Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama Kalinki

Ile miały wasze dzieci jak zaczęły siadać?

Polecane posty

Gość mama Kalinki

Witam Wszystkich serdecznie. Moja córka ma 6,5 miesiąca i nie siada jeszcze. Dwa tygodnie temu byłam u pediatry na szczepionkach i lekarka uznała, iż ona powinna już siadać i mam ja zacząć sadzać, a za miesiac zgłosić sie na kontrolę. Uznała, ze jeżeli po tym miesiacu czyli za 2 tyg nie bedzie próbowała siadać to wyśle mnie na rehabilitację z córką. Co o tym myslicie? Ja myslę, ze totalne przegięcie, zeby od razu na rehabilitację wysyłac. Jak bedzie gotowa to zacznie siadać. Moja siostrzenica zaczęla siadac jak miała 9 miesiacy i nikt problemu z tego nie robił. Chyba nie zgodzę sie na tą rehabilitację bo nie widze w niej sensy, zeby na siłe dziecko zmuszać do siadania. Co o tym myślicie mamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uwielbiam taniec
Dziecko siada z pozycji do raczkowania. Moja zaczela jak skonczyla 8 mies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama z irlandii
mój synek jak miał 6,5 miesiąca już stał i zaczął raczkować siadać zaczął jak miał 5 miesięcy ale nie przejmuj się każde dziecko rozwija się inaczej jedne wolniej jedne szybciej potem przychodzi taki czas że się wyrównują umiejętności rówieśników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uwielbiam taniec
p.s. zmien pediatre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszego syna sadzałam i teraz nie widzę w tym sensu.Dość długo siedział chwiejnie,moja głupota.Drugiego nie sadzałam wcale,sam zaczął siadac jak miał 8 miesięcy i równocześnie zaczął raczkowac.Siedział praktycznie odrazu stabilnie,bo był na to gotowy.Jak dla mnie lekarz zdecydowanie przesadza!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aks
moja akurat zaczęła siadać mając 6 miesięcy,a le to wcześnie akurat (co prawda chodział na rehabilitację). Nie masz się zym martwić na pewno! Każde dziecko rozwija się w swoim tempie. Jeśłi nie zacznioe siadać do końca 7mego miesiąca to dopiero zaczęłabym się martwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Kalinki
pediatra niepotrzebnie mnie straszy, w taki sposób to przedstawiła jakby z moja córką było coś nie tak,a przecież ona ma dopiero pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uwielbiam taniec
jak moja miala 6mies to dopiero zaczelam ja sadzac. pozniej przyszedl czas na raczkowanie, siadanie, wstawanie. Teraz ma 14mies a od trzech juz chodzi. Rozwija sie jak najbardziej prawidlowo. Nie martw sie, Twoj lekarz zdecydowanie przesadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chdrb
moja jak miala 6 miesiecy to juz sie podniosla na nogi trzymajac sie szczebelkow lozeczka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
równe 8 miesięcy skończył i zaczął siadać sam! 2tyg później pełzać, 9 miesięcy raczkować, 14 miesięcy chodzić samodzielnie. lekarka nigdy nie zwróciła mi uwagi że coś robi w "złym czasie", za późno, za wolno. zawsze mowi ze jest świetnie. myślę że absolutnie nie masz się czym przejmować!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj siedzial od 5,5 miesiaca w miare stabilnie, ale sam zaczal siadac z pozycji lezacej majac 8 miesiecy. potem dopiero zaczar raczkowac z siadania, a nie odwrotnie. kazde dziecko jest inne a z ta rehabilitacja to gruba przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to za lekarka która każe dziecko sadzać na siłę?????????????? natura zrobi to sama kiedy przyjdzie czas na Twoje dziecko. Moja córka sama zaczęła siadać, gdy miała 8 miesięcy, a chodzić, gdy skończyła rok i nie uważam, żeby to było ani za późno, ani za wcześnie, bo to nie jest wyścig!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×