Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

onaksiezniczka

Jak schudnąć dużo i szybko bez efektu jojo?

Polecane posty

Gość kjlkkj
Diety nie dzialaja. Zryj mniej i cwicz to schudniesz i nie przytyjesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaggaaaaaaaaaa
no to skoro jesteś głupia to żryj dalej na zmianę z dietami cud i licz dalej na szybkie schudnięcie bez jojo 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjlkkj
Jakiej krytyki? Co ty myslisz, ze tylko ty mialas problemy z waga? Diety nie dziala, a jesli to na krotko. Kiedys tez wazylam 57kg przy 161cm i myslalam, ze nie schudne. Wzielam sie za siebie, zmniejszylam porcje, jadlam to samo tylko mniej, po jakims czasie metabolizm sie przystosowal, nie bylam juz glodna, to co jadlam w zupelnosci mi wystarczalo, do tego dlugie spacery, bieganie truchtem i schudlam. Teraz mam 47kg i waga taka sam juz od 8 lat, bez zadnych wahan i efektu jojo. Nie ma diety cud, im szybciej to zrozumiesz tym lepiej dla ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie zadowolona
Witam. Mam ten sam problem, przede mną narazie tylko wybieranie sukni, ale by w nia wejść muszę... No właśnie. Ciało mam jak dla mnie idealnie oprócz tego jednego miejsca. Dziwne, bo jestem szczupła i tłuszcz gromadzi mi sie tylko w brzuchu. Mam normalnie koło ratunkowe, boczki sa tak ogromne ze nic na mnie ladnie nie lezy... :( Bardzo źle się z tym czuję, wstydzę się obnażyć przed narzeczonym a tym bardziej przed samą sobą, bo to brzydko wyglada. To tak jakby w photoshopie dodać mi mnóstwo tłuszczu pod skórę brzucha... :(. Rozpisałam się, ale proszę o radę jak zbić tłuszcz tak, by waga najlepiej stała w miejscu. Mam 163 cm wzrostu, ważę 52 kg i chcę by tak zostało, ale pragnę mieć znów tak płaski brzuch jak przed 1,5 roku temu.Czy to tylko sport typu rowerek, basen i ewentualnie brzuszki? Proszę o radę jak walczyć z tłuszczem na brzuszku, nie nadwagą. Pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkich marzących o idealnej sylwetce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie zadowolona
ahh, nie wkleiła mi się poprzednia informacja... niedługo biorę ślub :) Proszę o radę jak zbić tłuszcz tak by waga została taka sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie zadowolona
Już kiedyś ktoś napisał, że tak sie nie da, ponieważ jeśli chodzi np. o brzuszki to tylko rozbudują się mięśnie pod tluszczem, który nie zniknie. Z resztą jak ktoś chce schudnąć na szyji to musi nią kręcić? Wiadomo, że nie. Podobno jak się ćwiczy to nie koniecznie spada z części którą chce się odchudzić... Dlatego pytam was jeśli macie takie doświadczenie. Pierwszy raz mam taki problem i bardzo chce odzyskać swój płaski brzuch. Tylko ten tłuszcz... ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfs,mmm
zrob sobie sb najlepiej dziala na brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota123654789
Witam Cię. Żeby schudnąć po pierwsze trzeba mieć silną wolę i zaparcie do celu:) Ja stosuje diete 1200 kcal jest tania bardzo prosta można jeść prawie wszystko tylko w ograniczonych ilościach nie chodze głodna a w miesiąć schudłam 5 kg:) Jednak ta dieta najlepiej pasuje dla ludzi z grupą krwi A rh + . To nie prawda ze zadna dieta nie pomaga tylko ćwiczenia bo jak sie przestanie ćwiczyć to tez znow sie zacznie przybierać na wadze dieta jest po to by schudnać a potem trzeba sie oczywiście kontrolowac by nie przesadzac z jedziem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie zadowolona
Widziecie, u mnie jest tak, że schudłam 5 kilo, teraz mam super wagę, ale tłuszcz dalej pod skora brzucha a wszedzie szczuplo i dobrze i nie wiem, czy np. mam jeść zdrowo, ale normalne ilosci i do tego cwiczyc? czy jak?bo ogolnie diety cud nie dla mnie, odlozylam slodkie, gazowane majonezy i tluste ogolnie. tylko jak to zrobic zeby brzuch sie zmiejszyl a waga nie spadla ponizej 50 ( druga sprawa ze zgłosiłam sie na dawce szpiku i poniżej 50 kg nie moge oddac ). Co polecacie drogie koleżanki? Jak mam to zrobic? a może tak sie nie da? i po prostu jesli szczuplec to cala i waga spadnie? hm nie wiem, bo tak jak napisalam pierwszyraz takie cos przede mna,a mowie wam serio, wszystko wchodzi w suknie pieknie lezy ale brzuch sie nie miesci :D nie jest to w sumie smieszne.. :-/ Pomóżcie :) Proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uważam, że dobrym pomysłem na stracenie zbędnych kilogramów jest wybranie się na turnus odchudzający, wówczas człowiek pod czujnym okiem specjalistów może dużo schudnąć, na pewno nabrac pewności siebie i nabrać motywacji do dalszego odchudzania, ja słyszałam, że jednymi z najlepszych miejsc jest Primavera Spa w Jastrzębiej Górze, gdzie mają bardzo ciekawą ofertę takich wczasów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pieprz&sól
Boże jakie Wy jesteście głupie... "Jestem gruba, ważę 57 kg przy wzroście 161cm" - myślisz, że naprawdę masz problem? Posłuchaj siebie, spójrz na kogoś, kto waży 100kg przy 165 i pomyśl kto tu naprawdę ma problem... Same puste dziewczyny na tych portalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
swoją dietę wspomagam naturlanym suplementem, który wspomaga przemianę materii, zawiera m.in. wyciąg z imbiru, a także białej fasoli i zielonej herbaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wspomagam sie spalaczem tluszczu nawet jak podjem cos slodkiego torano nie ma plusa na wadze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pije zieloną kawę z www.zakawowani.pl i dzięki temu moja waga jest taka jak sprzed ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rysiek z Gdańska
Tak się nie da schudnąć. Im szybciej to zrozumiesz tym lepiej dla Ciebie. Ja dużo ćwiczę od poniedziałku do piatku jestem na siłowni, stosuję carb blocker z tiens 24 com a do tego staram się jeść mniej kalorii niż spalam. Po pół roku schudłem jakieś 18 kilo. Teraz już jest coraz ciężej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej dostarczać organizmowi wszystkiego, czego potrzebuje: węglowodanów, białka i tłuszczy w odpowiednich proporcjach. 5 zdrowych regularnych posiłków i więcej ruchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
duzo i szybko tak to nie dziala cos Ci napisze tak od serca naprawde ja osoba,ktora przerobila wszystkie diety swiata,ktora SZYBKO chudla i jeszcze szbciej tyla z powrotem sluchaj po tych wszystkich glupicvh dietach zrozumialam,ze dieta jakos dieta czyli mam diete i chudne tak a potem co ? nie mam juz diety i tyje tak to dziala.a ,ze na tych wszystkich super dietach sie cale zycie nie pociagnie przeciez nie moge ciagle byc na diecie dukana lub zrec kapuste caly czas. i sluchaj doszlam do wniosku,ze musze na zawsze cos zmienic i cwiczyc ruszac sie to jest kulcz *******le to jest tak 70% diety jest w kuchn i reszta w ruchu.i tak zaczelam drastycznie bo wlaczyla sie glupota i odmawialam sobie juz doslownie wszystkie ,ale na szczescie przyszlo racjonalne myslenie,bo przeciez cwicze teraz i to duzo biegam ,silownia przeciez przy diecie 1000 kcal nie mam na to sily tak wiec jem okolo 5 razy dziennie ,nie jem chipsow,slodyczy,fastfoodow,nie pije napi slodzonych i gazowqanych,olej i maslo wymienilam na olive i margaryne ale chwila tyle ograniczen na raz bo to duzo i mozna szybko wrocic do normalnosci wiec raz na jakis czas zjadam batonika ba nawet pozwalam sobie raz na dwa tyg na kebab,ale nadal cwicze ruszam sie ,jem chleb brazowy bo lubie ,ale zjadlam tez raz czy dwa bialy,ale tez w miejszych ilosciach niz normalnie plus pije zielona i czerwona herbate i woda to jest trudne pic duzo wody ,ale mozna sie nauczyc trzeba chwile sie zmuszac potem juz nawet cola nie bedzie smakowala.kawe lubie pije z mlekiem ,ale mniej tlustym i slodze,bo tego sobie umiem odmowic i nie odmowie.wiem,ze robie bledy itd jem w miare normalnie zdrowiej bo duzo warzyw i owocow,ale jem ograniczylam bylam glodna chwile teraz super najgorzej jest zaczac niby tyle zmian a jednak czuje sie jak na nie diecie ,bo sie ruszam bez ruchu nie ma chudniecia zdrowego z efektem jojo.tyle ode mnie w poltora miesiaca 7 kg mniej w obwodach do nawet 5 cm mniej,samopoczucie i kondycja mega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdrowiePrzedeWszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex, Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne normalne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko, to jest kwestia odpowiedniego specjalisty ja trafiłam do Dietific Kraków i tam właśnie wszystko się urzeczywistniło udało mi się schudnąc dużo, a na dodatek bez efektu jojo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem najlepsza dieta to dieta personalna, 2 miesiace temu zamówiłam sobie dietę dobraną do mnie za smsa z tej stronki https://dieta-personalna.pl/f76a6673 ,efekt schudłam jakies 12kg wiec najlpsza to dieta indywidualna podajesz wzrost,wage, co chcesz osiagnac i zamawiasz, dieta masz po 5minutach dobrana dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego nie wspomagać odchudzania jakimś dobrym suplementem.Warunkiem jest to aby był on skuteczny i bezpieczny.Takim suplementem jest Foreverslim.W moim przypadku spadek wagi był bardzo duży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość withme4
Nie nie nie to jest podstawowy błąd wszystkich które się odchudzają, nie można dużo i szybko bo spowodujesz sobie zwarcie w organizmie, to tak samo jak urządzenie głodówek odchudzajacych - kiedy wy ogarniecie panie moje kochane, ze jak organizm głoduje to magazynuje!!!! no jedna wpadła na genialny pomysł i teraz nie można tego z głów powybijać.. żeby było skutecznie i bez efektu jojo to trzeba przejść na dietę stopniowo, trzeba sie ruszać, pracować nad swoim ciałem i dołączyć do tego wspomaganie naturalne jak iqacai to są cudowne jagody acai największa dawka jadógek w jednej tabletce na rynku, pomogą oczyścić organizm z toksyn, jelita ze złogów a tym samym przyśpieszą przemianę materii... powoli rzym też nie był budowany w 5 minu, ciało trzeba dopieścić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie da się schudnąć dużo i szybko, chyba że chcesz później jeszcze większy efekt jo-jo. Poczytaj sobie o diecie którą stosowała pani Monika Horody, była kiedyś gościem w radiowej Trójce, gdzie opowiadała o tym jak całe życie usiłowała na stałe schudnąć i nie udawało jej się, aż w końcu po wielu latach osiągnęła cel i zrzuciła 40kg, bez jojo i utrzymuje od kilku lat ten stan. Możesz także spróbować wspomóc się naturalnymi suplementami (bez chemii w składzie), jak na przykład habaicyna, która fajnie przyspiesza metabolizm i spalanie tłuszczu. Habaicyna na początek na pewno fajnie Ci pomoże i naturalnie przyspieszy proces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka :D Jestem Ania! Przez całe życie miałam problem, byłam troche hmm "za duża" a że jestem bardzo leniwa to ćwiczyć mi się nie chciało, wiec zostawały tylko diety... przeszukałam przez ostatnie 3 lata większość internetu, stosowałem wiele różnych diet ale bez większych efektów, ale miesiąc temu znalazłam super diete! Jest ona tutaj: http://dieta-luks.pl/44865

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×