Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MonikaMisina

Hurtownia odzieży używanej

Polecane posty

Gość gość
Posrednicy? Polskie hurtownie przebierajace towar? To juz przeszlosc! Posiadam bezposredni kontakt do Organizacji Charytatywnej w Austrii, zajmujacej sie zbiorka odziezy uzywanej na terenie Austrii (Tyrol, Vorarlberg), Niemiec (bogaty region Jeziora Bodenskiego), a takze Szwajcarii. 100% pewnosci oryginalnego towaru, ktory zawiera oczywiscie torby, paski, a takze obuwie w sporych ilosciach. Jako pierwszy odbiorca z terenu Polski wejdz w posiadanie takiego towaru, BEZPOSREDNIO OD ORGANIZACJI! Twoj biznes prosperuje, ale chcialbys, aby prosperowal jeszcze lepiej? Planujesz dopiero zaczac przygode z odzieza uzywana? Pomoge Ci w rozkreceniu super dzialajacego sklepu z odzieza uzywana, a takze hurtowni odziezy uzywanej! Posiadam bardzo duze doswiadczenie w prowadzeniu zarowno sklepu, jaki i hurtowni. Zapraszam do kontaktu! Tel.: 505-508-349

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawiam się nad niesortem ze Szwajcarii, ale w województwie lubelskim brak jest dostępu do tego typu asortymentu :( co uważacie na jego temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj ja kupuje teraz towar z Danii ale sort , jest lepszy od Anglii bo jest wiecej tych większych rozmiarów z czym w innym towarze jest problem, kupowałam przez chwilkę towar ze Szwajcarii -niesort ale był brudny , często śmierdział ...sam sprzedający mówił że oni tam nie dbają ze są brudasami ledwo na tym towarze wychodziłam.pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niesort Irlandia!!! www.topflesz.pl Sprawdź Warto!!! Więcej info pod nr 607 048 858 lub mail: top-flesz@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antoniaa
Najlepsza hurtownia z jakiej korzystałam to hurtownia pati http://hurtownia-pati.pl/ Podobają mi sie ich ciuszki typu cream, mają tez całkiem niezłe ceny. Polecam warto sprawdzić ich ofertę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Danii jeszcze nie brałam a drogi sort? a co myślicie o Holandii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jesteśmy bezpośrednim importerem odzieży z ANGLI , NORWEGII I Szwecji I!! Zajmujemy się odzieżą sortowaną damska, męska, dziecięca, wszystko z podziałem na pory roku a takze na indywidualne zapotrzebowanie naszych klientow i w atrakcyjnych cenach towar naprawdę godny polecenia. Staramy się zapewnić pełne zadowolenie naszym klientom . Odzież takich marek jak: ·Next, Jack&Jones, Denim, River Island, Topshop, Atmosphere, Wallis, Pinciples, Marek&Spencer, H&M·, Monsoon, Awear, ·George, New Lok, Zara, F&F, Gap, Adidas, Neike wiele innych. Zainteresowanych prosze o kontakt. Możliwy dowóz!! 794 980 725

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jesteśmy bezpośrednim importerem odzieży z ANGLI , NORWEGII I Szwecji I!! Zajmujemy się odzieżą sortowaną damska, męska, dziecięca, wszystko z podziałem na pory roku a takze na indywidualne zapotrzebowanie naszych klientow i w atrakcyjnych cenach towar naprawdę godny polecenia. Staramy się zapewnić pełne zadowolenie naszym klientom . Odzież takich marek jak: ·Next, Jack&Jones, Denim, River Island, Topshop, Atmosphere, Wallis, Pinciples, Marek&Spencer, H&M·, Monsoon, Awear, ·George, New Lok, Zara, F&F, Gap, Adidas, Neike wiele innych. Zainteresowanych prosze o kontakt. Możliwy dowóz!! 794 980 725

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jesteśmy bezpośrednim importerem odzieży z ANGLI , NORWEGII I Szwecji I!! Zajmujemy się odzieżą sortowaną damska, męska, dziecięca, wszystko z podziałem na pory roku a takze na indywidualne zapotrzebowanie naszych klientow i w atrakcyjnych cenach towar naprawdę godny polecenia. Staramy się zapewnić pełne zadowolenie naszym klientom . Odzież takich marek jak: ·Next, Jack&Jones, Denim, River Island, Topshop, Atmosphere, Wallis, Pinciples, Marek&Spencer, H&M·, Monsoon, Awear, ·George, New Lok, Zara, F&F, Gap, Adidas, Neike wiele innych. Zainteresowanych prosze o kontakt. Możliwy dowóz!! 794 980 725

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja korzystam z oferty hurtowni www.wilowscy.pl - naprawdę wg mnie się sprawdzają, moj sklep czasami nie moze się odpędzić od klientów, a o to w tym wszystkim chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupuje ciuchy z tej hurtowni www.wilowscy.pl i moge serdecznie polecic, bo ciuszki sa zawsze mega fajne, a ludzie przychodzą z każdą dostawą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kreola1
Sprawdzona przeze mnie osobiście hurtownia to : www.odziezuzywana.clothing Bardzo dobre ubrania, wysoka jakość. Nie są zniszczone, a wyglądają jak nowe. Nie są znoszone więc widac hurtownia dba o to co dostaję i przesyła do klientów. Moje klientki po dostawie od nich były bardzo zadowolone, ubrania sprzedały się bardzo szybko i teraz padają pytania kiedy będzie następna dostawa takich fajnych i unikalnych ubrań. Tak więc wiem że warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do naszego sklepuy kupujemy odzież z www.wilowscy.pl/ hurtownia prosperuje świetnie, a my mamy masę klientów na ich ubrania. Poelcamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a znacie może jakąs hurtownię z nową odzieża, a najlepiej z nowymi materiałami? Probuje rozkręcić swój mały biznes i nie wiem gdzie byłoby najlepiej się zaopatrywac. Zalezy mi na dobrej cenie, ale tez na jakości, bo chce żeby mój asortyment się wyróżniał . jak na razie w okolicach Łodzi słyszałam o tym sklepie http://migro-tex.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w hurtowni www.wilowscy.pl/ znajdziesz masę dobrej jakości ciuchów i to w dodatku niezniszczonych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja posiadam swój własny second hand. Kupuję ubrania głównie od www.clothes4you.eu/ - to są ciuchy zagraniczne, często markowe. Mam na nie dużo klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z doświadczenia mogę CI poradzić, ze do sklepu z tego typu odzieżą bardzo przydatne są dobrej jakości pojemniki lub kosze. Znajdziesz je w www.pojemnik.net.pl . Są naprawdę bardzo przydatne i warte uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasza firma zajmuje się sprzedażą sortownej odzieży używanej oraz odzieży typu CREAM pochodzącej z bogatych rejonów Europy jakimi są kraje skandynawskie takie jak Norwegia, Dania i Szwecja. Zarówno odzież sortowana jak i cream (dużo odzieży nowej z metkami!) to odzież, ktorą możecie Państwo od razu po rozpakowaniu eksponować na wieszakach w swoich sklepach. Aby zapewnić Państwu zakup towaru najwyższej jakości współpracujemy tylko ze sprawdzonymi przez nas osobiście dostawcami.W towarze oferowanym przez naszą hurtownię znajduje się odzież znanych i cenionych marek takich jak ZARA, H&M, Cubus, Bik Bok, Tara, Ginatricot, Desigual, Elisa Cavaletti, Napapijri, Tommy Hilfiger, Ralph Lauren oraz szeroki wachlarz odzieży sportowej (w tym także polarowej) takich firm jak: Nike, Adidas, Converse, Helly Hansen, Stormberg. Znajdą też Państwo sporo ubrań wykonanych ze szlachetnych materiałów jak jedwab, len, wełna merinosów, alpaka, a firmy te są znanymi w Europie zachodniej skandynawskimi markami i tu wymienić można między innymi Chillnorway, Noa Noa, Gudrun Sjoden, Ilse Jacobsen, Day Birger et Mikkelsen, Uno Danmark, Masai. Skandynawowie lubią nosić dobre ubrania więc nie brakuje też marek z domów mody Missoni, Prada, Armani, Dolce & Gabbana, Christian Lacroix, Marc Jacobs i wielu innych! Zapraszamy serdecznie do współpracy z naszą Hurtownią Odzieży Używanej CREAM zarówno tych z Państwa, którzy znają i cenią sobie najwyższej jakości odzież sknadynawską jak i osoby pragnące urozmaicić swój asortyment wyselekcjonowaną odzieżą. Istnieje możliwość przesłania ubrań kurierem w atrakcyjnej cenie. Oferujemy wysyłkę towaru za pośrednictwem firmy kurierskiej w cenie 18,50 brutto za paczkę do 30 kg W celu poznania aktualnych cen oraz dostępności interesującego Państwa towaru, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Zadzwoń , napisz , chętnie odpowiemy na każde z Twoich pytań Iwona: + 48 502-862-555 info@hurtownia-cream.pl http://hurtownia-cream.pl/ ZAPRASZAMY NA ZAKUPY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje za namiary na pania Edyte zakupilam towar do nowego sklepu ktory otwieram w lutym juz z asotymentem letnim i jestem mega zaskoczona.pozdrawiam wszystkich i zycze szczesliwego nowego roku i duzo klientow wam i sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też dziękuję i polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,jestem w trakcie organizacji sklepu i mam nadzieję za miesiąc ruszyć,szukam dobrej hurtowni,czytam tu różne wypowiedzi i wszyscy zachwalają P.Edytę, czy ktoś może mi udostępnić namiary do tej Pani ? będę wdzięczna za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiek 1214
hejka ja u niej kupuje i sobie bardzo chwale napisz na @ do mnie podam ci nr tel oto mój @ gosiekja1234@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Mam do zaoferowania bardzo ładny towar Odzież Angielska Promocja do wyczerpania zapasów 24 zł / kg Zapraszam! www.bonmar.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam mam do zaoferowania odzież niemiecka 2 zl za kg. odziez niesortowana prosto z Niemiec ze zbiórek domowych zapraszam pod nr tel 579159543 zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JolaKato
Witam, czy macie jakieś opinie na temat hurtowni http://worldoffers.com.pl mają używaną i outlet na wagę, z tego co widziałam na stronie i z rozmowy telefonicznej i z przesłanych wzorów na próbę widzę że jest super, chciałabym jednak poznać opinię kogoś kto tam już robił zakupy bo chcę kupić min. 400 kg miesięcznie. Są daleko ode mnie bo na pomorzu a ja w Katowicach i boję się wpadki mimo że ponoć mówią że mogę oddać w razie gdyby coś... proszę o info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×