Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tobiasz82

Hotel w Łodzi na więcej osób

Polecane posty

Gość Tobiasz82

Hej, poszukuję hotelu w Łodzi, najlepiej niedaleko od centrum. Rodzice planują zjazd rodzinny zrobić i chcemy gdzieś naszych przyjezdnych umieścić - najlepiej wszystkich w jednym miejscu ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldon0
uuu to już lepiej coś rezerwuj, bo MTŁ potrafi skomplikować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
borowiecki dobry hotel, miałem tam kiedyś opłacony nocleg jak przyjechałem na targi łódzkie, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o, dzięki - przyda się coś poleconego w centrum, pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marron
Tutaj sprawdzałeś http://www.accorhotels.com/pl/polska/index.shtml ? Gdy ja planowałem podróż dla większej liczby osób, pierwsze co to szukałem jakiś promocyjnych noclegów. W ten sposób trafiłem na tamtą stronkę. Co prawda na promocje nie trafiłem ale dogadałem się z recepcją wybranego hotelu i udało mi się wynegocjować dla nas spora zniżkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amanda24
Sprawdź oferte Campoverde.pl bardzo ciekawe i spokojne miejsce.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie polecam Campoverde. Daleko od miasta. Duzy hotel, dobrze wyposazony. Można pojeździć na koniach, quadach. Są tam duże 4 apartamenty, sale konferencyjne. Dobrze zagospodarowany wokoło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwoona
Zgadzam się z opinią wyżej. Byłam w tym hotelu całkiem nie dawno i oceniam go na 5 z plusem. Fajna zgrana, zaradna ekipa. Dobre jedzenie to jest tutaj strzał w dziesiątke. Na pewno nie będziesz się tam nudzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o Campoverde.pl warto zwrócić uwagę wysrtój i wyposażenie pokoi. Znajdują się tam darmowe kosmetyki, suszarka do włosów , klimatyzacja, tv,internet. Zawsze czysto i pachnie:) Szef kuchni na pewno zaskoczy nas tam dobrym jedzonkiem. Możemy zjeść w eleganckiej restauracji i napić się dobrego alkoholu, z najwyższej pólki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołączam się do opinii wyżej. Jedyne co mogę dodać to warto odwiedzić nowa stronę Campoverde.pl. Świetnie się tam bawiłam ostatnio z ekipą z pracy, śniadanie, konferencja w trakcje przerwa kawowa, przepyszny obiad, a wieczorem grill i późnym wieczorem ognisko:) Super sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol3322
Jestem fanem hoteli podmiejskich poza centrum w spokojnej okolicy. Ostatnio zatrzymałem się w w/w Campoverde który jest praktycznie w lesie i na wsi - cisza i spokój a do centrum Łodzi ok 15 min autem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może tutaj: http://dworgiemzow.pl/konferencje/ . Organizują konferencje, ale prywatne pobyty też. Jest fajna sala konferencyjna, 26 miejsc noclegowych. Nie wiem, ile osób będzie na zjeździe, ale powinno wystarczyć. No i piękna okolica, a to też ważne jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×