Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość julia38

Jak ukarać trzynastolatkę za to, żę nie chce chodzić do kościoła?

Polecane posty

Gość gość
i o to żeby się zlecieli antykk-'działacze' i pluli jadem jaki to kk straszny.Tak bez żadnej literackiej osłonki bez sensu napisać by bylo temat-''jak ktoś coś ma do kk-to piszcie tutaj,plucjie ile wlezie''głupio by wyglądało nie?a tak,napisała że niby cośtam cośtam(im głupsze tym lepsze w sumie jak widać działa),no i temat leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim skromnym zdaniem córka jest w wieku, kiedy zaczyna obserwować i widzi, że ludzie, kto wie czy nie rodzice, jedno mówią w kościele przed Bogiem, a drugie robią w codziennym życiu :) więc po co chodzić skoro to sam fałsz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julita lolita
o przepraszam bardzo mój tyłek który wypinam jest czysty Julio -codziennie się podmywam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasa nowa
a moim skromnym zdaniem córka Julii jest 38 letnim gtubym łysym facetem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodz sobie sama do tego kosciola i nie zawracaj nim d**y dziewczynie,ktora w tym wieku ma juz wlasne zdanie.Jesli jestes juz taka dewotka,to nie probuj zatruwac zycia innym.Idz do psychologa.Zdaje sie,ze masz nie najszersze pole myslenia.Pisze to jako 48 letni ojciec trojga prawie doroslych dzieci i czwartego studiujacego jednoczesnie na dwoch kierunkach.Nie jestem ateista,ale w wieku 10,11 lat moje dzieci uczeszczly do kosciola gdy mialy ochote i bandytami nie sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia38
po każdym oddaniu stolca się podmywasz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julita lolita
tak julio po każdym-chcesz sprawdzić ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko rozumem i modlitwa przekonasz Eucharystia Rzekł do nich Jezus: Zaprawdę, zaprawdę, powiadam wam: Jeżeli nie będziecie spożywali Ciała Syna Człowieczego i nie będziecie pili Krwi Jego, nie będziecie mieli życia w sobie. Kto spożywa moje Ciało i pije moją Krew, ma życie wieczne, a Ja go wskrzeszę w dniu ostatecznym. Ciało moje jest prawdziwym pokarmem, a Krew moja jest prawdziwym napojem. Kto spożywa moje Ciało i Krew moją pije, trwa we Mnie, a Ja w nim (J 6,53-56). Ten, kto we Mnie nie trwa, zostanie wyrzucony jak winna latorośl i uschnie. I zbiera się ją, i wrzuca do ognia, i płonie (J 15,6). Jam jest chleb życia (J 6,35). Krwią Jego zostaliście uzdrowieni (1 Ptr 2:24). w Jego ranach jest nasze zdrowie (Iz 53:5). to jest moja Krew Przymierza... wylana na odpuszczenie grzechów (Mt 26:28).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julita lolita
48 letni ojciec trojga prawie doroslych dzieci i czwartego studiujacego jednoczesnie na dwoch kierunkach.Nie jestem ateista,ale w wieku 10,11 lat moje dzieci uczeszczly do kosciola gdy mialy ochote a w wieku 15 lat miały juz po kilka milionów na koncie każde.Moje dzieci to geniusze podpisano Zeus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abbbbbbbbba
Kary nic tu nie pomogą a nawet mogą przynieść odwrotny skutek. W tym wieku młodzież chce aby się ją traktowało jak partnera, a nie jak dziecko. Spróbuj wyjaśnić córce może po co ma chodzić do kościoła, może dla niej jest to tylko przykry obowiązek? Czy w domu rozmawiacie o Bogu, czy tłumaczysz czym jest spotkanie się z Bogiem w kościele? Chyba, że dla Was też jest to tylko odbębnienie, bo tak trzeba, to wtedy się córce nie dziwię, że nie widzi sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zeusie,jestem przedstawicielem przecietnej polskiej rodziny,ktory pracuje na urzedniczym stanowisku za przecietna pensje i moje dzieci nie maja milionow na koncie,a wylacznie kieszonkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a Ty jesteś wierząca Julio? Czy tak tylko .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to współczuję. Zeus ps podesłać C***arę groszy?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szanowni rodzice ! .dam wam dobrą radę idżcie do psychijatry ale sami bez córki ! to was wyleczy ! .bo to nie córce a wam coś we łbach n**********.ł.o .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet dam wam namiar na bardzo dobrego specjaliste-całkiem mało bierze. To mój kuzyn :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby tak się przypatrzeć z boku, to Jesus też zabierał telefonyi kieszonkowe by ukarać innych? Dziewczynka zmądrzała i nie chce chodzić to nie zmuszaj, a Ty sobie chodź i wierz nawet w krasnoludki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abbbbbbbbba
sam moze idz do swojego kuzyna, moze za niewielkie pieniadze nauczy Cie tolerancji dla wierzeń czy niewierzeń innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13-latka to duża dziewczyna. Już myśli samodzielnie i może mieć własne zdanie. W tym kraju ma się prawo do wolności religijnej. Nie chce praktykować praktyk religijnych, to nikt nie powinien jej przymuszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój kuzyn jest gejem pedofilem-wiele można się od niego nauczyć,polecam każdemu,ja już przeszedłem terapię i jestem już 'ucywilizowany':)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakby tak sie przypatrzec z boku to to prowo się całkiem ładnie rozwija :D Gdzie jest Julieta? Czyżby wsadzała właśnie swą latorośl do pieca? a może ją biczuje w ramach pokuty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy poważny katolik doskonale wie, czym kończy się zaniedbywanie obowiązków kościelnych (pomijając już problemy pośmiertne) jest to grzech, który w życiu doczesnym oznacza ni mniej ni więcej, tylko ze córka nie będzie mogła przystąpić do komunii bez spowiedzi, nie bedzie mogła przyjąć bierzmowania, ślubu kościelnego itd. Taka kara jest właśnie przewidziana, a nie zabieranie kieszonkowego. Jako katoliczka na pewno też wiesz, że jeśli zmusisz córkę szantażem czy karą, a ona nadal nie będzie widziała w tym sensu, to i tak zgrzeszy. Oczywiście, nie każdy musi byc katolikiem, ale skoro już chcesz nim być, chcesz być częscią koscioła i chcesz corce przekazac tę wiarę - to rob to konsekwentnie. Co powiesz panu bogu na sądzie niebieskim, gdy spyta, co zrobiłas, by uchronić duszę córki od zagubienia się w manowce ateizmu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeby dziecko na chama zmuszać chodzić do kościoła , przegięcie jak chcesz żeby chodziła to ją jakoś zachęć a nie kary jakies stosujesz porażka. na grochu niech klęczy to napewno poskutkuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas ksiadz stosuje na zachete batoniki i czekolady-dzieci nie przepuszcza zadnej mszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abbbbbbbbba
"Uwielbiam" katolikow i ich straszenie piekłem za to ze nie pojda w niedziele do kosciolka... akurat w Biblii nigdzie nie jest to napisane! Postudiujcie sobie sobory i zobaczcie kiedy poszczególni papieże wprowadzali swoje "prawa". I jak bardzo różni się dzisiejszy katolicyzm od pierwotnego chrześcijaństwa i jak bardzo KK przeinacza Biblię to się za głowę złapiecie. Wystarczy sięgnąć po każdą Biblię (z wyłączeniem tej ŚJ)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abbbbbbbbba
a w ogole to gratuluje pisania Panu Bogu z małej litery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sam Jezus nauczał o piekle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 15;53....ty jakas niereformowana jestes,a nie wiesz ze w kosciele katolickim moze wziac slub zyjac komunie,przyjac bierzmowanie,tak jest a ty chodzisz a nie wiesz takich rzeczy no tak wiekszosc katolikow to niemyslace stworzenia,ida niczym te bledne owce na rzeż,jak to do was pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nauka Jezusa o piekle jest na yutube linka nie moge dc bo spam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glupio robisz. Moze najpierw dowiesz sie dlaczego tak na prawde nie chce chodzic do kosciola? Wiesz odklepanie formulek w kosciele nie jest wielka rozrywka. A przymus nie zbili ja do boga. treax jako ze mas szlabany to bedzie jeszcze bardziej uparta w swoim postabowieniu. Zakazami nic nie zdzialacie. Pojdzoe do kosciola w koncu ale po co?nie po to zeby sie modlic zyc w wierze tylko po to zeby nie bylo kolejnych szlabanow. od przymusowego chodzebia do kosciola wierna karoliczka sie nie stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szanowni rodzice ! .dam wam dobrą radę idżcie do psychijatry ale sami bez córki ! to was wyleczy ! .bo to nie córce a wam coś we łbach n**********.ł.o .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×