Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość automatic

Jak wykupić sobie ubezpieczenie zdrowotne?

Polecane posty

Gość automatic

Nie mam pracy,jestem w trakcie poszukiwań,spóźniłam się na wizytę do pośredniaka i mnie wyrejestrowali,więc straciłam ubezpieczenie. Gdzie mogę je sobie wykupić i jak wygląda procedura? Za półtora m-ca,jeśli nie znajdę zatrudnienia będę mogła zarejestrować się ponownie,ale nie chcę tyle czekać nieubezpieczona. Wie ktoś coś na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość automatic
Nikt nie wie,gdzie można wykupić ubezpieczenie na miesiąc? Nie chcę w razie wypadku płacić za szpital...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość automatic
Może jakiś cudzoziemiec wie,jak w Polsce wykupić czasowe ubezpieczenie? :D Proszę o odpowiedzi w języku polskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość automatic
Może teraz ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olla...
moze w PZU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorothyall
Musisz przejść się do NFZ i tam zapytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chyba tez poszłabym w stronę takiej firmy konsultingowej. Jednak to najlepsze rozwiązanie jesli chodzi o madry i odpowiedni wybór ubezpieczenia http://www.konsulting4u.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdrowotne załatwia sie w nfz albo w zusie,pierwssza składka jest wysoka w zaleznosci od poprzedniego stosunku pracy - tysiac lub daw tysiace, potem co miesiac płaci się lkoło 300 zŁ . Ponadto w trudnej sytuacji finansowej takie ubezpieczenie załatw opieka społeczna. Idz pytaj bo to Twoje prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yoloyy
Teraz tak wygląda sytuacja z leczeniem, że płacisz przymusowo na nfz, bo potrącają z wypłaty składki, a później i tak idziesz się leczyć prywatnie...patologia. Czyli de facto płacisz dwa razy. Dlatego ja sobie wykupiłem ubezpieczenie prywatne Vision ( www.ubezpieczeniemedyczne.eu ) i mam przynajmniej opiekę na przyzwoitym poziomie, bez upokarzającego dopraszania się o przyjęcie u lekarza. Tutaj mnie przyjmują w Lux Med z otwartymi rękami, a nie z łaski i to po dwóch miesiącach czekania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestań reklamować lux med. autorka nie pójdzie do lux medu do szpitala jak jej się coś stanie trzeba zapłacić składkę w zus, iść do oddziału i tam powiedzą co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukałam dobrego ubezpieczenia tutaj http://www.konsulting4u.pl/ Składka za ubezpieczenie mieszkania od 100 zł na rok w niektórych firmach nawet od 70 zł ( klient indywidualny). Wiec cenowo naprawde jest bardzo korzystnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szmatlawy spamiarz. Spadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×