Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tom_DAn

jada na trolejach, korzystanie z alkogoglii 30.08.

Polecane posty

Gość Tom_DAn

Ciekwaie brzmi, te różności wyczytałem na akademi bezpieczeństwa koło Opola. W towarzystwie dinozaurów, bo z udziałem parku z tymi stworzeniami. Próbowaliście patrzeć przez alkogogle?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna_N_85
a co to są alkogoogle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LauraNatka
ciekawe czy rzeczywiście oddają to jak widzi się po alkoholu, na trzeźwo zobaczyć to nie powiem może być śmiechowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RadekMr
mnie bardziej interesuje jazda na trolejach, do tej pory tylko z pozycji kanapy oglądałem, a fajnie by było potrenować wpadanie w poślizg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KacperLe
mnie bardziej interesuje jazda na trolejach, do tej pory tylko z pozycji kanapy oglądałem, a fajnie by było potrenować wpadanie w poślizg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie to będzie? I za darmo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TomDan
Z artykułu wynika, że to w Krasiejowie, tam gdzie jest słynny jurapark. W asyście policji i strażaków, różne atrakcje do wieczora, np samochód obracający się, do którego można wejść żeby zoabczyć jak to jest jak się dachuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TomDan
ha ha ha ale śmiesznie mi słowo wymoderowało w poprzednim poście, nawet nie pomyślałem, że tak można przeczytać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsze słyszę o tych alkogooglach, ale chętnie spróbowałbym. To był jednorazowy event czy powtarzają go cyklicznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwaNka
Byłam można nagrodzić za organizację, cel akcji słuszny a przedstawiony w formie zabawy. Dużo atrakcji i unikalnych możliwości spróbowania na własnej skórze :) Przy okazji można było zobaczyć to z czego Krasiejów słynie prehistoryczny jurapark :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, a byliście w tamtych rejonach w nowym parku rozrywki o człowieku? Jak w porównaniu do parku z dinozaurami? Gdzie fajniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spaleolog
Ciężko porównać bo to 2 różne miejsca. Zależnie od interesowań i wieku ew. pociech warto wybrać inną atrakcję. Mi bardziej przypadł do gustu park nauki ponieważ jeszcze nigdy czegoś takiego nie doświadczyłem ale mojej chrześnicy bardziej podobały się dinozauly :) ps: można też kupić karnet na oba miejsca - wychodzi taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabelka80
Park dinozaurów to cisza, spokój i brak nachalnej komercji. Park nauki to atrakcje na każdym kroku i efekt wow do końca dnia. Wybór pozostawiam zainteresowanym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NAtaliiia
Zdecydowanie dinozaury, a jeszcze fajniejsze w tym parku rozrywki jest prehistoryczne oceanarium, gdzie można zobaczyć wszystkie morskie potwory w rzeczywistych rozmiarach, oczywiście wirtualne - wchodzi się w specjalnych googlach, ale pływają i próbują rozbić szybę... która pęka i wtedy już się zastanawiasz czy nie wiać! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest duże booom na te wszystkie parki z dinozaurami, jak ja byłam mała to tylko zoo było, ale wiadomo ile można jeździć na szkolne wycieczki do ogrodu zoologicznego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jurtynka
no właśnie :) byłam ze znajomymi w ramach wycieczki w liceum i było naprawdę super i to nie tylko dlatego że mieliśmy wolne od szkoły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kambr
Propsy dla krasiejowa za dobry wyjazd z dinozaurami w 3D :) mieliśmy polewkę przez całą drogę do domu jak ziomkowi rekin zza pleców wyskoczył :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spaleolog
gimnazjaliści jak ja was uwielbiam, zwłaszcza jak mi taka grupka w krasiejowie straszyła dzieciaki :/ a może to wy byliście, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JanStanisław
młodzież również ma prawo do rozrywki i a że są głośni to proszę sobie przypomnieć jak Pan się zachowywał w ich wieku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grabek80
niedzielnych Januszy w parkach rozrywki nigdy za mało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tam są też rekiny ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są ogromne morskie gady, gdy przepływają widać ich tylko fragmenty bo szyba jest za mała żeby całe się zmieściły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są jeszcze rybki, ale to w każdym akwarium je znajdziemy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie takie znowu zwykłe rybki, sporo egzotycznych odmian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skąd oni te gady wzięli, że się nie mieszczą za szybami? serio? to nie rozbiją tych szyb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dowcipny
Jak to skąd, przecież to jest znane miejsce wykopalisk, tam odkryto w 1993 r. kości metopozaura i od tamtej pory stale prowadzone są w Krasiejowie prace wydobywcze! Więc chyba logiczne, że gady wykopali, póxniej ożywili i zamknęli w akwarium, a teraz mozemy je podziwiać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebix
Kto wybiera się na dino safari po nowym filmie jurassic park? ja już ostrzę moją spluwę w domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigi85
Heh, jakby tak w naszym jura parku sklonowali dinozaura tak jak w filmie to była by niezła jazda :) ale w takich okolicznościach strzelba by się na nic nie przydała raczej. Pozostała by tylko... ucieczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FikuMinku
Ucieczka i gwardia narodowa :) Ja raczej wolę spokojne wycieczki do jura parków albo innych lunaparków a nie tam gonienie czy uciekanie przed bestami :P do tego w zupełności wystarcza mi moja teściowa lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×