Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak odrzucenie przez rodziców wpływa na dziecko?

Polecane posty

Gość gość

Witam,umieściłam temat w tym dziale, myślę , że jest odpowiedni. Interesuje mnie jak przełożyło się na Wasze życie odrzucenie przez rodziców w dzieciństwie ( z różnych powodów) . Czy potraficie im wybaczyć? Jak teraz wyglądają Wasze relacje? I chyba najwazniejsze pytanie: Czy założyliscie rodziny, a jeżeli tak to czy sprawdzacie się w tej roli? Czy wręcz odwrotnie pamiętacie krzywdy i nie potraficie się w tym odnaleźć? Za kazda odpowiedz dziękuję .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też ich nienawidzę, całe życie im przeszkadzałam, nie kochali mnie, a teraz się dziwią że nie mam nikogo, nie dałam im wnuków i jestem nieszczęśliwa. mieszkamy razem, ale nie rozmawiamy ze sobą wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może zycie wogóle się nie ułożyło, nadal niestety mieszkam z matka któa traktowała mnie podle, ale cóż jej wiek moja nieudaczność spowodowana traktowaniem mnie jak śmiecia przez całe życie nie złożyły się na kredycik na mieszkanie i męża, które by mnie od niej uwolniły :-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nienawisci do rodziców nie czuję ale są to dla mnie obcy ludzie, ludzie ktorzy dali mi zycie i nic wiecej, teraz wszystkich ludzi traktuje bez zadnych uczuc, nie mam uczuc, nie mam serca, nie potrafie stworzyc zwiazku emocjonalnego ani uczuciowego nawet nie chce mi sie nawiazywac kontaktow z ludzmi oraz z kobietami, lubie sam siedziec a z obcymi jak rozmawiam to raczej tak szyderczo i nic wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćM
spytam moją córkę jak dorośnie co sądzi o swoim ojcu, a moim eks...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×