Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak odzyskać ukochaną

Polecane posty

Gość gość

witam mam 24 lata, tydzień temu dziewczyna zakończyła Nasz związek trwający 3 lata. Nie mam z Nią w ogóle kontaktu, jest na wakacjach w Bieszczadach ze swoją mamą. Nie czyta moich maili, nie odbiera telefonów. Zakończyła związek mówiąc, że chce być wolna, potem że ma kogoś i że ją ograniczam. Zakończyła związek prawdopodobnie dlatego (choć tego nie wiem), ze jej mama tak kazała, bo samej jej się w życiu nie ułożyło (rozwiodła się). Bardzo ją kocham, a ona mówi że mnie już nie, ale przecież uczucia nie wygasają z dnia na dzień. Podpowiedzcie co robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
kupić białego rumaka,róże w zeby i pogalopować pod dom matki i córki . Pózniej tam zamieszkać z tą mamusią i żyć długo i szczęśliwie oddając im każdy grosz i siedząc pod pantoflem teściowej. ty się chłopie ciesz ,że teraz a nie po ślubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze faktycznie kogos ma , moze juz cie nie kocha , a moze to matka ja namowila.Daj jej czas , nie naciskaj , jezeli sie pomylila i nadal cie kocha to wroci.Tylko jej nie gon , nie nachodz , nic nie pisz , nie gon jej.Im bardziej ja bedziesz gonic tym bardziej ona bedzie uciekac.Daj jej czas na poukladanie mysli i zastanowienia sie co sama czuje.Nie pisz do niej na razie nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×