Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

słonko21

jak uwazacie?

Polecane posty

moj chłopak przywiózł do mnie swoje rzeczy komputer itd. jednak światło drożenie a rachunki coraz wyzsze przychodzą. Pracuje i rodzicom troche kasy dorzucam, jak uważacie mój chłopak też powinien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala misssss
ALW JAK CI NA CIUCHY DAJE, TO JEST OK, JAK CI PREZENTY KUPUJE TEZ, ALE JAK TY MUSISZ 30-50 ZL WIECEJ ZAPLACIC TO JUZ " ZWROTU CHCESZ" PORAZKA:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opłaty płacą moi rodzice, a on całymi wieczorami po sieci buszuje. Pozatym za ugotowane obiady od niego nie wołam, a codziennie mu robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIeszkacie razem z rodzicami? Jeśli tak, to pewnie, że trzeba się dołożyć do mieszkania i oczywiście do \"życia\". Jak on taka mysz kościelna i siedzi drugiemu na karku to nieładnie i niehonorowo. Powinnaś pomyśleć o odpowiedzialnym facecie. A te wasze wieczory to raczej mało romantyczne skoro on buszuje po sieci a nie spędza z tobą czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonko, wybacz szczerość, ale wokoł mnóstwo facetów, co wykorzystują swoje dziewczyny. Niedawno moja znajoma zerwała z facetem co ją wykorzystywał finansowo, ona mu kupowała markowe ciuchy bo takie sobie życzył a sama ubierała się na bazarku. Absurd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oboje pracujemy i wracamy do domu ok. 18, on przywozi mnie jedzie do siebie sie wykapać i później do mnie prezyjezdza ... i tak wkółko. Finansowo mnie nie wykorzystuje, a nawet pomagał mi jak nie pracowałam. Wiec powiedziec że on u mnie mieszka to troche przesada, chociaż ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zmienia postać rzeczy. Trudno brać od niego opłatę na prąd a na upartego to jak policzyć, wziąć 5 dych czy może 7? A myśląc w ten sposób to i ty powinnaś mu oddawać za benzynę połowę no bo przecież codziennie cię wozi więc benzyna idzie i to pewnie też parę dych. Z drugiej strony on ma ci za te posilki, które są chyba poczęstunkiem zwracać? Co innego jeśli mieszkalibyście razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mu nie żałuje tylko że moi starsi tez nie wyrobia żeby płacić za wszystko, a on tak naprawde dużo zarabia. wkońcu piekarnik mam tez na prad a codziennie mu obiadki robie, nie wspomnę o gazie. A gdy przywoził swoje rzeczy to sam powiedział że będzie sie dokładał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a on w domu wcale nie jada tylko u mnie, i to tyle że masakra. 6 podudzi, z surówka i ziemniakami na raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy ty
mu oddajesz kasę za benzynę, skoro Cię wozi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ale stawiam mu za to piwko. Pozatym on nigdy nie chce, dostosowałam się do niego, tak żę po drodze mnie zabiera jak jedzie do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hjgkd
Dziewczyno straszne że tak wyliczasz te obiady i w ogóle. Opłaty robi się wspólnie skoro się korzysta, ale tak wyliczać komuś, nie chciałabym być twoim chłopakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry , ale dla mnie to jest kpina. nie mieszka u Ciebie więc troche dziwne, żeby płacił. jak ja jestem u mojego to jem u niego i odwrotnie. we życiu nie pomyślałam, żeby się z tego rozliczać... a jeśli Twoi rodzce niewiele zarabiają, to wprowadź się do niego i gotuj mu u niego w domu, bo wnioskuję, że oboje jesteście niezależni finansowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuuu nie wygląda to zbyt dobrze. No to może niech każde płaci za siebie i liczyć każdy grosz ile co kosztuje po czym sobie zwracać żeby nikt nie czuł się wykorzystany. Jeśli czujesz że on cię kosztuje to mu to powiedz, nie stawiaj piwka, ale oddawaj za benzynę, w końcu to jeździsz jego autem, licz też ile za ten nieszczęsny prąd, pezenty tez mu kupuj symboliczne cenie takiej jak on tobie. Można sfiksować ale może to jest wyjście żebyś nie czuła się wykorzystywana. Z drugiej strony dlaczego on się u was stołuje skoro jesteście tylko parą a nie małżenstwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja mu nigdy nic nie wypomniałam, kochamy się i jest nam dobrze razem. Do niego się nie wprowadze bo on mieszka z rodzicami i rodzeństwem, a w bloku to małe mieszkanka sa. My miedzy soba o kase nigdy sie nie sprzeczaliśmy, chodzi mi tylko o to czy raz na ile powinien rzucic starszym moim ze 100 zł na gaz, światło, opał itd. Dzis on ma wolne to ja sobie autobusem przyjechałam, ale moje kochanie siedzi u mnie w domciu i buszuje po sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli naprawdę Twoja sytuacja jest taka a nie inna, to powiedz mu co Ci lezy na sercu, ale myślę, że facetowi się może głupio zrobić. Ty jak u niego jesteś to nie jadasz obiadów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myśle ze powinien dorzucić
jejku no ciężka sytuacja, i coście sie uparli na te wyliczanie obiasdó jej....przeciez jak mu codzienie gotuje ( i przypuszczam że nie kromki z serem żółtym opiekanym w tosterze) to to przeciez kosztuje:/ Przypiuszczam ze z tym podwożeniem to on jej chyba prooniwał? z restzą powiedziała ze chce mu piwo kupowac za to czy coś......Jeśli je na prawde codziennie to czasem powinien sie dorzucić do tego prąduy, skoro rodzice nie wyrabiają, on może to zrobić bo i sam sie zaoferował plus to, ze codziennie się stołuje( i to nawet chyba sam nie gotuje? tylko ma podane do stołu....)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna sytuacja...
Miyouki - to chyba inna sytuacja siedzien raz u jednego raz u drugiego, chyba autorka powiedziała na wstępie, ze on swoje rzeczy do niej przywiózł typu komputer i sam zaoferował ze będzie się dorzucał.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×