Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość A ku ku

Ile najdłużej posuwał was facet

Polecane posty

Gość Ja też tak chcę
podajcie maila, gotów jestem za cos takiego dużo zapłacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sory ale to jest obleśne
co piszecie:O miauczydełko--- bogata nie jesteś, tylko najwyżej twój naiwny mąż, który w domu trzyma kurwę i ją utrzymuje:) Rosssówka- ile ty masz lat, kobieto? Chyba sporo, skoro żeby cię ktoś chciał zapiąc musisz połykać nie tylko spermę, ale i szczyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Pań
miauczudełko ile masz lat? i jak wyglądasz (ciało) geby nie chce. Daj DObre foto ale nie takie w nocy tylko przy dobrym swioetle bo wtedy cos widać miauczydło jak to sie stało ze jestes taka frywolna w łózku taka zawsze byłas czy cie twoj jakis partner tego nauczył, kiedy stracilas wianek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myśle że po 6 kochanku
już samo poszło z górki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myśle że po 6 kochanku
zresztą 40latki już nie sa takie wstydliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestancie wrzucac na siebie
a wy dziewczynki kochane dajcie mi rady z tym glebokim gardlem pliz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tanke
podaj maila to Ci napiszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rossówka
Latek mam 36, ale nie ma faceta który by się za mną nie obejrzał. A robię różne rzeczy bo bawi mnie przekraczanie granic. Także międzynarodowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rossówka
Dojrzewam do pewnych zabaw ze scatem, ale szukam partnera najlepiej vegeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rossówka
zgadzam się robiłam to po raz pierwszy w wieku 18 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie odpowiedzi
na pytanie z tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja powiem
ponad półtorej godziny w tyłek, smarowanie oliwką dla dzieci. Żadnych efektów ubocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A jak długo można
wytrzymać takie posuwanie w gardło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jeżeli kogoś nie interesuje
Widzę że niektóre z was to jak zasiarczone akumulatory -> przy niskim napięciu można was ładować przez 48 godzin bez skutków ubocznych :O .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don fernando.
a mnie moj posuwal cale 2 minuty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rossowka
Na jednym wdechu około 40 sekund ale jak się zgrasz z facetem to daje się złapac krótki oddech jak się wysuwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rossowka jeśli to ty to
ja chyba znam tego Twojego faceta. I zazdroszczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robią was w balona
ciamajdy pisząc wymyślone bzdury!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masz rację uważam także
że nie możliwe jest aby człowiek pływał, tylko dlategp że ja nie umiem. A juz napewno nie możliwa jest podróż do Ameryki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaalalala
głebokie gardło jest zrobić bardzo łatwo wbrew pozorom. Trzeba się odpowiednio ustawić, to połowa sukcesu. penis w erekcji zazwyczaj ucieka do góry co uniemożliwia poprawną penetrację gardełka. ja robię tak- mąż leży, ja mu się wypinam tyłkiem na twarz i wkładam do buzi jego penisa. Wkładam powoli coraz głębiej i teraz druga połowa sukcesu rozluźnienie tych gardłowych mięśni - muszą być luzne żeby nie żygnąć. Za perwszym razem łzy same mi leciały do oczu i mnie cofało trochę ale tak jak pisałam trzeba rozluźnić te mięśnie. Kwestia wprawy. Łykać nie łykałam bo zapach i smak spermy mnie obrzydza do granic możliwości. kojarzy mi się z chlorem. Co do długości stosunku to nie wiem chyba 30 minut posuwania to max. z moim mężem, nie miałam innych partnerów przed nim więc nie wiem czy to długo czy nie. Dla mnie jest optymalnie 10 minut posuwania, preferuję seks oralny i analny, wtedy dochodzę :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaalalala
natomiast co do pisania że ktoś tam się nie szanuje bo łyka nasienie albo mocz to jest to głupota. Jak się ludzie kochają i godzą na to to czemu laska ma nie łykać ??? skoro ona lubi, on lubi, to czemu nie ? też chciałabym przełamać ostatni opór i połknąć to z czego mój mąż zrobił dzieci ale nic na siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghjki54676789
to nasrajcie se nawzajem do geby, chyba sie kochacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Engelsborn
przecież bajki wam opowiadają a wy się podburzacie.... :) he he jak by koleżanka popytała i poczytała to by wiedziała że podczas wzwodu mężczyzna nie może oddać moczu... jest tak specjalnie wymyślone kochane, bo inaczej nasieniowodami mocz dostał by się do jąder... ale gratuluje inwencji opowiadania dosyć wiarygodne gdyby nie to ....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala ma psa i kota
Jak tak czytam wasze komentarze to niezła książka by powstała i już wiem skąd biorą inspirację pisarze .... :) No rzecz jasna z życia .... Nie wiem czy czytaliście książkę "Piąta fala pożądania" ( zapodaję link dla ciekawskich http://org-epost.com/book19783562.php ) tam mamy pikanterię w nietypowych sytuacjach i kto pierwszy .... jak długo . Ja to nazywam "zbiór opowieści dziwnej treści" i dla właśnie tej treści warto zaliczyć lekturkę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pad5
Ja to z 2.30godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...mnie pieprzył ze 4 ponad godziny, pamietam cholernie mokro było, zlałam sie nie wiem ile, fakt było nieziemsko...4 godz. mineły jak 4 minuty, zreszta po 20 latach związku nadal mnie bierze gdzie popadnie i kiedy popadnie, a teraz to mam jeszcze wiecej potrzeb...ooohhhhooooo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×