Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiołek1

Grzybica pochwy

Polecane posty

Gość Fiołek1

Byłam dzisiaj u ginekologa i wykryła u mnie początki grzybicy pochwy, przepisała mi jedną tabletkę clotrimazolum i maść zewnętrzną też z tej serii. Moje pytanie brzmi po jakim czasie można uprawiać sex? dostałam tylko jedną tabletkę i nie wiem czy już po jednym dniu? Kobiety piszą że jak dostały 5 tabletek to nie uprawiały sexu przez 5 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawaj w tyłek. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migea
Poczytaj ulotkę, może tam będzie napisane ile tabletka działa, bo może globulka jest jedna ale działa przez kilka dni. poza tym po leczeniu dobrze jest odbudowac mikroflorę pochwy probiotykiem, np Lactovaginalem kuracja trwa 7 dni wiec w sumie masz już minimum 8 dni abstynencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytaj ulotkę ale 3 dni to takie minimum, daj swojemu partnerowi maść aby się posmarował, pomimo że nie ma żadnych objawów. Lepiej dmuchać na zimne, po co macie się wzajemnie zarażać. Probiotyk oczywiście obowiązkowo, lactovaginal jest bardzo skuteczny i działa natychmiast po aplikacji, wystarczy 7-dniowa kuracja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miesiąc minimum bez bzykania.Inaczej bedziesz uszczęśliwiać innych.Kto cię tak załatwił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlumBlu
A czujesz jakieś objawy grzybicy? Jeśli tak to poczekaj aż przejdzie swędzenie, pieczenie lub podrażnienia. Stosuj też podczas leczenia probiotyk lacibios femina z dwoma szczepami bakterii kwasu mlekowego dla odbudowania mikroflory pochwy po leczeniu i ochrony przed nawrotem infekcji intymnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agula8
jesli to początki grzybicy pochwy to infekcja nie jest mocna-kilka dni powinno wystarczyć, dziewczyny wyżej dobrze radzą lactovaginal-przy nim można współżyć, ale wtedy zakładaj go poprosto po stosunku,żeby miał możliwość zadziałać. Stosuj też prezerwatywę,bo sperma ma odczyn zasadowy i może wzmagać infekcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×