszystkie większe mamuski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRUBA DAYSSY
słuchaj kochana choć jestem bardzo bardzo gruba to jeszcze stachu mój mąż mnie zapylił i zaszłam w ciąze ponadto stałam sie grubsza ale jestem szczęsliwa i nie obchodzi mnie zdanie innych ludzi ponieważ jem co chcem i waże 120kg dlatego doskonale cie rozumiem ze stachem tez orgie przeszłam ale sie kochamy wiec sluchaj grubaski gora solidarnosc solidarnosc powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaczynalam z waga93 dobilam do 115 po porodzie po 10 dniach bylo 97 i sie utrzymuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaszłam przy wadze 83 kg, teraz mam 36 tydz skończony, zaczynam 37 ina wadze plus 14 kg. Waze prawie 97 kg i mam nadzieję, ze niedlugo urodzę i nie dobije do 100. Jednak dzidzia wazy juz sama 4 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zaczynałam z wagą 95kg, do porodu szłam z wagą 83kg a po powrocie do domu ważyłam 77kg :)))))) Mój gin mówi, że grube osoby dobrze jak chudną w ciazy i jest to o tyle proste, ze zachcianki są mniejsze (dziecko z mamy wyjada ;P nie potrzebuje więcej). Nie jedzcie za 2, najlepiej stosujcie diete dla kobiet z cukrzyca ciążową (choć ja spadłam bez tego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co tyle wpierdalacie za przeproszeniem??jak zaszlam wazylam 86kg!! zaczęłam jeść dużo warzyw owoców rozdzielnice po 2miesiącach wazylam 80kg. do porodu 86kg po porodzie 78kg da się da!! więc to, że jest się w ciąży nie oznacza, że ma się żreć!!ma się jeść zdrowo! owoce warzywa mięso ryż kartofle chleb ale nie łącznie! pozdrawiam mamuśki i z góry przepraszam że się unioslam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja waga wyjściowa to 86,5. Dziś zaczynam 17 tydzień i jest 90... Chciałam max przytyć 10 kg, ale teraz liczę, że chociaż 100 nie przekroczę... A po porodzie dieta i ćwiczenia, chcę schudnąć dla dziecka, żeby mu matka w wieku 40 lat nie przekręciła :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam to ja mam aktualnie 101 kg a zaczynałam z wagą 91kg jestem w 29 tygodniu ciąży,od początku przytyłam 13 kg ale już dwa kilo zjechałam bo wykryto u mnie cukrzycę ciążową więc dietka i insulina,mam nadzieję że przybędzie mi jeszcze góra do 5 kg chociaż kto to wie;-) w pierwszej ciąży przytyłam prawie 30 kg przez niewykrytą i nieleczona cukrzycę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak wygląda ta dieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddaaa
ja zaczynałam z wagą 86- w ciąży przytyłam 7kg bo do ostatniego dnia było mi niedobrze i pół ciąży przerzygałam :D po porodzie 86kg siedzę teraz w domu i mi się chce jeść słodycze :/ a w ciąży patrzeć na nie nie mogłam. W sumie cieszę się, że tak wyszło bo znając mój apetyt to i 30kg mogłabym przytyć w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"a ogólna otyłość jest u mnie głównie genetyczna..." dobre :/ genetycznie to masz wpojone, żeby wpierdalac tyle co rodzice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłoby fajnie
ja ważyłam 75kg jak zaszłam w ciążę. Do 30 tc przytyłam łącznie 10kg i tak sobie myślałam, że te 10 jeszcze jakoś dociągnę i nie powinno być źle... a jednak wtedy było najgorzej ;/ W ciąży byłam 41 tygodni, ostatecznie ważyłam 96kg !!! Przytyłam aż 21 kg i to najwięcej po 30 tygodniu... wtedy też aż posypały się rozstępy.... czułam się fatalnie... Dzisiaj miesiąc po porodzie ważę 83 kg, także zawsze coś zostało, ale już nie ma tragedii ... chociaż kiedy patrzę na mój brzuch to chce mi się płakać... masa rozstępów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaszlam w ciaze majac 74kg, a w dniu porodu wazylam 104kg. tylam nie z jedzenia tylko ze wzgledu na problemy zdrowotne. w dniu wypisu ze szpitala wazylam 97kg. Dzisiaj moja corka ma niecale 2 lata a ja waze 65 kg. powiem wam ze w d***e mam ze tak duzo wazylam! trzymajcie sie dziewczyny i zycze powodzenia i wytrwalosci:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem w 37 tc i waze 93 kg. przytylam w ciazy bardzo duzo i mam nadzieje ze do porodu setki nie bedzie. od miesiaca moja waga stoi ale wiem ze nagle moze wzrosnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goska0503
hej dziewczyny niedawno sie dowiedzialam ze jestem w ciąży. Nie ukrywam ze moja waga pokazuje 86kg. Chcialam sie zapytac w ktorym tygodniu wasze brzuszki zaczęły być widoczne? U mnie jest dopiero 8 tydzien widze ze troszkę mam zaokrąglone podbrzusze ale chyba bardziej z powodu spożywczego niz ciążowego. dajcie znac na emaila migo.migotka@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w 19tnastym tygodniu.brzuszka ciazowego jeszcze nie ma choc cos tam wilac na wzgorku lonowym.Zaczynalam z waga.86,teraz waze 83 a maluch rozwija sie prawidlowo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klementynaaa
Do tych co waza ok 100kg i ok 30 tydz itp. Jak z widocznością brzucha? Jak wyglądał? Mój jest duży i widać ale jak podwine bluzkę i bokiem to mi wisi brzuxh . masakra 170cm i prawie 100 waga 32 tydz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu decydowałyscie sie na ciążę przy tak ogromnej wadze? pytam z ciekawości, bo dla mnie to niepojęte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klementynaaa
Ja wazylam kiedyś 94 kg wiec się zalamalam i zlecialam do 76. (To ja wyżej od 170cm) i zaszlam może jak miałam 80 parę? Pozatym to byla wpadka jednak dla nas pozytywna... No i ze moja wola jest słaba i teściowa z jej mama mowily ciągle nie odmawiaj sobie to jakoś ta waga rośnie i urodzeń ze stowka prawie :( ale mam obsesje na punkcie wyglądu i zrobię wszystko by zleciec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
02:17 bez przesady, 70-80 kg to nie jest jakaś ogromna waga, tym bardziej kiedy mają po 170cm wzrostu. ale 100kg już tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klementynaaa
Mi ta 100 przy 170cm jakoś się rozbiła bo nikt nie wierzy ze tyle wazę ze na tyle nie wygladam ze ciąża mi bardzo sluzy. Dbam o siebie i po porodzie sobie poradze. Tylko martwie się bo jak juz zjechalam do ,76 to nic mi nie zwisalo a teraz w ciazy jest duży itp ale zamiast uniesiony to wisi wiec po porodzie pewno jeszcze gorzej będzie wisiał ;( ja prdl ,:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja startuje z 84kg. Troche sie martwie ze utyje 30kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co wy jecie że tak tyjecie?ja mam 31 tydz i 4 kg na plusie,a mam ciaze lezaca,i jem normalnie,zero ruchu.szok ,dziecko moje wazy ok 1400.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klementynaaa
To fajnie masz. Masz dobra przemianę. Tez jem normalnie. W sumie słodkie ... Codziennie chociaż wafelek ale bez przesady. Zawsze miałam tendencje a w ciąży nie robię kilometrów jak kiedyś inny tryb zero roweru i się uroslo. Nie każdy organizm tak ma. Ty masz fajnie.. Odpiszcie jak wasze brzuchy w ok 30 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×