Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość A ku ku

Ile najdłużej posuwał was facet

Polecane posty

Gość fau
mnie posuwano z 45min przez ten niesamowicie rozklekotany otwor kak-fau-owy ale ogolnie samego r****nka to z 30min glebokie gardlo potrafi wyczyniac cuda to fakt ale niekiedy odruch wymiotny jest tak mocny ze ciesze sie jak po minucie cieplej w brzuszku sie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwnykot
wracajac do tematu, bzykałem ją 7 godz z przerwami krótkimi na złapanie oddechu. Zwariowalismy po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po 9 godzinach pala by ci zwiodczala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po 7 godzinach pala by ci zwiodczala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same zawodowe ogry sie odzywaja,a i tych 8--io godzinnych wytrzymalych samic tez nie brakuje, Niektore ogry dopiero po 12-tu godz.sie sposzczaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia_ra
U mnie sex trwa ok 3 godzin, z czego ok 2 godzin się pieścimy, dotykamy i podniecamy. Uwielbiam jak mnie pieści,obie dziurki ;-) wówczas mam orgazm, później go dosiadam i mam 2-3 orgazmy, a jak mój misio chce już dojść to spuszcza się we mnie, a po orgazmie jeszcze go dopieszczę, lubię jego smak. Czasami ma ochotę na finał z połykiem, tez to lubię, bo pije soczek ananasowy i jogurty, fajnie sperma smakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faacet
uwaga Rossowka to facet, nie dajcie sie nabrac na jego chore wymysly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki taaammm
A u mnie seks trwa trzy godziny. Jedną godzinę namawiam, Drugą godzine probuje, Trzecią godzinę przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominik81a
ja od kiedy zastosowałem 4 środek z rankingu na busby.pl mogę robić to aż pół godziny dłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolicie jak sex trwa długo czy krótko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak 3 lub 4vgodzinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posuwacz
Zg****icie mnie na tym forum, kobiety? Jestem jedynym mezczyzna na jakies 30 was. Jestem k***a stary i obolaly i siedze na emeryturze. Jak juz cos to nie bede sie wyrywal bo nie mam sil ale jak chcecie to mozecie mnie przekrecic na plecy i troche na mnie pojezdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szymons******l
to ja tez sie zglaszam by mnie zgwalcono! najlepsze propozycje g****u beda chojnie obdarowywane ciezkim d*****niem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koło godziny, potem kazałam mu się już spuścić, ile można piłować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Godzinę bez gry wstępnej i bez wyjmowania.Tempo zmienne,a nogi na pagonach,wyprostowane,na jednym ramieniu itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z moją żoną najdłużej, po ok. pół godzinie, zrzuciła mnie z d*py gdy zasnąłem po pijaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bydlaki
Tu piszą młodzi Polacy ,Patrioci !!!! ch wam wielki w du..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość larwa789
wy baby jesteście tak samo p********** jak faceci, macie takie same fantazje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja piertole to wszystko chyba na ścierwie sie piertoli, ze takie maratony:D 6h ruszania dooopą bez orgazmu i z ciągłym wzwodem. cos mi tu nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najdłużej 1,5 h. Ogólnie nie lubię długiego seksu i długiej gry wstępnej. Najlepiej jeśli jest 10 minut zabawy, a potem 20-30 minutowy seks :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko raz mężowi zdarzyło się ze mną kochać prawie dwie godziny był to stosunek po pierwszym wtrysku i mocnym podnieceniu nie mógł dojść do wtrysku. Mieliśmy wtedy pierwszy swój trójkąt dlatego były emocje i podniecenie. Ja miałam również wtedy wiele organów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie trwa od 1 minuty do 10minut sam seks,minetka od 5 do 20 minut. Lodzik od 5 do 20 minut. Seks za krotki ale jak przerywam to wiotczeje,wybijam sie i dekoncentruje niewiem dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak se z nudów czytam te komenty i widać, że pisze tu gimbaza co nigdy sexy nie uprawiała. A te bajki o kilku godzinach to niezła bujda. Ach te dzieci internetu i zlepek trolli kafaterii piszą coś o czym nie mają pojęcie. No ale się uśmiałem czytając o kilku godzinach i penisach 22cm u polaków, bujna wyobraźnia, nie ma co. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha dobre żarty...czy Wy wogóle myślicie o czym piszecie czy w szkole nie nauczyli...do lekcji nie do internetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macho ***ak
Hehe co za p*****ly ... ja posuwam panienki różne i w związkach i singielki bo lubię i nie chce stałego związku a ze jestem "niczego sobie" Wiec korzystam i nigdy ale to nigdy nie zdażyło się żeby któraś powiedziała ze miala długi i udany namiętny seks ... zwłaszcza te w związkach są niezadowolone ze "3 minuty" i po wszystkim... wiec pzsztancie wszyscy pitolić o seksie dłużej niż 1,5 godz maxxxxxx bo ja ****** suczki to tak naprawdę w 45 min do godzinki mamy dość ... ewentualnie dłuższa przerwa i jeszcze jedna akcja tak do 30 min. Oczywiście kobieta może dojść jak jej przypasuje wielokrotnie. Pozdro dla wszystkich 10 godzinnych Ściemniaczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macho ***ak dziś Masz racje, też z niejednego pieca chleb jadłem, różne maratony przerabiałem, ale za cholerę nie dmuchałem 6-10 h bez przerwy. Owszem bywały takie rzeczy, że kilka godzin się z panienką pieprzyłem, ale to były, jeśli chodzi o sam seks, numerki po 20-30 min (ok. 5-10 min przy analu), chwila odpoczynku, pieszczoty ręczne, ustne i kolejny numerek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suuczzzxx
Widać że tylko 2 poprzednicy normalni reszta to marzyciele i oglądający p****le 24h na replay. Banda kretynow hehe 10 godzin to chyba spania a nie posuwania durnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Suuczzzxx dziś a mnie jeszcze rozwalają te opisy gigantycznych pał po 22 cm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najdłużej posuwałem żonę ok.30 minut. Nie mogłem wytrysnąć, żona zacisnęła cipeczkę na maksa, a ja wciąż nie mogłem się zlać. W końcu daliśmu odpust - ile można posuwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×