Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MonikaMisina

Hurtownia odzieży używanej

Polecane posty

Gość MonikaMisina

Cześć! Otwieram sklep z używaną odzieżą. Szukam osób, które juz się tym zajmują. Proszę o pomoc w znalezieniu dostawcy. Sklep będzie się znajdował w Warszawie. Mma już kilka poleconych m.in. http://www.stuttgarter-mode.com/about.html. Koleżanka korzysta z ich usług i strasznie sobie chwali. Może któraś z Was z nimi współpracowała? Może jakieś inne hurtownie znacie? Dzięki za informacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pustynny beduin
Jest tego sporo tak jak i lumpexów. Planujesz się jakoś reklamować pod kątem tego interesu? Bo ruch w branży spory i konkurencja nie śpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciężko jest znaleźć dobrego dostawce, czyli takiego, który sprowadzi Ci atrakcyjny tow3ar i w dodatku nie będzie chciał za to bajońskich sum, moja koleżanka wybrała niestety źle i po rfoku już zamknęła biznes….

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszatka_agatka
tej, o której mówisz niestety nie znam, ale tez prowadzę własny sklep i często korzystam tutaj - http://www.odziezangielska.pl - zobacz, może akurat, mają spore rabaty przy dużym zamówieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AŚKA79
na innym forum tzn Szukam hurtowni odzieży używanej w kafeterii zachwlają jakomś p.Edytkę która fajny towar sprowadza jest kilka opinii i to bardzo dobrych, ja własnie zamówiłam towar dziecięcy i twarde zabawki mam nadzieje ze się nie zawiodę:-0 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia1212
Witam i jak tam zakupy u Pani Edyty, ja zamówilam 100 kg na próbę damski sort i dziecko oraz torebki i strzał w dziesiątkę, właśnie otwieram sklep i szukałam dostawcy teraz wiem że moge spokojnie zamawiać większe ilości a potrzebuję ok 650 kg na start , muszę jeszcze domówić tez towar dziecięcy ale tez wiem że jest ok bo moja koleżanka od niej zamówiła na próbę, wczesniej wzięłam towar ze Złotopolic tez 100 kg i połowę wyrzuciłam i smierdział a tu czysty , pachnący , zero odrzutu i przede wszystkim na czasie i firmy Zara, H&M,NEXT i inne ...oby tak dalej.teraz tylko zeby dużo klientów z pełnymi portfelami.Trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Textil
Witam! Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowo otwartej hurtowni Textil Trade w Zemborzycach Tereszyńskich k. Lublina W swojej ofercie posiadamy m.in: CREAM damski, męski, dziecięcy OUTLET Sorty damskie, męskie, dziecięce Mixy Tekstylia domowe Obuwie Zabawki NIESORT Ceny od 4,50zł/kg Odzież pakowana w worki/kartony od 5kg Zapraszam do obejrzenia asortymentu :) Hurtownia Textil Trade Zemborzyce Tereszyńskie 49* 20-515 Lublin kom 601 467 073 lublin@textiltrade.eu * bezpośrednio przy drodze krajowej nr 19 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież to kryptoreklama. nikt mądry nie poda swojego źródła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uważajcie na textil trade:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...no właśnie tam kupuje się tylko raz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kupował ktoś w tej hurtowni www.wilowscy.pl ? czytalam na ich stronie, ze maja dowoz do klienta, ale jakos tak nie wiem ... moze ktos cos napisac? warto? w internecie pisza, ze to dobra firma i chwala....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barteksubaru
witam mam do sprzedania odzież sortowaną jesien-zima dziecięcą i damską głównie kurtki, kombinezony, spodnie narciarskie, sweterki, tuniki,. sukienki, spódnice, żakiety , bezrękawniki, czapki, szaliki, rękawiczki i inne...wszystko do dalszej odsprzedaży w sklepie lub hurtowo na worki jest tego ok 1700 kg w razie zainteresowania proszę o kontakt bartlomiejabram@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arturo22
witam , pracuję głównie na sorcie jednak postanowiłem kupić niesort z hurtowni z Złotopolic i masakra ....wiedziałem ze niestety tu jest ryzyko bo mozna trafic kijowo a następny klient trafi super no ja trafiłem kijowo i to bardzo bo totalna masakra no i wiadomo reklamacji nie ma bo to niesort a jeszcze nie chciało mi sie d**y ruszyc zeby pojechac bo troche daleko to prosiłem o przyslanie 250 kg więc moja wina bo klient informowal ze towar mozna zoaczyc no nie wszystkie worki ale np 2 sztuki , cóż sam sobie jestem winien.Moja siostra zamowiła mi towar od P.edyty spod Wrocka fakt nie anglia tylko Szkocja troche droższy ale o ile lepszy , mialem moze 2 słabsze worki ale reszta bardzo fajna...dzieki siostrze która wyszperała z jakis opini mam fajny towar za psie pieniadze.Warto czasami zaryzykowac i nie łamać się czasami nawet warto drugi raz zaryzykowac.pozdrawiam i życze wam i sobie powodzenia w tym trudnym interesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnuuuulkA
Witam cieszę się że jest takie forum gdzie można zasięgnąc języka i dostać namiary na porządny towar, skorzystałam z Waszych podpowiedzi już 3 tygodnie działa mój sklep kupiłam niesort od Pani Edyty ze Szkocji, bardzo mały odrzut a do tego żadnych syfów typu posciel, książki oraz brudy .Kupiłam tez sort dziecięcy i jest mega...zapraszam do mojego sklepu w Nowym Dworze Mazowieckim i ja nie mam problemów żeby zdradzać mojego dostawcy ja mam swoich klientów ktoś ma swoich zyczę wszystkim dobrych i uczciwych dostawców. pozdrawiam Anulka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić z czystym sumieniem hurtownię USATI. Importują ciuchy z Włoch, dobre marki, jakość na poziomie, nieraz prawie jak nóweczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oo, słyszałem o tej hurtowni Usati, tylko nazwy nie umiałem sobie przypomnieć a interesują mnie ostatnio ciuchy z Włoch. Mój znajomy brał od nich towar przez długi czas i zawsze był zadowolony, tak że chętnie bym skorzystał, dzięki za info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna_Św
a czy może ktoś podać jakieś namiary do tej Pani Edyty ?? Pozdrawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez co chwila ktos daje nr do p.Edyty czytac nie umiecie czy jak ja nie kupuje u tej pani ale masz skopiowalam z forum 607368690.pozdr Gosiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
allegro.pl/markowe-ubranka-0-3-6-9-m-najtaniej-na-allegro-i4777067286.html Zapraszam tutaj na zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Edyta nie błażnij się. Przecież wszyscy wiedzą , że to ty piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam nawiaze wspolprace z sklepami z odzieza uzywana . oferuje cream mix w cenie 17zl za kilogram w cenie jest wliczony traansport i ubezpieczenie przesylki z uk do zamawiajacego tel.00447761250068 Email, info@marmaxonline.uk http://marmaxonline.uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jestem przedstawicielem Austriackiej Organizacji Charytatywnej, mam przyjemność zaoferować Państwu oryginalną odzież niesortowaną, pozyskiwaną ze zbiórek "door to door", dzięki czemu nasz towar jest niepowtarzalny. Naszą domeną jest wspaniały towar, dobra jakość, zadowolenie klientów i niskie ceny! W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt: (0) 505-508-349. Możliwość przesłania oferty na adres mailowy. Oczywiście istnieje możliwość dowozu towaru do klienta:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filka33
Witam Zamowilam towar u tak zachwalanej Pani Edyty ale nie jestem zadowolona :( duzo zmechaconych! bez guzikow! staromodnych! U mnie takie szmatki sie nie sprzedaja! ale jak ktos ma prawdziwy Lump to jak najbardziej ;) Ja mam porządne ciuchy i to nie jest na pewno dla mnie.... Pozdrawiam szukających :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupuje ciuchy tutaj www.wilowscy.pl juz widzialam wiele pozytywów na temat tej hurtownii, wiec zdecydowalam sie i spoko, nie zaluje, ciuchy naprawde ladne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się Pani Edyta, już się kończy. Towar brzydki, staromodny, złej jakości no i cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moze zamiast odziezy uzywanej zacznij sprzedawac nowa? W http://www.gdpoland.pl/ (hurtownie odziezy) maja duzy wybor i nieskie ceny. Poza tym blisko warszawy jest ulokowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzedam używaną odzież damską i dziecięcą wiosna lato. Zdecydowana większość to ubrania lekkie. Gwarantuję 100% zadowolenia z towaru, każdą rzecz można wcześniej obejrzeć. Piękne żywe kolory, odzież niezniszczona. Ubrania sortujemy osobiście. Jeśli szukasz dobrego towaru za rozsądną cenę to poświęć kilka minut, napisz do mnie maila a ja odeślę zdjęcia lub od razu zapraszam na nasz magazyn. Będąc przekonany co do swojego towaru daję 100% gwarancji zadowolenia z towaru w przeciwnym razie zwracamy koszt dojazdu do naszej hurtowni!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×