Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość A ku ku

Ile najdłużej posuwał was facet

Polecane posty

Gość A ku ku

zanim się spuścił po raz pierwszy? Czy zawsze w tyłek jest krócej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak to jaa
mnie raz posuwal cala noc az o 5 rano zemdlalal :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .... ...... ......
w tylek jest krocej, ale mozna to kontrolowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak to jaa
zemdlalam mialo byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rossówka
Mnie mój obecny cztery i pół godziny. Ale jak się uprę to robię głebokie gardło i kończy w minutę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robisz co
?? glebokie gardlo ? a co to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rossówka
wkładam sobie jego interes (ok.20 cm) do oporu, tak że główka mu wchodzi do mojego gardła. Strasznie ich jara jak widzą na szyji dokąd się wsunął. Minuta to rekord

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do rossowki
jak Ci sie udalo powstrzymac odruch wymiotny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostane twoim kumplem
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rossowka a co sadzisz na temet glebokiego gardla wykonywanego kiedy kobieca glowka zwisa np z kanapy a facet pochyla sie od tylu i wsuwa sprzecik? ja uuuwielbiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rossówka
Powstrzymanie odruchu wymiotnego to żadna sztuka. Trzeba trochę poćwiczyć, ja to robiłam najpierw własnym palcem, potem parówką. Ważne aby gdy się wsuwa robić tak, jakby się połykało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rossówka
Pewnie że super. A jak się mamy już licytować, to kiedyś trafiłam na amatora pissu: włożył mi właśnie tak a potem... Zupełnie nie czułam tego obrzydliwego smaku, a on był w 7mym niebie. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drapacz Chmur.
miałczydełko, ciebie im bardziej ktos ponizy, tym bardziej cie rajcuje i chcesz sie tym chwalic. moglby sie ktos zesrac ci na klate, tobie i twojej corce naraz, tobuys dopiero z radosci ocipiala :O glupia rura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nieeee! na to bym sie nie zgodzila....sory...ale na samo wspomnienie czegos takiego robi mi sie niedobrze....z Misiem probujemy pissingu...tyle ze wlasciwie to ja mam sikac...a ze przy drugiej osobie nie potrafie sikac to i pissingu tez mis nie zaznaje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdhfdsh
rosówka ...........>ble- nalał ci prosto w kanał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robisz co
ale jaja :) niezly topik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rossówka
dlatego własnie do gardła, nie czujesz tego obrzydliwego smaku. Poprostu ciepły płyn płynie prosto do brzuszka. Do busi też bym się nie zgodziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drapacz Chmur.
a twojemu podstarzałemu "misiowi" to obszczymurek jeszcze dryga, skoro musisz wyszczać się na niego, żeby cokolwiek go ruszyło?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robisz co
rossowka a lezalas wtedy na kanapie z glowa w dol ? bo jesli tak to az dziw ze sie nie zakrztusilas , poza tym jak facet sika to mu fiut nie stoji czyli nie bylo az tak bardzo gleboko w gardlo :O musialas poczuc smaczek szczoszka nie ma szans zeby nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no..ja nie wiem czy facet 37 latek to jest podstarzaly....no ale coz ...jak tak twierdzisz....pamietaj tylko ze Ty tez bedziesz mial tyle lat...a o misia sie nie martw....jemu stoi nawet jak do mnie dzwoni....wiem o tym bo czasem on dzwoni z kuchni kiedy ja jestem w pokoju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rossówka
akurat ten go wkładał całkiem sztywnego, miał tak ze 20, może 22 cm. A potem w trakcie siurania mu trochę wiotczał, ale tylko trochę, za to prawie wcale się nie kurczył. Głowę miałam własnie do tyłu i leciało prosto do brzuszka, bo był głęboko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To sobie rzygaj
ja uwielbiam doprowadzać facetów do obłędu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drapacz....ja nie bede z Toba wchodzic w dyskusje...bo to mija sie z celem ...pozyjemy - zobaczymy...i nie nazywaj mnie dziwka..bo nigdy nikt nie zaplacil mi za seks..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robisz co
rossowka pomysl ze jak masz glowe w dol to sila rzeczy na plyn dziala grawitacja i nie ma bata zeby Ci sie szczoch nosem nie ulal ! Chyba ze lykalas ostro bo inaczej nie ma takiej fizycznej mozliwosci zeby sie nie zakrztusic !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nikogo nie potepiam za swoje dzialania...ale powiedz Rossowka ..jak potem to strawic majac swiadomosc tego ze to szczochy? nie wiem ...chyba nie jestem zatem az tak hardcorowa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rossówka
Do co robisz - jak masz gardło zaciśnięte na główce to nic nie musisz łykać - główka jest już za częścią łykającą. Na dodatek samo się uszczelnia. Do miałczydełka - to po diabła się zastanawiasz? O tym że ci plemniki pełzają po gardle też myślisz? Wiesz z czego są robione dżemy, przecier pomidorowy albo parówki? Zastanawiasz się czy ktoś ci nie nacharkał do pizzy? Zajmij sie seksem i nie myśl co masz w brzuszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×