Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kropka1232

Jak pozbyłam się trądziku :)

Polecane posty

Gość kropka1232

Cześć dziewczyny!!! Jakoż że udalo mi sie pozbyc tego paskudztwa z twarzy chce sie podzielic z wami moim rozwiazaniem. Zawsze borykalam sie tylko z tradzikiem krostkowo-grudkowym niestety w te wakacje dokladniej w lipcu dopadlo mnie rowniez zapalenie, probowalam sie go pozbyc naturalnymi sposobami jednak po stracemiu nadziei w koncu wyladowalam u dermatologa. Dostalam antybiotyk (Unitox Solutab oraz masc na grudki z retinoidami Acnelec) po pierwszej kuracji kiedy wszystkie leki mi sie pokonczyly nie bylo zadnej roznicy a moze bylo nawet gorzej. Wiec sie poddalam gdyz wyjechalm na studia z ograniczonym budzetem ktory nie pozwolil mi na kontynuowanie leczenia. Wzielam ze soba olejek pichtowy ktory zalegal w mojej kosmetyczce od paru miesiecy i uznalam ze musze go do czegos wykorzystac no wiec po umyciu twarzy i dokladnym umyciu rak wcieralam ten oto olejek w miejsca dotkniete tradzikiem. I co? Kuracje zaczelam w niedziele a dzis jest czwartek, CALE zapalenie zniknelo!!! Teraz borykam sie tylko z grudkami i plamami ktore zostaly jako pamiatka po zapaleniu :D Mylam twarz rano i nakladalam olejek i nosilam caly dzien (zaznaczam ze nie malowalam sie wcale, nawet rzes, tylko czysta skora i olejek to byl moj "makijaz" hehe :D )wieczorem mylam twarz jeszcze raz po umyciu robilam peeling (Perfecta Peeling gruboziarnisty z minerałami morskimi+drobinki orzecha) i po peelingu znow wzieralam olejek i potem szlam spac, rano wszystko na nowo :) Zaznaczam ze to podzialalo na mnie, byc moze na wasz problem to nie wystarczy. Jednak jesli dotyczy was problem zapalenia narawde radze wam zakupic jakis olejek jako substancje pomocnicza w leczeniu moze to byc wlasnie olejek pichtowy badz herbaciany. Teraz moja zmorą sa przebarwienia :D moze ktoras z was dziewczyny ma jakis skuteczny sposob na nie? Czytalam o toniku cytrynowym moze warto sprobowac. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×