Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Halloween w Polsce to porazka

Polecane posty

Gość gość

Powinni tego zakazac. Bo w Polsce ludzie nie maja kultury. Lata taki motloch po domach i jak nie otworzysz to syfi ci skrzynke jajkami i maka. Prostaki mysla ze im wszystko wolno. A Policja i straz miejska nic z tym nie robi. Chory kraj bezorawia i chamów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wprawdzie nie mieszkam w Polsce ale jestem w stanie sobie wyobrazic co sie dzieje :o wspolczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakies amerykanskie goowno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lata taka dzicz po ulicach z wrzaskiem, jeszcze jakby tylko dzwonili po domach i nie syfili to ok, kto chce ten otworzy. Ale co to jest ze syfia skrzynke jajkami i maka jak ktos nie otworzy? Chamstwo i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieszkam w małej miejscowości,tu nie ma takich zabaw,co najwyżej umawiamy się ze znajomymi na piwo w barze,potem nocny obchód po mieścinie i do domu.Jest większe miasto w pobliżu,widziałem tam plakat o okazyjnej imprezce,każda okazja dobra jest by się bawić,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś nie z USA ,a z Anglii pelna nazwa All Hallows' Eve-wigilia wszystkich swietych:)A dokladniej swieto celtyckie ,ktore przeksztalcilo sie w Halloween:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na wszelki wypadek,gdyby czasem do głowy komu przyszło chodzić po domach,,wypuściłem psy na podwórze i gitara...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko ze za granica bawią się na poziomie. Jest to jakaś tradycja. A u nas bawia sie po chamsku. Smieszy mnie jak sasiadki z*********ja jedna z druga zeby otworzyc drzwi i dac kase, zeby uniknac wysyfienia skrzynek jajami i maką hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto sie chce zabawic na poziomie jw.niech jedzie za granicę,bo to nie polska tradycja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze te sasiadki lizuski, jedna wyszla z 50 razy otworzyc drzwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieszkam w Szwecji tutaj co roku DZIECI obchodza hallowen , wyglada to tak ze dzieciaki w wieku 5-10 lat przebieraja sie i zbieraja cukierki po domach , dzieciom zawsze towarzysza dorosli i zasada jest jedna , ktos kto akceptuje ta zabawe to akcentuje to np wystawieniem dyni przd dom , ktos kto sobie nie zyczy nie robi zadnych dekoracji , dzieci pod nadzorem rodzicow pukaja tylko do tych domow w ktorych jest znak ze sa mile widziane inaczej nie ida

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inne kultury sa ok. Haloween to na zachodzie mila tradycja, A u nas syf i chamstwo. Podobnie jest z sylwestrem. strzelaja petardami juz miesiac przed i miesiac po. Rzucaja je rowniez na drogi szybkiego ruchu prosto pod kola. Nigdzie na swiecie nie ma takiego chamstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak powinno byc. Dzieci powinny byc z doroslymi i jak ktos ma znak to pukac, nie ma w tym nic zlego. A u nas dzieci lataja samopas, maja torby z maka i jajkami i dzwonia do kazdego i jak ktos nei otworzy i mysla ze nikogo nie ma w domu to wspuja do skrzynki pelno maki i rozbijaja jajka. Straz przyjedzie na sekunde i zaraz odjedzie....takie prawo a raczej jego brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja byłam wczoraj w nocy na cmentarzu,założyłam się z kumpelą,że o północy pójdę na cmentarz i zaje/bie znicze z największego grobu,byłam,czy wziełam,jeden elektryczny,dwa duże,co wy na to,to było halloween:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zly znak zabierac znicze w haloween moze to oznaczac ze niebawem umrzesz sprowadzilas na siebie smierc, moja znajoma tez tak zrobila i po miesiacu zmarla, druga tez ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na serio tak jest czy to prowo 333 www.youtube.com/watch?v=aNC-LLh2dn4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nazwa firmy ochroniarskiej
jestem ochroniarzem na osiedlu,w trzech blokach,które dozoruję,tylko jedna rodzina chciała,żeby wpuścić do mieszkania dzieci,a skoro tylko jedna ,to wspólnota podjęła decyzję,że nie wpuszczamy nikogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorzej jak mieszka sie w domku, dzwonek mozna wylaczyc ale wyfyfia ci skrzynke jak nie bedziesz patrzec. Jaka jest na to rada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie miał takiej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze można zdjąć skrzynkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mozna jak jest wmontowana w murze, pozatym ur tez wysyfia. Potem wszystko sie lepi kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekaw jestem,czy to pod wandalizm się nie podpina i czy straż miejska nie powinna zająć się takimi zbirami,jak tata z mamom zapłacą za szkody wyrządzone przez swojego bachorka,to już w domciu wybiją mu z glowy halołiny na przyszłośc,przynajmniej jest taka polska tradycja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Straz miejska ma to w d***e, oni w ogóle wszystko mają w d***e. Nawet jak przyjadą to na sekundę i zaraz odjadą a powinni postawić na ulicy patrole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Halloween uczy dzieci robienie zła i szantażowanie innych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×