Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak wstawiam zdjęcie na fejsa to czuję się głupio.

Polecane posty

Gość gość

Też tak macie, że jak wstawiacie na fejsa zdjęcie przedstawiające tylko was, np. profilowe (w sumie wstawiam tylko takie) to czujecie się jakoś hm.. głupio? ja wstawiam jakoś pewnie średnio raz na rok profilówkę i czuję się idiotycznie, jak jakaś lolita, bo zdjęcie przedstawia MNIE. szczególnie, jak polubi mało osób. ma ktoś podobnie czy jestem z tym "dziwactwem" (bądź nie), sama? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam to samo. Takie wyniesienie samego siebie. Patrzcie oto ja, prawdziwy* w całej okazałości. *prawdziwość często nieco kłamliwa, rzadko kiedy wstawia się zdjęcie kompletnie byle jakie; musi być słit malina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tak mam. Wstawiam profilowe raz na 1,5 roku i czuję się bardzi głupio. Nie umiem tak jak inni wstawiać zdjęć z wakacji, z imprez, z wyjazdów. Tylko profilówka raz na jakiś czas i tyle. Nawet nic nie udostępniam na tablicy, żadnej musyki, postów, nic...Dziwna jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w ogóle jest na tyle nieśmiały by publikować zdjęcia ze sobą samym tak szerokiej publiczności jaką jest FB, uprzedzając hejty nie jestem jakimś ułomkiem, regularnie trenuję i większość kolegów zazdrości mi sylwetki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może załóżmy grupę wsparcia, może ja zacznę: Mam na imię Szymon, nie potrafię się cieszyć z fejsa. Kto następny? Ponoć pierwszy krok to przyznanie się do swoich słabości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cieszyć się z fejsa :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ważne by cieszyć się fejsem :D tym prawdziwym ;) ja nie mam foty, raz nie lubię tego, a dwa własnie bym się głupio czuła. jakieś komentarze, lajki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pomyśl, 14 lajków dziennie i poziom wzbudzonej ekstazy sprawia, że nie trzeba się masturbować! No chyba, że inny jest przelicznik lajków na rozkoszną ekstazę. Nie wiem, nie mam aż takiego lajczanego doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cieszę się że nie jestem sama. :D niby brzydka nie jestem, a zawsze się stresuję jak mam wstawić focię. mam wrażenie, że wszyscy sobie wtedy myślą, że jestem jakąś pustą lalą itp. :D co najlepsze ja tak nie myślę o innych, tylko ldatego, że sobie wstawili profilówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszę tylko o masturbacji, bo jeżeli lajków jest 38 to kto wie, może i partner jest niepotrzebny? Aż strach pomyśleć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie się to zdarzyło. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewiedziesiat dwa ekstremalna sytuacja xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się to zdarzyło w drugą stronę. Wrzuciłem kiedyś zdjęcie i porządki w swej liście zrobiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie mam fejsia i jestem very happy:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jakiegoś mam. Kilkunastu znajomych ze studiów tamże. Takie czasy - materiały na fejsie!!!. Od czasu zakończenia studiów nie bywam tam zbyt często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"A ja nie mam fejsia i jestem very happy" zazdraszczam, na studiach niestety praktycznie trzeba miec by być na bieząco (nawet głosowania czy wstępne wybory przedmiotów tam robią!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra. Pierwszy krok terapii. Wstawiamy zdjęcie na fejsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie wstawiaj nowych! Ja dlatego tez rzadko cos wrzucam. Czasem przez rok nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawie nic nie wstawiam, dziś postanowiłam tylko po roku sobie profilowe odświeżyć., bo już rok miałam stare. polubienia 3, szał. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja to samo... profilowe mam jedno ze stycznia 2013r. nie jestem brzydka ale nie czuje potrzeby dodawac selfie... nic nie wstawiam zadnej muzyki czy opisow. po prostu sie loguje, przegladam i pisze. moje kolezanki potrafia codziennie dodawac zdjecia i o ironio - wszystko na jedno kopyto a te komentarze slodkie az do zwymiotowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieee, ja jedyne co myślałam, to, ze wstawie narysowany portret :P juz mnie kolezanka namawiala, ale ja chyba po studiach fb skasuje (ok, może nie bo fajne artykuly mi się tam linkują) ale prędzej usunę oficjalnego a będe mieć tylko dla tych artykułów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanser
to nie wstawiaj, tez masz problem, ale raczej z soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezu, odpowiadam na żart o pierwszym kroku. ale masz racje, już zadzwoniłam do psychiatryka by mnie w kaftan wzieli :P sexy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie irytuje pewna kolezanka. Jest juz 2 lata po slubie, a co rusz zamieszcza zdjecia z tamtego slubu. O co chodzi takim ludzia? Chce na sile wszystkim udowodnic jacy to oni wciaz szczesliwi??Nie pojmuje. : d wy to rozumiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te foty ze slubu dodaje srenio chyba raz na miesiac, tylko z innej perspektywy za kazdym razem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanser
Nie pojmuje. : d wy to rozumiecie? >>tak trudno zrozumiec ? kazdy no moze nie kazdy ale jak juz sie chwali to tym na co go stac jesli jedynym jej osiagnieciem w zyciu bylo zamazpojscie albo wakacje pod palma to wleja wlasnie to. jak jej sie bejbik urodzi to bedzie brzdaca wklejac ,jak zrobi tipsy to zdjecie tipsow itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam znajomą, która nigdy nie wstawia swojej geęby w zdjęciu profilowym tylko zawsze jakieś ładne aktorki, piosenkarki, modelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojej tego bejbika, teraz juz 3 latka chyba ze 100 fotek juz dala :) Troche mnie jednak ten rodzaj ekshibicjonizmu przeraza. Niech kazdy dodaje co chce, ale z umiarem : O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale thx za wyjasnienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×