Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

hula hop..im dluzej tym wieksze efekty?

Polecane posty

Gość gość

moge krecic nawet 2 godziny dziennie ale czy moge rozdzielic to sobie na 3 razy po 40 min? czy efekty beda lepsze jak bezprzerw bede krecila???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
* bez przerw i jeszcze jedno/ Czy bez diety pozbede sie boczkow i brzucha kręcąc tylko hh??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co rozumiesz przez "bez diety"? jak po rundzie z kolem wypijesz cole to bez sensu, choc i tak ruch to zawsze ruch, ja jestem zwolenniczka ZDROWEJ diety, czyli regularnego zdrowego odzywiania sie, nie potrzebuje wtedy cwiczen, zeby zachowac wage i sylwetke. ale w mojej diecie dominuja warzywa, z owocow w sumie tylko banany, czasem jablko, kasze, malo pieczywa i produktow macznych. POWODZENIA :) z hula hop nie mam doswiadczenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciezko mi utrzymac jakąkolwiek diete czy nawet zdrowo sie odzywiac. Cierpie na kompulsywne jedzenie, wiec nawet jak tydzien bede sie zdrowo odzywiala to zaraz przyjdzie taki dzien( np dzis), ze rzucialam sie na 2 czekolady i 3 bulki z serem i wedliną..Masakra, nie moge sobie z tym poradzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś zainteresowało mnie to co napisałaś. Myslisz, że wystarczy zdrowa dieta, żeny miec w miarę O.K figurę? Tzn. 36/38? Czy to raczej zalezy od budowy? Ja jestem raczej gruszką, od szyi do pasa chuda a od pasa w doł- hmmm....pelna. Musze ćwiczyć, żeby zmiescic się w dżinsy. Jednoczesnie staram sie jesc zdrowo, ale nie zawsze sie to udaje. Mam problemy z zoladkiem wiec nie zawsze surowizna, głownie gotowane. No i pozwalam sobie na słodycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×