Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak szybko schudnac do końca roku

Polecane posty

Gość gość

Jak szybko schudnac do końca roku a potem utrzymywać wagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najszybciej chudnie się na głodówce ale jak chcesz normalnie, aktywnie funkcjonować to lepiej jakąś dietę, ja ostatnio stosuję dietę na kaszy jaglanej i krupniku z kaszy jaglanej, dobra bo nie jesteś głodna i jesz ile chcesz tylko trochę monotonna choć krupnik jest nawet smaczny, sama kasza już mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zacznij od diety zmniejszającej porcje jedzenia i zacznij ćwiczyć. Jak juz trochę schudniesz i będziesz chciała wymodelować sylwetkę i trochę ujędrnić ciało możesz zacząć chodzić na zabiegi liposukcji ultradzwiękowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra dieta od dietetyka i ćwiczenia fizyczne, najlepiej zapisz się do jakiegos klubu fitness (w Poznaniu polecam Marcelinkę). ale wymaga to wytrwałości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepszym sposobem na schudnięcie jest zdrowa dieta i aktywność fizyczna! Najlepiej dostarczać organizmowi wszystkiego, czego potrzebuje: węglowodanów, białka i tłuszczy w odpowiednich proporcjach. 5 zdrowych regularnych posiłków i więcej ruchu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aisaKasia
Pamiętaj, że ćwiczenia fizyczne to 30% sukcesu. Do tego musi iść dieta złożona ze zdrowych produktów. Ja kupuję na lokalnyrolnik.pl i się nie zawiodłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5_monika
dieta WO lub głodówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dieta przyspieszajaca metabolizm jest najlepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super śodkiem okazał się dla mnie Novoslim. Preparat stosowałam już jakiś rok temu. Jednak przez brak diety i obżarstwo znowu musiałam po niego sięgnąć. Bez problemu poradził sobie z moją nadwagą ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeby to bylo takie proste! sprobuj do masazow szczotka brista z naturalnego wlosia, pij duzo wody, nie jedz kolacji i duzo sie ruszaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×