Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość julia38

Jak ukarać trzynastolatkę za to, żę nie chce chodzić do kościoła?

Polecane posty

Gość julia38

Moja 13-letnia córka chyba wdała się w złe towarzystwo. W zeszłą niedzielę oznajmiła, że nie pójdzie z nami do kościoła. Spytałam, czy jest chora, źle się czuje itd, ale odpowiedziała że nie pójdzie, bo nie widzi w tym żadnego sensu. Bardzo się zdenerwowaliśmy z mężem, na razie zabraliśmy jej komórkę i daliśmy szlaban na wyjścia. Dzisiaj spytałam córkę, czy zrozumiała swój błąd i pójdzie z nami do kościoła jutro, ale powiedziała że nie pójdzie za nic w świecie, jest też na nas obrażona i nie wychodzi ze swojego pokoju. Co jeszcze mogę zrobić? Myśleliśmy z mężem o zabraniu kieszonkowego, no i jak nie będzie chodziła do kościoła, to nie będzie żadnych prezentów na święta to chyba oczywiste i na urodziny też nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
córka mądrzejsza od matki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no na pewno ją tymi karami zachęcisz, powodzenia Ci życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moralność jej siada, chyba popada w patologie, niedługo zobaczysz ją pod latarnią jako prostytutke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz jej że chodzi tylko i wyłącznie dla boga nie dla ksiedza! I jak Ty jesteś bliska z bogiem wytłumacz jej co dla ciebie uczynił wiara czyni cuda. Żadne kary nie pomoga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z BOGIEM* mój narzeczony też nie chodził ale nawróciłam go i chodzimy razem nie zawsze chce, ponieważ co teraz księża wyprawiają to w głowie sie nie miesci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedz córce, że nie ma się czego bać, bo księża młodych chłopców lubią, a nie dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za rodzice...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
osiagniesz skutek odwrotny do zamierzonego z tymi karami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapytaj dlaczego.Może ktoś jej coś powiedział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mandarynka3
przecie to prowo ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejne durne prowo...ja p*****le-nigdy Wam dość n*******lania z krk no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dają do zakrystii, ksiądz ją zg***** i po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziecko zaczyna myslec to normalne,nic nie wskurasz karajac,mnie zmuszano jak bylam mlodsza,teraz jestem ateistka mam wstret do kosciola i wszystkiego co z nim zwiazane,pewnie i ona tak skonczy jak bedziesz karacma poztym skoro dziecko uczy sie na religii ze bog jest wszedzie i wszedzie nas slyszy to po co chodzic do kosciolamsama sie zastanow,troche logicznego myslenia i zrozumiesz ze chodzenia bo wszyscy chodza niema sensu,na zchodzie do kosciola chodza sami strsi ludzie u nas w polsce tez owoli sie tak dzieje,kiedys nie bylo tv i neta,zadnych rozrywek,wiec pojscie do kosciola bylo wydarzeniem towarzyskim,teraz mlodzierz nie potrzebuje takich spedow ma wlasny swiat,gdie niema miejsca dla zabobonow i balwochwalstwa,mysle ze bardziej powinno ci zalezec na utrzymaniu dobrego kontaktu z corka niz wzajemna niechec a czasem nienawisc,zastanow sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia38
Mąż zdecydował że za karę zabierzemy córce telefon i laptopa, oraz będzie dostawała przez tydzień do jedzenia tylko chleb i wodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wasza córka ma prawo do własnych przekonań religijnych. Źle robicie. Mogą wam ją odebrać jak się poskarży nauczycielkom, że zmuszacie ją do wiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu chcesz ją karać za to , że ma racje dziewczyna ??? Jest o wiele madrzejsza od Ciebie i za to ma zostać ukarana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha wyszło ci to prowo-albo sama do siebie piszesz ;) ja proponuję za karę każ jej założyć wór pokutny i włosiennicę,spać na desce z gwozdziami oraz oglądać codziennie Kiepskich ;) Nagraj jej na cd i odtwarzaj 3 x dziennie :) Jeśli to nie pomoże to na 3 zdrowaski do pieca centralnego-to zawsze pomaga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"mój narzeczony też nie chodził ale nawróciłam go i chodzimy razem" Chodzi, bo chce żebyś była w dobrym nastroju, bo wtedy będzie seksik. Niestety mężczyzna wiele zrobić dla kobiety, nawet wyrzeknie się siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a Ty taka katoliczka jestes... Jutro pojdziesz do kocioła, do komunii a z własną corka w zgdzie nie zyjesz. Toż to świetokradztwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia38
co wy smarkule wiecie o życiu? Zrobi wam ktos dzieciaki kiedys to inaczej bedziecie patrzyc na ten problem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tam na 3-ja moją córę włożyłam na 2 zdrowaski i tak pomogło że za jednym razem wzięła chrzest bierzmowanie,ślub oraz sakrament chorych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otusz to smarkule jedne-wszystkie was wsadzić na 2 zdrowaśki od razu byscie zinteligętniały :) autorka ma naprawdę ogromny problem-jak można tak się nabijać,ja nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym sie zastanowia o co mi właściwie chodzi tzn na miejscu autorki :) bo karami osiągniecie być może to, że córka pójdzie do kościoła...będzie obecna i ludzie zobaczą że jest, i to tyle :) choć znając ludzi pewnie tylko o to ch codzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia38
powinniscie grzesznice dostać pasami po waszych brudnych tyłkach, które wypinacie meższczyznom :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hallo masz myslace dziecko,tak trudno sie z tym pogodzic,nie mozna juz zmuszac do wiary to nie sredniowiecze,ty sobie chodz ale co ci dziecko winne ze mysli,trzeba bylo do szkol nie posylac,tylko do zakonnic na stancje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalna jesteś?Autorce chodzi o to by mieć pretekst do łojenia na kk.Nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×