Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość My Prince

Jak poślubić milionera, My Prince, Marzenia o księciu jak z bajki

Polecane posty

Gość My Prince

Jak poślubić milionera – My Prince – Marzenia o księciu jak z bajki O kobietach i o mężczyznach, o pieniądzach i o uczuciach. O tym, gdzie znaleźć księcia i jak zostać księżniczką. Na poważnie i z przymrużeniem oka. O tym, co ważne i co mało istotne. Informacyjnie i dla rozrywki. O życiu po prostu, najlepiej u boku księcia ;-) ...miłej lektury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem ponentną kobietką 33 lata w zasadzie w marcu dopiero więc 32 mam. waże 67 kg wzrost 165 cm , mam na czym usiąść . marzę o księciu na białym rumaku i w srebrnej karecie[najlepiej mercedes ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A BMW może być???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My Prince
raczej ałdi kłatro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wierze ze sa takie kobiety i sie do tego przyznaja. drogie panie ja mam 24 lata pracuje w chinskiej restauracji po 8 h, a po nocy po kolejne 8 siedze w swojej firme nad ktora pracuje ciezko bo chce osiagnac cos. w pl mam kawalerke , jezdze bmw 5 2005 rocznik ktora ciagle mi sie psuje i w zyciu faceta nawet bym nie poprosila zeby mi kupil podpaski. jak mozna nie miec szacunku do samej siebie i leciec na blache i kase faceta. zwyczajne k******o, nie ma znaczenia czy robisz to z kilkoma czy z jednym robisz to dla wlasnych korzysci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raszpelka
ja też, ja też chcę!;-) też marzę o księciu z bajki, a kręcą się koło mnie same gumisie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×