Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Irytujący temat prezentów

Polecane posty

Gość gość

Nie chodzi mi o pieniądze - wesele się zwróci dzięki moim Rodzicom. Ale czy kogoś jeszcze denerwują goście deklarujący że przyniosą prezenty ? Dziś nikt nie dostaje pięknych Rosenthali czy haftowanych obrusów, które można pokazywać z dumą dzieciom. Owszem, na prośbę znajomych zrobiliśmy krótką listę prezentów z linkami aby ich nie kłopotać ale generalnie jesteśmy już urządzeni i nie potrzebujemy nic do domu. Nie rozumiem czemu niektórym gościom nie da się przetłumaczyć i proponują kupno zastawy czy kołder - nie w naszym guście. To już lepiej niech zostawią sobie te pieniądze czy nawet dadzą na dzieci niż upierać się na nietrafione prezenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A no wlasnie, w takim przypadku nalezalo ''rozpowiedziec'', ze wolicie pieniadze i do wiekszosci moze by dotarlo poczta pantoflowa albo dolaczyc wierszyk do zaproszen i po sprawie. Zaraz tu poleca gromy ale u mnie wierszyk sprawdzil sie nawet, jesli ci ktorych ''urazil'' wlozyli przez to mniej to i tak byla to forma prezentu o jaki poprosilam i juz. Ja tez juz bylam urzadzona od...10 lat mieszkamy razem za granica! Oprocz naszych rodzicow nikt u nas nie byl w domu i nie ma zielonego pojecia jak jest urzadzony wiec gdyby mi mieli znosic sprzety do kuchni w SWOICH ulubionych kolorach albo posciele ( mam inny rozmiar niz te powszechnie uzywane w PL), albo inne gow*na, ktore musialabym zapakowac jakims cudem do samochodu (slub w Polsce) to wolalam ''bezczelnie'' prosic o kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja od 4 gości nie dostałam nic, to dopiero chamstwo! Nie liczy się nie wiadomo jaki prezent, ale gest. Potraktowałam zachowanie tamtych osób jako brak szacunku dla nas. Moi rodzice jak i teściowie też są oburzeni. I dodam, że tamte osoby nie należą do biedaków, którym ledwo starcza do pierwszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no co Ty nawet kwiatów nie dostałaś ? A może napisałaś w zaproszeniu, że żądasz gotówki? I tym samym oni na faux pas odpowiedzieli tym samym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×